Shandong, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant & Trading Company
Management System Certification:
ISO 9001
Aantal Werknemers:
58
year of establishment:
2015-02-09

zware horizontale draaibank, cnc draaibank machine, cnc draaibank fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit Op zwaar werk berekende Horizontale Draaibank, Broodje die ..., De Goedkope Machine van uitstekende kwaliteit van de ..., CNC Draaibank de van uitstekende kwaliteit voor het Draaien ... en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2016
Audited Supplier
 CNC Draaibank de van uitstekende kwaliteit voor het Machinaal bewerken van de Pijp van de TextielIndustrie (CG6163)
 CNC Draaibank de van uitstekende kwaliteit voor het Machinaal bewerken van de Pijp van de TextielIndustrie (CG6163)
 CNC Draaibank de van uitstekende kwaliteit voor het Machinaal bewerken van de Pijp van de TextielIndustrie (CG6163)
 CNC Draaibank de van uitstekende kwaliteit voor het Machinaal bewerken van de Pijp van de TextielIndustrie (CG6163)
 CNC Draaibank de van uitstekende kwaliteit voor het Machinaal bewerken van de Pijp van de TextielIndustrie (CG6163)
 CNC Draaibank de van uitstekende kwaliteit voor het Machinaal bewerken van de Pijp van de TextielIndustrie (CG6163)
  •  CNC Draaibank de van uitstekende kwaliteit voor het Machinaal bewerken van de Pijp van de TextielIndustrie (CG6163)
  •  CNC Draaibank de van uitstekende kwaliteit voor het Machinaal bewerken van de Pijp van de TextielIndustrie (CG6163)
  •  CNC Draaibank de van uitstekende kwaliteit voor het Machinaal bewerken van de Pijp van de TextielIndustrie (CG6163)
  •  CNC Draaibank de van uitstekende kwaliteit voor het Machinaal bewerken van de Pijp van de TextielIndustrie (CG6163)
  •  CNC Draaibank de van uitstekende kwaliteit voor het Machinaal bewerken van de Pijp van de TextielIndustrie (CG6163)
  •  CNC Draaibank de van uitstekende kwaliteit voor het Machinaal bewerken van de Pijp van de TextielIndustrie (CG6163)

CNC Draaibank de van uitstekende kwaliteit voor het Machinaal bewerken van de Pijp van de TextielIndustrie (CG6163)

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
1 Set US $ 1999  / Set
Betalingscondities: LC, T / T, Western Union
Havenplaats: Qingdao, China
Productiecapaciteit: 300 Sets/Year

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
CG6163
Type
Horizontale Draaibank
Processing Accessory
Chuck CNC-draaibank
Geleiderail
Horizontale geleiderail
Controlling Mode
CNC
Automatische gradering
Automatisch
Mode instelling
Floor-type
Precisie
High Precision
Certificaat
ISO 9001
Conditie
Nieuw

Extra Informatie.

Handelsmerk
NTM or Customized Brand is also available
Verpakking
Wooden Box Package
Standaard
CE, ISO9001
Oorsprong
Qingdao, China
Gs-Code
84581900
Productiecapaciteit
300 Sets/Year

Beschrijving

Draaibank van Theading CNC van de Pijp van China de Professionele
Voor het Draaien van Olieleidingen, TextielPijp, Cilinders, de Mariene Schacht van de Propeller, de Vorm van de Band, de Delen van de Spoorweg, de Turbine van de Hub van het Wiel, Flens, enz.
High Quality CNC Lathe for Machining Textile Industry Pipe (CG6163)

 
1. Opmerkelijke Kenmerken: 


Ons bedrijf werd bij het begin gevestigd in 1969 als militaire onderneming. Met meer dan 50 jaar ervarings, zijn wij gespecialiseerd in het herontwerpen van en de productie van aangepaste draaibankmachines per uw speciale eisen en verzoeken

Deze machine van de reeksdraaibank heeft zowel het draaien als het Malen functies, kan het ook geroepen CNC machinaal bewerkend centrum zijn. Het kan u helpen sparen tijd en efficiency voor het deel verbeteren dat moet zijn truned en Malen zoals marine/schippropellerschacht,  


1). Redelijke Structuur en uitstekende prestaties. 

2.). Het hoge Onderhoud van de Starheid, van de Stabiliteit en van de Precisie

3.) De permanente Dienst van de Naverkoop om de rentabiliteit van de maximumklant te verzekeren.  

4.) De ingenieurs zijn beschikbaar voor over-sea installatie die, die en de exploitanten in de fabriek van de klant opdraagt opleidt. 

5.) Alle componenten voor machine worden vrij verstrekt binnen 3 dagen door de Lucht om opgeschorte de productie van de klant en minimumklanten „s verlies te verhinderen. 

 
6.)  De belangrijkste machinecomponenten worden strikt geïnspecteerds door geavanceerde CMM om de uitstekende kwaliteit en de hoge precisie te verzekeren. 

Het volgende beeld is het belangrijkste deel dat wordt geïnspecteerd.

High Quality CNC Lathe for Machining Textile Industry Pipe (CG6163)



Ons Principe: Maximaliseer de Rentabiliteit van de Klant onder het minimum investeren kosten

Toepassing: 
Deze reeksCNC horizontale draaibank kan van het hoge snelheidsstaal en carbide scherpe hulpmiddelen gebruiken om ruw te beëindigen of klaar te zijn met het draaien van proces voor niet alleen de non-ferrometalen zoals various structuurstaal, gietende staal en ijzers, maar ook externe/interne cilindrische/kegel sferische oppervlakten, draad van non-metal materialen en allerlei de oppervlakte van kromme roterend lichaam. Wat meer, het is kan de scherpe lijn met constante snelheid ook realiseren. Het heeft zowel het draaien als het malen functies die kunnen klaar zijn met het machinaal bewerken van deel één keer, die het vastklemmen tijden bespaart en de het werk efficiency voor klanten verbetert
 High Quality CNC Lathe for Machining Textile Industry Pipe (CG6163)
2. Technische Parameters
 
NaamCG61100CG61125CG61160CG61200CG61250CG61300
Beschrijving  Eenheid
Max. Schommeling over Bedmm100012501600200025003000
Max. Schommeling over het skateboardmm6508001200165018002800
Max. Gewicht van WerkstukT101520202040
Max. Lengte van Werkstukmm3000-12000
Toestellen van de Snelheid van de As/Oneindig Veranderlijke Snelheid/stap-minder snelheid
Waaier van de Snelheid van de Asr/Min10-30010-20010-1604-804-801.6-63
De Diameter van de klemmm80010001250160020002500
X, z-As de Waaier van het Voermm/Min0-3000
Horizontale Slagmm500625800100012501000
Longitudinale Slagmm3000-12000
Hoofd DrijfMotorKW112245757575
Scherpe Kracht (Vervoer)Kn4620404060
De Diameter van de koker van Losse kopmm180180290290290480
De Diameter van de as van losse kopmm125125160160160240

Rermarks: 

1. De bovengenoemde 6 modellen van de Op zwaar werk berekende Horizontale CNC Machine van de Draaibank zijn de standaardconfiguraties, wij kunnen aangepaste draaibankmachines volgens de het werkstukeigenschappen van de gebruiker ook ontwerpen en vervaardigen. Zodat wanneer u van onze draaibankmachine onderzoekt, gelieve ons de Lengte, Diameter, Breedte, Gewicht van werkstuk vriendelijk te informeren, kunnen wij de juiste machine adviseren. Zowel is de Conventionele of CNC Controle O.K., gelieve te vertellen laso ons welk type u nodig hebt wanneer u onderzoekt. Dank

2. Deze reeks op zwaar werk berekende horizontale CNC Machine van de Draaibank is geweest uitgevoerd naar Noorwegen, Thailand, Roemenië, Iran, Rusland, Chili voor het machinaal bewerken van spoorwegdelen, automobiele delen, mijnbouw en metallurgie, het verschepen de bouw, wind macht en andere machinesindustrie 


 3. Pakket en Verzending

High Quality CNC Lathe for Machining Textile Industry Pipe (CG6163)



 Antiroest /Anti-Corrosive van de Olie Olie voor de gehele machine. Verpakkende beschermende film

Het houten pakket van het Vakje, vacumm pakket is ook beschikbaar per het speciale verzoek van de klant. 
  
  

4. Het Onderhoud van Service& van de naverkoop



1. Wij verstrekken professionele technische opleiding voor gebruikers“ exploitanten en onderhoud personeel om hen toe te laten om de draaibank te gebruiken en behoorlijk in werking te stellen en normaal onderhoud uit te voeren

2. De periode van de garantie: Één jaar na goedkeuring van de draaibank. Wij kunnen de garantieperiode volgens de speciale eisen van de klant ook uitbreiden. 


3. In het geval van om het even welk kwaliteitsprobleem dat tijdens verrichting wordt gevonden, zal de fabriek personeel aan de plaats van de gebruiker binnen 48 uren (particuliere gebruikers) & binnen 3 dagen (Buitenlandse Klant) verzenden en het technische personeel zal niet alvorens malfuntion. op te lossen weggaan

4. Het bedrijf zal vrij verschillende elektro en mechanische delen verstrekken voor de gekochte draaibank geschikt binnen garantieperiode

5. Het bedrijf zal levenwaarborg voor de raadplegende diensten verstrekken in termen van toepassing, onderhoud, reparatie, vernieuwing, enz. van apparatuur


Voor meer details, gelieve te voelen vrij om ons te contacteren. Dank!

 
High Quality CNC Lathe for Machining Textile Industry Pipe (CG6163)
 

 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar mevrouw. Anna Sun
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken