Shandong, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant & Trading Company
Management System Certification:
ISO 9001
Aantal Werknemers:
58
year of establishment:
2015-02-09

zware horizontale draaibank, cnc draaibank machine, cnc draaibank fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit Op zwaar werk berekende Horizontale Draaibank, Broodje die ..., De Goedkope Machine van uitstekende kwaliteit van de ..., CNC Draaibank de van uitstekende kwaliteit voor het Draaien ... en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2016
Audited Supplier
 Professionele Pijp die de Noord- van China de Machine van de Draaibank inpassen

Professionele Pijp die de Noord- van China de Machine van de Draaibank inpassen

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
1 Set US $ 30000  / Set
Betalingscondities: LC, T / T, Western Union
Productiecapaciteit: 300 Sets/Year
Verpakking: Wooden Box Package

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
CKM61100

Extra Informatie.

Handelsmerk
NTM or Customized Brand is also available
Verpakking
Wooden Box Package
Standaard
CE, ISO9001
Oorsprong
Qingdao, China
Gs-Code
8548900090
Productiecapaciteit
300 Sets/Year

Beschrijving



De universele CNC Horizontale Malende Machine van de Draaibank
Voor het Draaien van de Malende Pijp van de Boor van de Olie, Automobiel Wiel, de Scheepswerf van het Schip, Cilinders, Lange Schacht, de Vorm van de Band, de Delen van de Spoorweg, de Turbine van de Hub van het Wiel, Flens, enz.


1. Opmerkelijke Kenmerken:

Ons bedrijf werd bij het begin gevestigd in 1969 als militaire onderneming. Met meer dan 50 jaar ervarings, Currently zijn wij gespecialiseerd in het herontwerpen van en de productie van aangepaste draaibankmachines per uw speciale eisen en verzoeken

Deze machine van de reeksdraaibank heeft het draaien, het malen en het malen de functies, het kunnen ook geroepen CNC machinaal bewerkend centrum zijn. Het kan u helpen sparen tijd en efficiency voor het deel verbeteren dat moet zijn truned, grinded en maalde.

1). Draag Load als Heavy als Possible: Internationaal worden de technologieën van de voorloperberekening en de geoptimaliseerde eindige methodes van de elementenanalyse goedgekeurd en de geselecteerde materialen zijn geschikt voor het ontwerp.

2.). Het hoge Onderhoud van de Starheid, van de Stabiliteit en van de Precisie: Alle afgietsels worden gemaakt van meehanite met hoge weerstand HT250. welke voor zwaar knipsel bijzonder geschikt is. Alle grote afgietsels doorstaan de test van het ontharden en trilling verouderend en de interne spanning wordt geëlimineerdd, zodat wordt de algemene precisie zeer verbeterd en de verwerkte delen worden gevonden met hoge geometrische nauwkeurigheid.

3.) De structuur uit één stuk die van meehanite wordt gemaakt, zeer verbeterend zijn schuringsweerstand, en intern proces van de krachtverwijdering veroorzaakt hoge trillingsweerstand en verbetert aanzienlijk stabiliteit. De kruisvormige basis en de rechthoekige dragende structuur verzekeren hoge structurele stabiliteit en permanent stabiele kwaliteit

4.) Het draaibankbed is in vaste zware scherpe structuur, met inbegrip van rechthoekige harde sporen die door hoge frequentie thermische behandeling en high-precision vlakslijpen (eerlijkheid in volledige stroke<0.05mm) worden getest.

5.)Turcite-B wordt gekleefd op de het glijden oppervlakte om de zachtheid van het spoor te verbeteren en het dragen van weerstand. Het verwijde harde spoorontwerp kan voor vereiste weerstand en stabiliteit voor zwaar knipsel zorgen

6.) Het asblok, dat van rib met hoge weerstand en de hoge van de starheidskiel wordt gemaakt, is in speciale kooivorm, en de versnellingsbak omvat klassenP5 malende toestellen, die wenselijke drijfnauwkeurigheid en grotere torsie kunnen verstrekken

7.) Opnemend Duitse AM technologieën, wordt de belangrijkste schacht gemaakt van chroom-molybdeen legering en bewijst hoge precisie, hoge stijve en wenselijke misvormingsweerstand nadat ruw/eindig het machinaal bewerken, carbonisatie, het verouderen behandeling en precisie het malen. De motor stelt hoge output (26kw) voor en max. toer is 3000RPM. Nadat het belangrijkste schacht assembleren wordt voltooid, zal de volledige assemblage door dynamische saldotest worden gekalibreerd. De onafhankelijke smering zal verder de stabiliteit van het asblok tijdens verrichting verbeteren.

8.) Standaard 4 messenbibliotheek, opgezet op een torentje dat in precisie het draaien wordt gebruikt

9.) De losse kop bestaat uit twee delen: hogere omvat een koker bewegend mechanisme, asassemblage, en een de aanpassingsmechanisme van de schachtas, met een rechthoekig hoofd in het achtergedeelte, dat wordt ontworpen om de koker manueel te sluiten; en lagere omvat een losse kop snel bewegende motor en een sluitmechanisme, met de belangrijkste schacht die op het high-precision radiale ontruiming-regelbare lager die van de dubbel-rij cilindrische rol in de koker wordt geïnstalleerdp, de high-precision roterende bovenkant op de losse kop teruggeven. Nochtans om aan bepaalde speciale vereisten van het het machinaal bewerken proces te voldoen, is het haalbaar om de stopraad van de flensgroef in de voorzijde van de koker aan de groef dichtbij het vooreind van de belangrijkste schacht over te brengen om de belangrijkste schacht te bevestigen en een dood centrum te verkrijgen

10) de belangrijkste componenten worden geïnspecteerdf strikt door CMM om een uitstekende kwaliteit te verzekeren.

Ons Principe: Maximaliseer Profitability van Customer onder het minimum investeren kosten

Toepassing: Deze reeksCNC horizontale draaibank kan van het hoge snelheidsstaal en carbide scherpe hulpmiddelen gebruiken om ruw te beëindigen of klaar te zijn met het draaien van proces voor niet alleen de non-ferrometalen zoals divers structuurstaal, die staal en ijzers, maar ook de externe/interne cilindrische/kegel sferische oppervlakten, draad gieten van non-metal materialen en allerlei de oppervlakte van kromme roterend lichaam. Wat meer, het is kan de scherpe lijn met constante snelheid ook realiseren voor het draaien van, het malen van en het malen van de complexe delen, die inrichting het vastklemmen tijd besparen en het werk efficiency voor klanten verbeteren.


2. Technische Parameters

NaamCKM61100CKM61125CKM61160CKM61200CKM61250CKM61300
Beschrijving Eenheid
Max. Schommeling over Bedmm100012501600200025003000
Max. Swing Over het skateboardmm6508001200165018002800
Max. Gewicht van WerkstukT101520202040
Max. Lengte van Werkstukmm3000-12000
Toestellen van de Snelheid van de As/Oneindig Variable Speed/stap-minder snelheid
Waaier van de Snelheid van de Asr/Min10-30010-20010-1604-804-801.6-63
De Diameter van de klemmm80010001250160020002500
X, z-As de Waaier van het Voermm/Min0-3000
Horizontale Slagmm500625800100012501000
Longitudinale Slagmm3000-12000
Hoofd DrijfMotorKW112245757575
Scherpe Kracht (Vervoer)Kn4620404060
De Diameter van de koker van Losse kopmm180180290290290480
As Diameter van losse kopmm125125160160160240

Rermarks:

1. De bovengenoemde 6 modellen van Op zwaar werk berekende Horizontal Lathe Machine zijn de standaardconfiguraties, kunnen wij aangepaste draaibankmachines volgens de het werkstukeigenschappen van de gebruiker ook ontwerpen en vervaardigen. Het kan hand zijn of CNC de controle, allebei is beschikbaar.

2. Deze reeks op zwaar werk berekende horizontale Lathe is uitgevoerd naar Noorwegen, Thailand, Roemenië, Iran, Rusland, Chili, Indonesië voor het machinaal bewerken van spoorwegdelen, automobiele delen, mijnbouw en metallurgie, het verschepen de bouw, windmacht en andere machinesindustrie.


3. Pakket en Shipment

Antiroest Oil/anticorrosief-anti-Corrosive Oil voor de gehele machine die, dan de beschermende film verpakken

Houten Box Package, of vacumm het pakket zijn ook beschikbaar volgens het speciale verzoek van de klant.

4. De Dienst & het Onderhoud van de naverkoop

1. Wij verstrekken professionele technische opleiding voor de exploitanten van gebruikers en onderhoudspersoneel om hen toe te laten om de draaibank te gebruiken en behoorlijk in werking te stellen en normaal onderhoud uit te voeren

2. De periode van de garantie: Één jaar na goedkeuring van de draaibank. Wij kunnen de onderhoudstijd per de speciale eisen van de gebruiker tot 2 of 3 jaar ook uitbreiden.

3. In het geval van om het even welk kwaliteitsprobleem dat tijdens verrichting wordt gevonden, zal de fabriek personeel aankomt aan de plaats van de gebruiker binnen 48 uren (particuliere gebruikers) verzenden & binnen 3 dagen (Foreign Customer) en het technische personeel zal niet alvorens malfuntion. op te lossen weggaan

4. Het bedrijf zal vrij verschillende elektro en mechanische delen voor de gekochte draaibank geschikt binnen garantieperiode verstrekken

5. Het bedrijf zal levenwaarborg voor de raadplegende diensten in termen van toepassing, onderhoud, reparatie, vernieuwing, enz. van apparatuur verstrekken

Voor meer details, gelieve te voelen vrij om ons te contacteren. Dank!





Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar mevrouw. Anna Sun
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken