Shandong, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant & Trading Company
Management System Certification:
ISO 9001
Aantal Werknemers:
58
year of establishment:
2015-02-09

zware horizontale draaibank, cnc draaibank machine, cnc draaibank fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit Op zwaar werk berekende Horizontale Draaibank, Broodje die ..., De Goedkope Machine van uitstekende kwaliteit van de ..., CNC Draaibank de van uitstekende kwaliteit voor het Draaien ... en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2016
Audited Supplier
 Pijp die CNC Draaibank voor het Machinaal bewerken van Olieleiding inpassen (CG61100)
 Pijp die CNC Draaibank voor het Machinaal bewerken van Olieleiding inpassen (CG61100)
 Pijp die CNC Draaibank voor het Machinaal bewerken van Olieleiding inpassen (CG61100)
 Pijp die CNC Draaibank voor het Machinaal bewerken van Olieleiding inpassen (CG61100)
 Pijp die CNC Draaibank voor het Machinaal bewerken van Olieleiding inpassen (CG61100)
 Pijp die CNC Draaibank voor het Machinaal bewerken van Olieleiding inpassen (CG61100)
  •  Pijp die CNC Draaibank voor het Machinaal bewerken van Olieleiding inpassen (CG61100)
  •  Pijp die CNC Draaibank voor het Machinaal bewerken van Olieleiding inpassen (CG61100)
  •  Pijp die CNC Draaibank voor het Machinaal bewerken van Olieleiding inpassen (CG61100)
  •  Pijp die CNC Draaibank voor het Machinaal bewerken van Olieleiding inpassen (CG61100)
  •  Pijp die CNC Draaibank voor het Machinaal bewerken van Olieleiding inpassen (CG61100)
  •  Pijp die CNC Draaibank voor het Machinaal bewerken van Olieleiding inpassen (CG61100)

Pijp die CNC Draaibank voor het Machinaal bewerken van Olieleiding inpassen (CG61100)

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
1 Set US $ 2000  / Set
Betalingscondities: LC, T / T, Western Union
Havenplaats: Qingdao, China
Productiecapaciteit: 200 Sets/Year

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
CG61100
Type
Horizontale Draaibank
Processing Accessory
Chuck CNC-draaibank
Geleiderail
Horizontale geleiderail
Controlling Mode
CNC
Automatische gradering
Automatisch
Mode instelling
Floor-type
Precisie
High Precision
Certificaat
ISO 9001
Conditie
Nieuw

Extra Informatie.

Handelsmerk
NTM or Customized Brand is also available
Verpakking
Wooden Box Package
Standaard
CE, ISO9001, SGS, BV
Oorsprong
Qingdao, China
Gs-Code
84581900
Productiecapaciteit
200 Sets/Year

Beschrijving

Machine van de Draaibank van China de Grote Professionele Horizontale met 50 Jaar van de Ervaring
(De Conventionele & CNC controle, allebei is Beschikbaar)

Voor het Draaien van en het Malen van Pijp, de Schacht van het Broodje, Cilinders, Olieleiding, de Mariene Schacht van de Propeller, de Vorm van de Band, de Delen van de Spoorweg, de Turbine van de Hub van het Wiel, Flens, enz.

Pipe Threading CNC Lathe for Machining Oil Pipe (CG61100)

 
1. Opmerkelijke Kenmerken:  


Ons bedrijf werd bij het begin gevestigd in 1969 als militaire onderneming. Met meer dan 50 jaar ervarings, zijn wij gespecialiseerd in het herontwerpen van en de productie van aangepaste draaibankmachines per uw speciale eisen en verzoeken

Deze machine van de reeksdraaibank kan in een CNC Malende Machine van de Draaibank met het draaien en het Malen functies worden ontworpen. Het kan u helpen sparen tijd en efficiency voor het deel verbeteren dat moet zijn truned en Malend als marine/schippropellerschacht, Cilinders, enz.


1). Redelijke Structuur en uitstekende prestaties. Speciaal Ontwerp voor Asblok dat de Rand van het gebruiksToestel om een grote Torsie van draaibankmachine te verzekeren.  


Pipe Threading CNC Lathe for Machining Oil Pipe (CG61100)


2. ). Het hoge Onderhoud van de Starheid, van de Stabiliteit en van de Precisie

3. ) De permanente Dienst van de Naverkoop om de rentabiliteit van de maximumklant te verzekeren.    

4. ) De ingenieurs zijn beschikbaar voor vrije over-sea installatie die, die en de exploitanten opdragen opleiden bij de fabriek van de klant.  

5. ) Alle componenten voor machine worden vrij verstrekt binnen 3 dagen door de Lucht om opgeschorte de productie van de klant en minimumklanten „s verlies binnen garantieperiode te verhinderen

 
6. )    De belangrijkste machinecomponenten worden strikt geï Nspecteerdo door geavanceerde CMM om de uitstekende kwaliteit en de hoge precisie te verzekeren.  
Pipe Threading CNC Lathe for Machining Oil Pipe (CG61100)


De machine is in Onderzoek vó ó R verzending door onze Klant van Georgië . Het Resultaat van Inspoection is Perfect. De klant is tevreden met onze draaibankmachine.  

Pipe Threading CNC Lathe for Machining Oil Pipe (CG61100)



Het volgende beeld is het belangrijkste deel dat wordt geï Nspecteerd.

Pipe Threading CNC Lathe for Machining Oil Pipe (CG61100)



Ons Principe:   Maximaliseer de Rentabiliteit van de Klant onder het minimum investeren kosten

Toepassing:  
Deze reeksCNC horizontale draaibank kan van het hoge snelheidsstaal en carbide scherpe hulpmiddelen gebruiken om ruw te beë Indigen of klaar te zijn met het draaien van proces voor niet alleen de non-ferrometalen zoals various structuurstaal, gietende staal en ijzers, maar ook  externe/interne cilindrische/kegel sferische oppervlakten, draad  Van non-metal materialen en allerlei de oppervlakte van kromme roterend lichaam. Wat meer, het is kan de scherpe lijn met constante snelheid ook realiseren.   Het heeft zowel het draaien als het Malen functies die kunnen klaar zijn met het machinaal bewerken van deel é é N keer, die het vastklemmen tijden bespaart en de het werk efficiency voor klanten verbetert.  
  Pipe Threading CNC Lathe for Machining Oil Pipe (CG61100)
2. Technische Parameters
 
NaamCG61100CG61125CG61160CG61200CG61250CG61300
Beschrijving    Eenheid
Max. Schommeling over Bedmm100012501600200025003000
Max. Schommeling over het skateboardmm6508001200165018002800
Max. Gewicht van WerkstukT101520202040
Max. Lengte van Werkstukmm3000-12000
Toestellen van de Snelheid van de As/Oneindig Veranderlijke Snelheid/stap-minder snelheid
Waaier van de Snelheid van de Asr/Min10-30010-20010-1604-804-801.6-63
De Diameter van de klemmm80010001250160020002500
X, z-As de Waaier van het Voermm/Min0-3000
Horizontale Slagmm500625800100012501000
Longitudinale Slagmm3000-12000
Hoofd DrijfMotorKW112245757575
Scherpe Kracht (Vervoer)Kn4620404060
De Diameter van de koker van Losse kopmm180180290290290480
De Diameter van de as van losse kopmm125125160160160240

Rermarks:  

1. De bovengenoemde 6 modellen van de Op zwaar werk berekende Horizontale CNC Machine van de Draaibank zijn de standaardconfiguraties,   wij kunnen aangepaste draaibankmachines volgens de het werkstukeigenschappen van de gebruiker ook ontwerpen en vervaardigen. Zodat wanneer u van onze draaibankmachine onderzoekt,
  Gelieve te informeren vriendelijk ons de Lengte, Diameter, Breedte, Gewicht van werkstuk, kunnen wij de juiste machine adviseren.   Zowel is de Conventionele of CNC Controle O. K., gelieve te vertellen laso ons welk type u nodig hebt wanneer u onderzoekt. Dank

2. Deze reeks op zwaar werk berekende horizontale CNC Machine van de Draaibank is geweest  Uitgevoerd naar Georgië , Pakistan, Zuid-Afrika, Noorwegen, Thailand, Roemenië , Iran, Rusland, Chili voor het machinaal bewerken van Broodje, Schacht, Cilinders, spoorwegdelen, automobiele delen, mijnbouw en metallurgie, het verschepen de bouw, wind macht en andere machinesindustrie 


  3. Pakket en Verzending

Pipe Threading CNC Lathe for Machining Oil Pipe (CG61100)



  Antiroest /Anti-Corrosive van de Olie Olie voor de gehele machine. Verpakkende beschermende film

Het houten pakket van het Vakje, vacumm pakket is ook beschikbaar per het speciale verzoek van de klant.  
   
   

4. Het Onderhoud van Service& Van de naverkoop



1.   Wij verstrekken professionele technische opleiding voor gebruikers“ exploitanten en onderhoud  Personeel om hen toe te laten om de draaibank te gebruiken en behoorlijk in werking te stellen en normaal onderhoud uit te voeren

2. De periode van de garantie: É é N jaar na goedkeuring van de draaibank. Wij kunnen de garantieperiode volgens de speciale eisen van de klant ook uitbreiden.  


3. In het geval van om het even welk die kwaliteitsprobleem tijdens verrichting wordt gevonden, zal de fabriek personeel aan de plaats van de gebruiker binnen 48 uren (particuliere gebruikers) & Binnen 3 dagen verzenden (Buitenlandse Klant)  en het technische personeel zal niet alvorens malfuntion. Op te lossen weggaan

4. Het bedrijf zal vrij verschillende elektro en mechanische delen verstrekken  voor de gekochte draaibank geschikt binnen garantieperiode

5. Het bedrijf zal levenwaarborg voor de raadplegende diensten verstrekken  In termen van toepassing, onderhoud, reparatie, vernieuwing, enz. Van apparatuur


Voor meer details, gelieve te voelen vrij om ons te contacteren. En wij heten u welkom warm om ons bedrijf voor technonolgy bespreking en bedrijfsonderhandeling te bezoeken. Dank!

Vriendelijke groeten,
Anna. Sun 
 


 
 

 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar mevrouw. Anna Sun
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken