Shanghai, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant & Trading Company
Management System Certification:
ISO 9001, OHSAS/ OHSMS 18001
Aantal Werknemers:
58
year of establishment:
2015-08-25

Washing Equipment, droogmachine, droge reinigingsmachine fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit Prijs van de Machine van het Chemisch reinigen van de ..., De grote Commerciële Wasmachine van de Zelfbediening van het ..., De industriële Rol Flatwork Ironer van de Apparatuur van de ... en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2019
Audited Supplier
 De industriële Trekker van de Wasmachine van de Lading van de Apparatuur van de Wasserij Voor
 De industriële Trekker van de Wasmachine van de Lading van de Apparatuur van de Wasserij Voor
 De industriële Trekker van de Wasmachine van de Lading van de Apparatuur van de Wasserij Voor
 De industriële Trekker van de Wasmachine van de Lading van de Apparatuur van de Wasserij Voor
 De industriële Trekker van de Wasmachine van de Lading van de Apparatuur van de Wasserij Voor
 De industriële Trekker van de Wasmachine van de Lading van de Apparatuur van de Wasserij Voor
  •  De industriële Trekker van de Wasmachine van de Lading van de Apparatuur van de Wasserij Voor
  •  De industriële Trekker van de Wasmachine van de Lading van de Apparatuur van de Wasserij Voor
  •  De industriële Trekker van de Wasmachine van de Lading van de Apparatuur van de Wasserij Voor
  •  De industriële Trekker van de Wasmachine van de Lading van de Apparatuur van de Wasserij Voor
  •  De industriële Trekker van de Wasmachine van de Lading van de Apparatuur van de Wasserij Voor
  •  De industriële Trekker van de Wasmachine van de Lading van de Apparatuur van de Wasserij Voor

De industriële Trekker van de Wasmachine van de Lading van de Apparatuur van de Wasserij Voor

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
1 Piece US $2000.0 - 12000.0  / Piece
Betalingscondities: T / T, Western Union, Cash
Havenplaats: Shanghai, China
Productiecapaciteit: 300 Sets/ Month

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
XGQ
Automatische gradering
Automatisch
Type
Verticaal

Extra Informatie.

Handelsmerk
Jinzhilai
Verpakking
Wooden Case
Standaard
CE
Oorsprong
Shanghai
Gs-Code
8450201200
Productiecapaciteit
300 Sets/ Month

Beschrijving

Industrië Le wasserijapparatuur voor de trekkermachine van de ladingswasmachine

  Sjeik Hasib
 
Het Adres van het bureau:  
Adres-1:   No. 228 Hong Lan Road, Industrië Le Hongmiao, Fengxian District, Shanghai van China
Adres-2:   Road van Gongyi van No. 27, Huadu District, Guangzhou van China

Cel008615118865825 
   
Alibaba: Http: //jinzhilai. En. Alibaba. Com
Web  : Www. Goldchilly. Com


Prestaties en Eigenschappen
 
1. Volledig-opgeschorte Automatische industrië Le wassende & Ontwaterende machines waarin Binnen en buiten 
de cilinder interface keurt een wijze goed van aangezicht tot aangezicht kan toevallige schade aan doek en leer effectief verhinderen;
 
2. Het keurt SUS304 roestvrij staalpanelen en binnenpot voor het langere de dienstleven goed, en ook veel gemakkelijker om worden schoongemaakt;
 
3. De vloeibare cilinder is met een speciale anticorrosieve zeer duurzame behandeling;
 
4. Het gehele systeem van de wastank is geï Nstalleerde opgeschort op de de lente en bevochtigingsapparaten, is de schokabsorptie tot 95%, en zonder stichting vereiste wanneer het gebruiken;
 
5. Het is met automatische detergent scheidingscontainer, noch accumuleert het waspoeder noch kunnen de wasadditieven niet volledig oplost en dan rotten de doek en het leer;
 
6. Het wordt volledig gecontroleerd door computer, met frequentie om de snelheid, met mens-machine gesprek aan te passen om wasprogramma, met duidelijke LCD het schermvertoning aan te passen. Met mislukking en functioneel self-checking systeem om het gemakkelijker te maken te handhaven;
 
7. De elektro controlecomponenten allen keuren hoogte goed - de kwaliteitscomponenten, motoren keurt de speciale motor van uitstekende kwaliteit goed, keurt de omvormer LS merk goed dat van Zuid-Korea is
 
 
ModelEenheidXgq-30Xgq-50Xgq-70Xgq-100Xgq-120
Geschatte capaciteitkg305070100120
Tuimel volumeLt. 3185457038911200
De omwenteling van de wasr/min3636343232
Eenvormige omwentelingR/min7272686464
De gepaste diameter van klerendeurenmm420540540630630
Matig meR/min400375350300300
SnelR/min800750670670670
De macht van de motorKW4.05.57.57.511
De waarde van het afvoerkanaal  φ 160φ 160φ 160φ 160φ 160
Heet waterbuis  3/2 " 3/2 " 3/2 " 3/2 " 3/2 "
Koud waterbuis  3/2 " 3/2 " 3/2 " 3/2 " 3/2 "
De buis van de stroom  1 " 1 " 1 " 1 " 1 "
Externe afmetingHmm18401950195020402040
D14501600173019502200
W14101650165017551755
Het gewicht van de machinekg17802400280032003900
 

Ongeveer ons
A. Onze bedrijfverkoop chemisch reinigenmachine, wasmachine, drogere machine enz.
B. Highquality van roestvrij staal
Van de de jarenwasserij van C. More than13 de winkelervaring, 7000 winkels van de kettingswasserij in China
D. Rapid de dienst van de reactienaverkoop
E. Long het de dienstleven voor gebruik
F. ISO Ce- certificaat
 

Sjeik Hasib
 
Het Adres van het bureau:  
Adres-1:   No. 228 Hong Lan Road, Industrië Le Hongmiao, Fengxian District, Shanghai van China
Adres-2:   Road van Gongyi van No. 27, Huadu District, Guangzhou van China

Cel008615118865825
   
Alibaba: Http: //jinzhilai. En. Alibaba. Com
Web  : Www. Goldchilly. Com

 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Sheikh Hasib
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken