Guangdong, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant/fabriek
Management System Certification:
ISO 9001

China Optische Zender, 1550nm EDFA, optische knooppunt fabrikant / leverancier, het bieden van kwaliteit Externe gemoduleerde 1550 Nm optische zender lange ..., Pon EDFA 1550nm optische versterker met WDM 16*19dB, CATV 1310nm optische glasvezelzender Ortel 4MW-31MW en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2015
Audited Supplier

Producten Tentoonstelling

Bedrijfsprofiel

Uvins Technology Company Limited
Uvins Technology Company Limited
Uvins Technology Company Limited
Uvins Technology Company Limited
Soort Bedrijf: Fabrikant/fabriek
Belangrijkste Producten: Optische Zender , 1550nm EDFA , optische knooppunt , optische ontvanger , Optical Amplifier , ...
Management System Certification: ISO 9001

UVINS is een hightech onderneming en een toonaangevende fabrikant van CATV & digitale TV-producten, die gespecialiseerd is in het ontwerpen, produceren en verkopen van digitale Head-end Equipment, Set-top Box, HFC en EPON-producten;

UVINS biedt de netwerkoperators over de hele wereld algemene DIGITALE TV-oplossingen en technische diensten, zoals systeemontwerp, systeemintegratie, technische training en operation consulting^etc; Het bouwt niet alleen een compleet digitaal tv-systeem op voor klanten ...

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar mevrouw. Janny
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.