Shandong, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant
Management System Certification:
ISO 9001:2008-certificaat
Aantal Werknemers:
87
year of establishment:
2008-08-20

verpakkingsmachines, Automatische Verpakkende Machine, cellofaan machine fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit De automatische Machine van de Verpakking van het ..., De Machine van de Verpakking van de Stroom van het Type van ..., De automatische Flessen krimpen de Machine van de Verpakking ... en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2011
Audited Supplier
 De automatische Machine van de Verpakking van het Hoofdkussen van het Roomijs met Ce- Certificaat
 De automatische Machine van de Verpakking van het Hoofdkussen van het Roomijs met Ce- Certificaat
 De automatische Machine van de Verpakking van het Hoofdkussen van het Roomijs met Ce- Certificaat
 De automatische Machine van de Verpakking van het Hoofdkussen van het Roomijs met Ce- Certificaat
 De automatische Machine van de Verpakking van het Hoofdkussen van het Roomijs met Ce- Certificaat
  •  De automatische Machine van de Verpakking van het Hoofdkussen van het Roomijs met Ce- Certificaat
  •  De automatische Machine van de Verpakking van het Hoofdkussen van het Roomijs met Ce- Certificaat
  •  De automatische Machine van de Verpakking van het Hoofdkussen van het Roomijs met Ce- Certificaat
  •  De automatische Machine van de Verpakking van het Hoofdkussen van het Roomijs met Ce- Certificaat
  •  De automatische Machine van de Verpakking van het Hoofdkussen van het Roomijs met Ce- Certificaat

De automatische Machine van de Verpakking van het Hoofdkussen van het Roomijs met Ce- Certificaat

Krijg Recentste Prijs
Referentie FOB Prijs
1 Set US $23,000
2+ Set US $16,000
Betalingscondities: LC, T / T, D / P
Havenplaats: Qingdao, China
Productiecapaciteit: 15-20 Sets /Month

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
FFA
Packaging Type
Zak
Type
Automatische Verpakkende Machine
Aandrijving
Elektrisch
Toepassing
Drank , Eten , Medisch , Chemisch
Automatische gradering
Automatisch
Inclusie Degree
Volledig Wrapped Winding Machine
Structuur
Horizontale Winding Machine
Film Frame Structuur
Mechanische Stretch
Serie
S serie horizontale Winding Machine

Extra Informatie.

Handelsmerk
FEIFAN
Verpakking
Exported Standard Wooded Case
Standaard
CE / ISO9001: 2008
Oorsprong
Qingdao
Gs-Code
84224000
Productiecapaciteit
15-20 Sets /Month

Beschrijving

De automatische Machine van de Verpakking van het Hoofdkussen van het Roomijs met Ce- Certificaat

Co. Van de Machines van de Verpakking van Feifan van Qingdao, Ltd kan allerlei verpakkingsmachine van hoogstaande en goedkope prijs voorzien
  1. FFA model met PLC controle en het aanrakingsscherm
2. Wiste goedgekeurd Ce 
3. Servo motor 


Automatic Ice Cream Pillow Packing Machine with Ce Certificate

De Beschrijving van de productie 
Automatic Ice Cream Pillow Packing Machine with Ce Certificate

Deze verpakkende machines kunnen met é é N of twee of drie servomotoren en timingsriem in plaats van kettingen en kettingswielen worden uitgerust om aan speciaal verzoek te voldoen. Vereenvoudigt aldus het aandrijvingssysteem, heft de controleprecisie op, verhogen de verpakkingssnelheid en de lopende stabiliteit en verminderen het lawaai, enz. Zijn open ontwerp maakt het gemakkelijker te handhaven. Deze machine wordt hoofdzakelijk verkocht om overzee op de markt te brengen

Eigenschappen:
1. PLC het controlemechanisme, het flexibele knipsel van de zaklengte, exploitant te hoeven niet om het leegmaken aan te passen werkend, besparend tijd en bewarend films
2. Het mens-machine van het van het aanrakingsscherm, Chinees of Engels tonend, geschikte en snelle parameter plaatsen
3. De mislukkingsfunctie van de zelfdiagnose, duidelijke mislukkingsvertoning
4. Het hoge het teken van de gevoeligheids optische elektrische kleur volgen, digitale input sneed positie die het verzegelen en snijden nauwkeuriger maakt
5. Afzonderlijke PID controle aan temperatuur, geschikt voor diverse verpakkingsmaterialen
6. Het tegenhouden van de machine in geselecteerde positie, geen het plakken aan het mes en geen film van de afvalverpakking
7. Eenvoudig drijfsysteem, het betrouwbare werken, geschikt onderhoud
8. Alle controles worden bereikt door software, geschikt voor en functie die aanpassen bevorderen

Parameter van FFA de Automatische Verpakkende Machine van de hoofdkussenzak
ModelFfa-450/120Ffa-450/150Ffa-450/180Ffa-590/120Ffa-590/150Ffa-590/180Ffa-590/210
Maximum filmbreedte (mm)450450450590590590590
De snelheid van de verpakking (zak/min)30-30030-30030-30030-28030-28030-28030-280
De lengte van de zak (mm)70-37090-450100-45080-37090-450100-450100-600
De breedte van de zak (mm)10-15010-15010-15010-25010-25010-25010-250
De hoogte van het product (mm)5-655-855-1205-655-8515-12015-140
Het voltage van de macht (v)220220220220220220220
Totaal geï Nstalleerde macht (kW)3.63.63.64444
Gewicht (kg)1000100010001200120012001200
Afmetingen (L*W*H) mm5700*1050*17005700*1250*1800

hoofdkussen type de machinedetails van de stroomverpakking:

Automatic Ice Cream Pillow Packing Machine with Ce Certificate

Steekproeven van de machine van de Verpakking
Automatic Ice Cream Pillow Packing Machine with Ce Certificate
Automatic Ice Cream Pillow Packing Machine with Ce Certificate


Packing& Shipping

Automatic Ice Cream Pillow Packing Machine with Ce Certificate

Verpakking:

Wij gebruiken het houten geval om onze verpakkingsmachine in te pakken.

  Het verschepen:
Op ontvangstbewijs van betaling, zal de leveringsdatum in 10-35days zijn,  
Door de Lucht, door Overzees of door Uitdrukkelijk (DHL enz. )
De kosten van de verzending zullen afhangen van de bestemming, verzendingsmanier en het gewicht goederen


Onze diensten
Kwaliteit
Wij zullen niet op de kwaliteit van onze diensten compromitteren
Wij zullen leveren meer dan u denkt
Eerlijkheid en Integriteit
De stichting van ons succes is de eerlijkheid en de integriteit waarin wij met klanten werken
Mededeling
Wij zijn professionele fabrikant, en uw behoeften zullen goed begrijpen zijn.
Wij = de prijs van de Fabriek + de handel drijvende bedrijfdienst
Wij luisteren
Wij begrijpen Marketing
Onze methodes worden bewezen succesvol om te zijn
Onze aandrijving houdt vooruit shows
Gevestigde Zaken
Er is meer dan tien jaar verlopen aangezien wij de overzee zaken beginnen, zijn onze machines en dienst goedgekeurd en goedgekeurd door buitenlandse clië Nten meer dan 30 landen
Wij hebben het beste en slechtst van de economie terwijl het blijven elk jaar kweken overleefd
Constant Evoluerend
Ons specifiek team onderzoekt constant nieuwe en aanstaande technologieë N die ons toelaten om onze zaken efficië Nter in werking te stellen


Na de verkoopdienst
1. Waarborg: Twee Jaar
2. É é N reeks voor consumptie geschikte toebehoren zal van de machine worden voorzien
3. Om het even welke vragen, u kunnen posten/roepen op elk ogenblik ons. En onze ervarenst ingenieurs worden toegewezen om de raadplegende dienst te geven, en altijd beschikbaar voor in het buitenland verzending
4. Alle vervangstukken zijn altijd beschikbaar voor levering
5. Vó ó R levering, zullen wij de machine aanpassen voor uw product te passen
6. Het handboek is in het Engels

Waarom kies ons?
1. We zijn é é N van de grootste fabrikanten op verpakkingsmachines in China
2. We hebben meer dan ervaring 20years bij productie en het uitvoeren
3. We hebben de uitstekende kwaliteitsbeheersing
4. We hebben de concurrerende prijs
5. We hebben de voltooide verkoop en het de dienstteam zodat wij de beste dienst kunnen aanbieden

Certificaat:
Automatic Ice Cream Pillow Packing Machine with Ce CertificateAutomatic Ice Cream Pillow Packing Machine with Ce Certificate

De Informatie van het bedrijf
Automatic Ice Cream Pillow Packing Machine with Ce Certificate
Automatic Ice Cream Pillow Packing Machine with Ce Certificate


Met meer dan 25 die jaar ervarings en deskundigheid in Qingdao, China wordt gevestigd. Aangezien een kwaliteitsfabrikant, Co. Van de Machines van de Verpakking van Qingdao Feifan, een reputatie voor kwaliteits verpakkende machines zoals de Horizontale machines van de stroomverpakking heeft gebouwd, krimp verpakkende machines, doos-Motie type verpakkingsmachines, de verpakkende machines van het Cellofaan, Koekje op de machines van de randverpakking, Statisch krimp verpakkende machines, eind-Gevouwen x-Vouwen koekje op de machines van de randverpakking, pre-Gemaakt zak die verpakkingsmachines enz. Geven

Van concept, ontwerp, vervaardiging en installatie aan de naverkoopdienst, levering. Wij hebben met succes een reusachtige verscheidenheid van producten voor onze clië Nten verpakt. Van voedsel, drankfles, dagelijkse producten, geneesmiddel, gezondheid, schoonheid & De schoonheidsmiddelenindustrie aan hardware & Vervangstukken en veel meer. Toestaand onze ontwerpers om van een rijkdom aan vroegere ervaring te trekken in het verstrekken van de ideale oplossingen van verpakkingsmachines aan onze globale klantenbasis

Voor meer details, gelieve ons vrij te contacteren.  
Jenny Zhang
CO. VAN DE MACHINES VAN DE VERPAKKING QINGDAO FEIFAN, LTD
Voeg toe: 19-77 Ruijin RD, Licang District, Qingdao Stad, China
Tel.: +86 13780661025
www. Ffpackingmachine. Com

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Stone Chan
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken