Shandong, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant
Management System Certification:
ISO 9001:2008-certificaat
Aantal Werknemers:
87
year of establishment:
2008-08-20

verpakkingsmachines, Automatische Verpakkende Machine, cellofaan machine fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit De automatische Machine van de Verpakking van het ..., De Machine van de Verpakking van de Stroom van het Type van ..., De automatische Flessen krimpen de Machine van de Verpakking ... en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2011
Audited Supplier
 Automatische Groep van de Familie van de Fles van de Noedel van het Type van kom krimpt de Onmiddellijke het Verpakken Verpakking
 Automatische Groep van de Familie van de Fles van de Noedel van het Type van kom krimpt de Onmiddellijke het Verpakken Verpakking
 Automatische Groep van de Familie van de Fles van de Noedel van het Type van kom krimpt de Onmiddellijke het Verpakken Verpakking
 Automatische Groep van de Familie van de Fles van de Noedel van het Type van kom krimpt de Onmiddellijke het Verpakken Verpakking
  •  Automatische Groep van de Familie van de Fles van de Noedel van het Type van kom krimpt de Onmiddellijke het Verpakken Verpakking
  •  Automatische Groep van de Familie van de Fles van de Noedel van het Type van kom krimpt de Onmiddellijke het Verpakken Verpakking
  •  Automatische Groep van de Familie van de Fles van de Noedel van het Type van kom krimpt de Onmiddellijke het Verpakken Verpakking
  •  Automatische Groep van de Familie van de Fles van de Noedel van het Type van kom krimpt de Onmiddellijke het Verpakken Verpakking

Automatische Groep van de Familie van de Fles van de Noedel van het Type van kom krimpt de Onmiddellijke het Verpakken Verpakking

Krijg Recentste Prijs
Referentie FOB Prijs
1 Piece US $23,000
2+ Piece US $16,000
Betalingscondities: LC, T / T, D / P
Havenplaats: Qingdao, China
Productiecapaciteit: 20sets/Month

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
FFB
Toepassing
Voedsel , Handelsartikel , Machines & Hardware , Chemisch , Medisch
Packaging
Bag
Automatische gradering
Automatisch
Aandrijving
Elektrische
Wijze van verpakking
Vier Side Seal Type
Pas Speed
Electronic Speed ​​Control
Type
POF Krimpfolie Machine
verwarming Mode
RVS Verwarming
Verpakkingsmateriaal
Film

Extra Informatie.

Handelsmerk
FEIFAN
Verpakking
Fumigated Wooden Case
Standaard
5700*1050*1700mm
Oorsprong
Qingdao, Shandong Province
Gs-Code
84224000
Productiecapaciteit
20sets/Month

Beschrijving

kom type krimpt de Onmiddellijke automatische groep van de de flessenfamilie van de Noedel het verpakken Verpakking

Toepassing:
Krimp het Verpakken Verpakkende Machine (model FFB) is geschikt voor verpakkingsdocumenten, boeken, tijdschriften, kommen of vaten van kant-en-klaar-maaltijd, fruit, melkthee, fijne droge noedel, plakbroodjes, vaatwerk (é é Nmalig desinfectievaatwerk), verscheidene yoghurtkop, tandpasta, schoonheidsmiddelen, mug-afstotende wierook, batterijen, en buitenhitte - inkrimpbare verpakking
Bowl Type Instant Noodle Bottle Family Group Automatic Shrink Wrapping Packaging

Eigenschap:
1. Enige servomotor met hoge controleprecisie realizedstep-minder controle en dynamische aanpassing tijdens verrichting
2. De grote het schermopslag van de kleurenaanraking, verbetert, pas, volg, vind scherp punt, alarmeer, wijs automatisch aan op barriè Res, accumulatively tellingspakken, zaklengte en snelheids automatische vertoning, die nauwkeurige besnoeiing en verbinding kunnen realiseren
3. Met fotocel die het kleurenteken ontdekken en dubbel-vindt systeem, kan deze machine om het even welke verpakkingsfout effectief elimineren en materialenafval vermijden
4. Het nieuwe type verticale het verzegelen ontwerp maakt de verbinding bij lage temperatuur, die effectief de film vermindert die en verpakkingsafval branden
5. De regelbare vroegere zak en de hoogten laten toe meer gemakshalve de verandering van verpakkingsproducten
6. Met de transmissie van de timingsriem, heeft deze machine verschijning, lager lawaai en minder schok
7. Het dubbele temperatuurgebied krimpt binnen fornuis kan automatische temperatuurcontrole bereiken
8. De efficië Nte luchtcirculatie verzekert de kwaliteit van samentrekking
9. Overtollig van de filmresectie en terugwinning apparaat
Bowl Type Instant Noodle Bottle Family Group Automatic Shrink Wrapping Packaging
Bowl Type Instant Noodle Bottle Family Group Automatic Shrink Wrapping Packaging
Parameter FFBFFB4512FFB4515FFB4518FFB5912FFB5915FFB5918FFB5921
Maximum filmbreedte (mm)450450450590590590590
De snelheid van het pak (zak/min)30-22030-15030-13030-18030-15030-13030-120
De grootte van het pak (mm)Lengte70-45080-45090-45070-45080-45090-450100-450
Breedte10-15010-15010-15010-20010-20010-20010-200
Hoogte5-455-655-855-655-8515-12015-140
Het Voltage van de Stroom (V)220220220220220220220
Totale macht (kW)Verpakkende machine3.63.63.64444
Krimp Fornuis16.516.516.516.516.516.516.5
Diminsion (mm) L*W*HVerpakkende machine5700 × 1050× 17005700 × 1050× 17005700 × 1050× 17005700 × 1250× 18005700 × 1250× 18005700 × 1250× 18005700 × 1250× 1800
Krimp Fornuis(2400-3000) × 600*1650
Bedraag gewicht (kg)1000100010001000100010001000

Onze Dienst:
1. Waarborg: É é N Jaar
2. É é N reeks hulpmiddeluitrustingen zal van de machine worden voorzien
3. Vó ó R levering, zullen wij de machine aanpassen voor uw product te passen
4. Om het even welke vraag, u kan posten/roept op elk ogenblik ons. En onze ervarenst ingenieurs worden toegewezen om de raadplegende dienst te geven, en altijd beschikbaar voor in het buitenland verzending
5. Manual is in het Engels

Waarom kies ons?
1. We zijn é é N van de grootste fabrikanten op verpakkingsmachines in China
2. We hebben meer dan ervaring 20years bij productie en het uitvoeren
3. We hebben de uitstekende kwaliteitsbeheersing
4. We hebben de concurrerende prijs
5. We hebben de voltooide verkoop en het de dienstteam zodat wij de beste dienst kunnen aanbieden

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Stone Chan
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken