Hubei, China
Soort bedrijf:
Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf
Aantal Werknemers:
47
Jaar van Oprichting:
2011-03-25
Certificering Van Managementsysteem:
ISO9001:2008
OEM/ODM-service:
Voorbeeld Beschikbaar
Russisch Spreker

China PLC Splitter, Patch Cord, Fused Coupler fabrikant / leverancier, het bieden van kwaliteit 1X8 1550 nm FTTH splitter, PLC splitter, glasvezelkoppeling (gepantserde optische kabel), 1X8 1310nm 1550nm FTH glasvezel PLC-splitter, FTTH 1X8 glasvezel PLC-splitter met SC-connector (stalen minislang, ABS-kast, cassettemodule, 19-inch rekpakket) en ga zo maar door.

Gouden Lid Sinds 2014

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

PLC-splitter ABS-kast

Totaal 110 PLC-splitter ABS-kast Producten