Hubei, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant & Trading Company
Management System Certification:
ISO 9001:2008-certificaat
Aantal Werknemers:
47
year of establishment:
2011-03-25

plc splitter, patchkabel, gesmolten koppeling fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit 1X2 1X4 1X8 1X16 1X32 1X64 Optische PLC van de Vezel van de ..., 1*32 PLC de Splitser in 1u 19 ' Rek zet met Sc/APC op, 8CH OEM van CWDM de Schakelaar van het Type LC voor ... en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2014
Audited Supplier
 1*32 PLC APC van Sc van het Type van Sm van de Splitser Schakelaar voor Systeem Pon

1*32 PLC APC van Sc van het Type van Sm van de Splitser Schakelaar voor Systeem Pon

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
1 Piece US $60  / Piece
Betalingscondities: T / T, Western Union
Havenplaats: Wuhan, China
Productiecapaciteit: 40, 00 PCS/Month

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
SPLC-132-1-20-20-10-B2-SA
Type
Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices
ODF
Certificaat
CE , ISO , RoHS
Conditie
Nieuw

Extra Informatie.

Handelsmerk
SEIFREE
Verpakking
Carton
Standaard
60*7*4mm
Oorsprong
Wuhan
Gs-Code
8517623900
Productiecapaciteit
40, 00 PCS/Month

Beschrijving


De enige Splitser van de Kringen Lightwave van de Wijze Vlak (PLC Splitser)
De enige Splitser van de Kringen Lightwave van de Wijze Vlakdie op echt wordt gebaseerd - tijd 6 DOF optische groepering controle en koppelt technologieë N terug. De apparaten worden ontworpen en vervaardigd om aan gr. -1221-KERN Telcordia volgzame vereisten en ROHS te voldoen
                                                                                                                               
HavensVezel Type*In Vlecht Dia. Uit Vlecht Dia. De Lengte van de vlechtPakketHet Type van schakelaar
14=1x41=G652D02=0.25mmDe Vezel van R=Ribbon05=50cmB2 (3)FU (A) =FC/UPC (APC)
24=2x42=G657A09=0.9mm09=0.9mm10=100cmC2SU (A) =SC/UPC (APC)
18=2X8/2=2mm2=2mm
 
D1 (3)
 

 

 
3=3mm3=3mm20=200cm/LU (A) =LC/UPC (APC)
264=2x64
 
X=Customization

Pakket en Opzettende Afmeting (mm)
De Buis van het roestvrij staal (e)Plastic Doos (b)De legeringsRek van het aluminium (d)
OverzichtOverzichtOverzichtSteunOverzicht
E1=40x4x4E5=60x12x4B1=90x20x9.550x12x2Φ 3.2D1=129x29x160 1U LGX
E2=50x4x4E6=80x12x6B2=100x80x1070x73.5x4Φ 3.2D2=129x58x160 2U LGX
E3=50x7x4E7=80x20x4B3=120x80x1880x74.5x4Φ 3.2Het REK van D3=485x43.5x230 1U 19 '
E4=60x7x4E8=100x20x6B4=141x115x18100x106x4Φ 3.2Het REK van D4=485x87x230 2U 19 '
Punt1x22x21x42x41x82x81x162x161x322x321x642x64
De Vezel van het lintE1E2E1E2E1E2E2E4E3E4E5/
φ 0.9 roestvrijE4E4E4E4E4E4E5E6E7E8//
φ 0.9 plastic DOOSB1/2B1/2B2B2B2B2B3B3B4B4//
φ 2 plastic DOOSB1/2B1/2B2B2B2B2B3B3B3B3B4B4
φ 3 plastic DOOSB1/2B1/2B2B2B2B2B3B3B4B4//
LGXD1D1D1D1D1D2D2D24U4U//
19 duim van het RekD3D3D3D3D3D3D3D3D3D3D3 (LC) /D4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Specificatie
Het werken
Golflengte
1260~1650 NMParameterEenheidWaarde
Havens (n)1 (m)2 (m)Het Type van vezel/G652D/G657A*
Het Verlies van de toevoegingPDLUni. Het Verlies van de toevoegingPDLUni. GerichtheiddB> 55
2≤ 4.30≤ 0.20≤ 0.50≤ 4.50≤ 0.20≤ 0.80Het Verlies van de terugkeerdB> 50
4≤ 7.40≤ 0.30≤ 0.80≤ 7.60≤ 0.30≤ 1.00Vlecht Dia. mm0.25/0.9/2/3
8≤ 10.7≤ 0.30≤ 1.00≤ 11.0≤ 0.30≤ 1.20De Lengte van de vlechtcm> 50
16≤ 13.9≤ 0.30≤ 1.40≤ 14.8≤ 0.30≤ 1.50Het werken Tem. º C- 40~ +85
32≤ 17.2≤ 0.30≤ 1.60≤ 17.8≤ 0.30≤ 1.80Opslag Tem. º C- 40~ +85
64≤ 21.5≤ 0.50≤ 2.00≤ 21.5≤ 0.50≤ 2.00/
 


1*32 PLC Splitter Sm Type Sc APC Connector for Pon System
 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar mevrouw. Lydia Yuan
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken

Misschien vind je het leuk

Product Categorie

Neem contact op met de leverancier

mevrouw. Lydia Yuan
Overseas Department
Sales Manager