• 1U-chassis met hoge dichtheid, GLASVEZELTAPECASSETTE, optische splitter (enkele modus, multilink 50/50-split-ratio, LC-poorten)
  • 1U-chassis met hoge dichtheid, GLASVEZELTAPECASSETTE, optische splitter (enkele modus, multilink 50/50-split-ratio, LC-poorten)
  • 1U-chassis met hoge dichtheid, GLASVEZELTAPECASSETTE, optische splitter (enkele modus, multilink 50/50-split-ratio, LC-poorten)
  • 1U-chassis met hoge dichtheid, GLASVEZELTAPECASSETTE, optische splitter (enkele modus, multilink 50/50-split-ratio, LC-poorten)
  • 1U-chassis met hoge dichtheid, GLASVEZELTAPECASSETTE, optische splitter (enkele modus, multilink 50/50-split-ratio, LC-poorten)

1U-chassis met hoge dichtheid, GLASVEZELTAPECASSETTE, optische splitter (enkele modus, multilink 50/50-split-ratio, LC-poorten)

Type: Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices: ODF
Certificaat: ISO, RoHS
Conditie: Nieuw
Product Name: Passive Fiber Network TAPs
Operating Wavelength: 1310/1550nm

Neem contact op met de leverancier

Ms. Lydia Yuan
Sales Manager
Gouden Lid Sinds 2014

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf
  • Overzicht
  • Productbeschrijving
  • Productparameters
  • Verpakking en verzending
  • Bedrijfsprofiel
  • Onze voordelen
  • VEELGESTELDE VRAGEN
Overzicht

Basis Informatie.

Model NR.
SSTC-14(30IN1)-35-00-E-0-0-D15-LU
Split Ratio
25:25:25:25
Technology
Fused Biconical Taper
Fiber Type
Single Mode 9/125μm
Chassis
1U Rack Mount
Dimensions (WxDxH)
483x160x44mm
Connector Type
LC
Application
DCI (Data Center Interconnection)
Transportpakket
Carton
Specificatie
30pcs 1x4 splitters in 1U rack
Handelsmerk
Seifree
Oorsprong
Wuhan, China
Gs-Code
8517622990
Productiecapaciteit
8, 000 PCS/Month

Beschrijving

Productbeschrijving

Fiber Network taps bieden een eenvoudige methode om snel en effectief analysetools te implementeren om verkeer tussen twee apparaten in een glasvezelnetwerk niet-interrusief te observeren en te bewaken.

Door het ontwerp zijn fiber taps volledig passief, fouttolerant en onzichtbaar voor het netwerk, wat betekent dat ze de prestaties of integriteit van het netwerk niet zullen beïnvloeden en kunnen worden vertrouwd voor permanente installaties op een glasvezelnetwerk waarvoor een speciale port mirror nodig is.

Het is ideaal voor real-time bewaking en analyse van elk verkeer tussen cruciale netwerkapparaten zoals switches, routers en firewalls en voor het doorgeven van fouten die niet worden waargenomen bij gebruik VAN SPAN-poorten.

Het is topologieonafhankelijk, de taps kunnen worden gebruikt voor ATM-, Gigabit-, OC3-OC48- of SONET-protocollen en zijn beschikbaar voor zowel single-mode als multimode glasvezelnetwerken.

Functies
Verschillende gesplitste verhoudingen beschikbaar
Geen pakketverlies
Geen punt van falen
Passief, geen voeding nodig
Niet-intrusieve in-line bewaking
Legt een kopie van al het verkeer vast en levert deze aan iedereen analysetool
100% inzicht in het netwerk, inclusief VLAN-tags
Vermindert de verslechtering van de prestaties van switches als gevolg van port mirroring
Onzichtbaar op het netwerk - geen IP-adres betekent extra beveiliging
Ondersteunt meerdere topologieën: Gigabit Ethernet, ATM, OC3-48 en SONET
Aansluitingen aan de voorzijde voor eenvoudige toegang en bediening

Productparameters

High Density 1U Chassis, Fiber TAP Cassette, Optical Splitter (Single Mode, Multi-link 50/50 Split Ratio, LC Ports)
High Density 1U Chassis, Fiber TAP Cassette, Optical Splitter (Single Mode, Multi-link 50/50 Split Ratio, LC Ports)
 
In bedrijf
Golflengte (nm)
820±20 / 980±40/  1310±40 / 1550±40 980&1550±40 /  1310&1490&1550±40 Parameter Eenheid Waarde
Poorten (N x M) Insertion loss PDL Uni. Insertion loss PDL Uni. Type vezel / Hoi 780/ Flex 1060/
SMF-28e/SMF-28e XB
DB
1x3 ≤5.40 ≤0.20 ≤0.50 ≤5.60 ≤0.20 ≤0.60 Richtingsgevoeligheid DB >55
1x4 (2x4) ≤6.90(7.10) ≤0.20 ≤0.70 ≤7.10(7.30) ≤0.20 ≤0.80 Verlies van de terugkeer DB >50
1x5 ≤7.90 ≤0.30 ≤1.10 ≤8.10 ≤0.30 ≤1.20 Duif dia. mm 0.9 / 2 / 3
1x6 ≤8.90 ≤0.30 ≤1.30 ≤9.10 ≤0.30 ≤1.50 Lengte van de pigtail cm >50
1x7 ≤9.60 ≤0.30 ≤1.40 ≤9.80 ≤0.30 ≤1.80 Bediening van TEM. °C 10~ +70
1x8 (2x8) ≤10.4(10.6) ≤0.30 ≤1.50 ≤10.6(10.8) ≤0.30 ≤1.70 Opslag-TEM. °C 40~ +85
High Density 1U Chassis, Fiber TAP Cassette, Optical Splitter (Single Mode, Multi-link 50/50 Split Ratio, LC Ports)
Belangrijkste kenmerken
  • 1U-chassis met hoge dichtheid: Maximaal 180 LC-poorten of maximaal 80 MTP/MPO-poorten
  • Volledig modulair product - 1 tot 30 modules in een 1U 19-inch rek is verkrijgbaar
  • Ondersteunt SM (OS1/OS2 of G652D, G657A) en MM (OM1, OM2, OM3, OM4, OM5) media
  • Ondersteuning voor LC-, MTP/MPO- en BiDi-implementaties
  • 50/50, 60/40, 70/30, 80/20 en 90/10 gedeelde verhoudingen worden ondersteund
  • Ondersteun snelheden van 1 G tot 400 G.
  • Plug & Play, eenvoudige installatie,
  • Zonder onderbrekingen in het netwerk
  • Geen voedingsbron nodig
  • Geen risico op pakketverlies

Verpakking en verzending

High Density 1U Chassis, Fiber TAP Cassette, Optical Splitter (Single Mode, Multi-link 50/50 Split Ratio, LC Ports)
High Density 1U Chassis, Fiber TAP Cassette, Optical Splitter (Single Mode, Multi-link 50/50 Split Ratio, LC Ports)
High Density 1U Chassis, Fiber TAP Cassette, Optical Splitter (Single Mode, Multi-link 50/50 Split Ratio, LC Ports)

 

Bedrijfsprofiel

High Density 1U Chassis, Fiber TAP Cassette, Optical Splitter (Single Mode, Multi-link 50/50 Split Ratio, LC Ports)
Sinds 2011 heeft Wuhan Seifree Technology Co., LTD hoogwaardige glasvezelproducten en -oplossingen voor onze klanten in veel sectoren, waaronder breedband, telecom, datacenter, glasvezellaser, vezelsensor, online bewaking, medische apparatuur, ruimtevaart en defensie.

Onze producten
Glasvezelsplitter (FBT-splitter, PLC-splitter, filtersplitter)
WDM (GEFUSED WDM, FILTER WDM, CWDM, DWDM, OADM)
Micro-optische apparaten (optische isolator, optische circulatieapparatuur)
Glasvezelverbinding (glasvezelpatchkabel, glasvezeladapter, glasvezeladapter)
Actieve apparaten (SFP, SFP+, SFP28, QSFP+, QSFP28 optische module)
High Density 1U Chassis, Fiber TAP Cassette, Optical Splitter (Single Mode, Multi-link 50/50 Split Ratio, LC Ports)

Onze voordelen

ODM
Seifree kan verschillende soorten optische glasvezelapparaten en -apparatuur ontwerpen en produceren die aan de behoeften van de klant voldoen.
We hebben een rijke R&D-ervaring en een volwassen aanpassingsproces, en kunnen OEM/ODM-services bieden voor communicatie, glasvezellasers, vezeldetectie, medische apparatuur, ruimtevaart,  defensie en andere gebieden.


After-sales service

1 jaar garantie: Vanaf de aankoopdatum kunnen niet-menselijke fouten binnen de garantieperiode gratis onderhoud uitvoeren.  Als de garantieperiode wordt overschreden, brengen we onderhoudskosten in rekening, afhankelijk van de werkelijke situatie.
Goederen ruilen: Neem
na ontvangst van de goederen contact op met het verkoopteam als het product niet-kunstmatige kwaliteitsproblemen heeft om de problemen met de retournering en omwisseling te behandelen.
Technische ondersteuning: We bieden technische ondersteuning voor klanten bij het meten en gebruiken van producten op locatie via e-mail, telefoon of video.
High Density 1U Chassis, Fiber TAP Cassette, Optical Splitter (Single Mode, Multi-link 50/50 Split Ratio, LC Ports)
High Density 1U Chassis, Fiber TAP Cassette, Optical Splitter (Single Mode, Multi-link 50/50 Split Ratio, LC Ports)
Kwaliteitsgarantie
Op basis van het ISO9001-kwaliteitsmanagementsysteem garandeert Seifree de betrouwbaarheid en consistentie van producten en diensten door effectief beheer en controle van elk proces.


Diensten met toegevoegde waarde
Wuhan Seifree Technology Co., Ltd. zet zich in voor het ontwikkelen van een win-win relatie met klanten.

Om een win-win ontwikkelingsrelatie effectief te bevorderen, bieden we klanten een aantal serviceopties met toegevoegde waarde, die klanten helpen kosten te verlagen, de productie-efficiëntie te verbeteren en warehousing en logistieke verbindingen te optimaliseren.
· Voorraad  - tijdige levering
· Klant geen voorraad  - lagere kosten voor opslag bij klanten
· Gepersonaliseerde assemblage - lagere arbeidskosten

 

VEELGESTELDE VRAGEN

V1: Is uw bedrijf een fabrikant of dealer?
A1: We hebben een eigen fabriek in Wuhan, China.

V2:  Kunt u gratis monsters voor ons leveren?
A2:  We kunnen u gratis monsters geven, maar de vracht moet door u worden betaald.

V3:  Wat is de doorlooptijd voor alle goederen die ik nodig had?
A3: Het hangt af van de hoeveelheid producten. Over het algemeen zou het 1 week duren.

V4:  Wat is de garantie voor uw producten?
A4:  Normaal gesproken is het 1 jaar.

V5:  Wat is uw betalingstermijn?
A5:  Het is 100% T/T van tevoren.

V6:  Wat is de MOQ voor uw producten?
A6:  1pc is oké.

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Ms. Lydia Yuan
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Dit is niet wat je zoekt? Plaats Nu het Verzoek tot Scourcing

Zoek vergelijkbare producten op categorie

Startpagina leverancier Producten Glasvezelkoppeling NxM-koppeling met enkele modus 1U-chassis met hoge dichtheid, GLASVEZELTAPECASSETTE, optische splitter (enkele modus, multilink 50/50-split-ratio, LC-poorten)

Misschien Vind Je Het Leuk

Bezig met laden...

Neem contact op met de leverancier

Ms. Lydia Yuan
Sales Manager
Gouden Lid Sinds 2014

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf
Aantal Werknemers
47
Jaar van Oprichting
2011-03-25