Passieve netwerkglasvezelsplitter voor FTTx-, RFoG- en GPON-systeem

Type: Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices: ODF
Certificaat: ISO, RoHS
Conditie: Nieuw
Product Name: Passive Optical Splitter
Configuration: 1X2, 4IN1

Neem contact op met de leverancier

Ms. Lydia Yuan
Sales Manager
Gouden Lid Sinds 2014

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf
  • Overzicht
  • Productbeschrijving
  • Productparameters
  • Verpakking en verzending
  • Bedrijfsprofiel
  • Onze voordelen
  • VEELGESTELDE VRAGEN
Overzicht

Basis Informatie.

Model NR.
SSBC-12(4in1)-35-30-E-09-05-B2-LU
Operating Wavelength
1310nm, 1550nm
Coupling Ratio
30:70
Fiber Type
SMF-28e
Package
ABS Plastic Box
ABS Box Dimensions
100X80X10mm
Connector Type
LC
Application
DCI (Data Center Interconnection)
Transportpakket
Carton
Specificatie
1x2 Splitter
Handelsmerk
Seifree
Oorsprong
Wuhan, China
Gs-Code
8517622990
Productiecapaciteit
6, 000 PCS/Month

Beschrijving

Productbeschrijving

FBT (Fused Biconical Taper) Splitter, ook wel bekend als glasvezelkoppeling, is een apparaat dat de distributie of combinatie van optische kracht tussen verschillende optische vezels realiseert. Het kan het optische vermogen dat in één vezel wordt overgebracht, door een bepaalde koppelverhouding in meerdere vezels verdelen, of het optische vermogen dat in twee of meer vezels wordt overgebracht in één vezel combineren.

Wanneer bijvoorbeeld een glasvezellichtstraal wordt verzonden via de 1x2 20/80 Single Mode FBT splitter, wordt deze verdeeld in 2 bundels, waarvan de ene 80% van de oorspronkelijke bron is en de andere 20%.  

De FBT-splitters zijn ontworpen voor stroomdistributie en het aftappen van optische glasvezelversterkers, online-bewakingssysteem, PON (passief optisch netwerk), medische beeldvorming in de LGO en CATV-oplossingen.

Eigenschappen:
Hoge betrouwbaarheid en stabiliteit
Single mode Fibre Corning HI-780 & HI-1060, SMF-28 Ultra en andere vezels zijn op aanvraag verkrijgbaar
Golflengte bij gebruik 780 nm, 850 nm, 980 nm, 1060 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 1577 nm, 1625 nm optioneel
Verkrijgbaar in verschillende koppelverhoudingen, zoals 50/50, 40/60, 30/70, 20/80, 10-90, 05/95 en 1/99
Verkrijgbaar in een optische kabel met een behuizing van 250 en 900 um, 2 mm of 3 mm
BESCHIKBAAR IN LC/UPC, LC/APC, FC/UPC, FC/APC, SC/UPC, SC/APC, ST, E2000-CONNECTOR

Productparameters

Passive Network Fiber Optic Splitter for FTTx, RFoG and GPON System
Passive Network Fiber Optic Splitter for FTTx, RFoG and GPON System
Passive Network Fiber Optic Splitter for FTTx, RFoG and GPON System
In bedrijf
Golflengte (nm)
820±40/980±40/
1310±40/1550±40
980&1550±40/
1310&1490&1550±40
Parameter Eenheid Waarde
Koppelingsverhouding (%) Insertion loss (dB) Type vezel / Hi 780/ Flex 1060/ SMF-28e/ SMF-28e XB
Tik op. Signaal Tik op. Signaal
01/99 19.0-21.0 ≤0.20 18.5-21.5 ≤0.25 PDL DB Normaal:<0.1 Max.:<0.15
03/97 14.6-16.2 ≤0.30 14.5-16.5 ≤0.30 Richtingsgevoeligheid DB >55
05/95 12.4-13.8 ≤0.35 12.0-14.5 ≤0.45 Verlies van de terugkeer DB >50
10/90 9.70---10.7 ≤0.60 9.70-11.2 ≤0.60 Overmatig verlies DB Normaal:<0.1 Max.:<0.2
20/80 6.70---7,60 ≤1.15 6.60---7,80 ≤1.15 Duif dia. mm 0.25 /0.9 / 2 / 3
33/67 4.65---5.65 ≤1.70 4.50---5.85 ≤1.80 Lengte van de pigtail cm >100
40/60 3.95---4,30 ≤2.50 3.70---4,70 ≤2.70 Bediening van TEM. C 10~ +70
50/50 2.85---3,30 2.80---3,40 Opslag-TEM. C 40~ +85

Verpakking en verzending

Passive Network Fiber Optic Splitter for FTTx, RFoG and GPON System
Passive Network Fiber Optic Splitter for FTTx, RFoG and GPON System
Passive Network Fiber Optic Splitter for FTTx, RFoG and GPON System

 

Bedrijfsprofiel

Passive Network Fiber Optic Splitter for FTTx, RFoG and GPON System
Sinds 2011 heeft Wuhan Seifree Technology Co., LTD hoogwaardige glasvezelproducten en -oplossingen voor onze klanten in veel sectoren, waaronder breedband, telecom, datacenter, glasvezellaser, vezelsensor, online bewaking, medische apparatuur, ruimtevaart en defensie.

Onze producten
Glasvezelsplitter (FBT-splitter, PLC-splitter, filtersplitter)
WDM (GEFUSED WDM, FILTER WDM, CWDM, DWDM, OADM)
Micro-optische apparaten (optische isolator, optische circulatieapparatuur)
Glasvezelverbinding (glasvezelpatchkabel, glasvezeladapter, glasvezeladapter)
Actieve apparaten (SFP, SFP+, SFP28, QSFP+, QSFP28 optische module)
Passive Network Fiber Optic Splitter for FTTx, RFoG and GPON System

Onze voordelen

ODM
Seifree kan verschillende soorten optische glasvezelapparaten en -apparatuur ontwerpen en produceren die aan de behoeften van de klant voldoen.
We hebben een rijke R&D-ervaring en een volwassen aanpassingsproces, en kunnen OEM/ODM-services bieden voor communicatie, glasvezellasers, vezeldetectie, medische apparatuur, ruimtevaart, defensie en andere gebieden.


After-sales service

1 jaar garantie: Vanaf de aankoopdatum kunnen niet-menselijke fouten binnen de garantieperiode gratis onderhoud uitvoeren.  Als de garantieperiode wordt overschreden, brengen we onderhoudskosten in rekening, afhankelijk van de werkelijke situatie.
Goederen ruilen: Neem
na ontvangst van de goederen contact op met het verkoopteam als het product niet-kunstmatige kwaliteitsproblemen heeft om de problemen met de retournering en omwisseling te behandelen.
Technische ondersteuning: We bieden technische ondersteuning voor klanten bij het meten en gebruiken van producten op locatie via e-mail, telefoon of video.
Passive Network Fiber Optic Splitter for FTTx, RFoG and GPON System
Passive Network Fiber Optic Splitter for FTTx, RFoG and GPON System
Kwaliteitsgarantie
Op basis van het ISO9001-kwaliteitsmanagementsysteem garandeert Seifree de betrouwbaarheid en consistentie van producten en diensten door effectief beheer en controle van elk proces.


Diensten met toegevoegde waarde
Wuhan Seifree Technology Co., Ltd. zet zich in voor het ontwikkelen van een win-win relatie met klanten.

Om een win-win ontwikkelingsrelatie effectief te bevorderen, bieden we klanten een aantal serviceopties met toegevoegde waarde, die klanten helpen kosten te verlagen, de productie-efficiëntie te verbeteren en warehousing en logistieke verbindingen te optimaliseren.
· Voorraad  - tijdige levering
· Klant geen voorraad  - lagere kosten voor opslag bij klanten
· Gepersonaliseerde assemblage - lagere arbeidskosten

 

VEELGESTELDE VRAGEN

V1: Is uw bedrijf een fabrikant of dealer?
A1: We hebben een eigen fabriek in Wuhan, China.

V2:  Kunt u gratis monsters voor ons leveren?
A2:  We kunnen u gratis monsters geven, maar de vracht moet door u worden betaald.

V3:  Wat is de doorlooptijd voor alle goederen die ik nodig had?
A3: Het hangt af van de hoeveelheid producten. Over het algemeen zou het 1 week duren.

V4:  Wat is de garantie voor uw producten?
A4:  Normaal gesproken is het 1 jaar.

V5:  Wat is uw betalingstermijn?
A5:  Het is 100% T/T van tevoren.

V6:  Wat is de MOQ voor uw producten?
A6:  1pc is oké.

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Ms. Lydia Yuan
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Dit is niet wat je zoekt? Plaats Nu het Verzoek tot Scourcing

Misschien Vind Je Het Leuk

Bezig met laden...

Neem contact op met de leverancier

Ms. Lydia Yuan
Sales Manager
Gouden Lid Sinds 2014

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf
Aantal Werknemers
47
Jaar van Oprichting
2011-03-25