Jiangsu, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant & Trading Company
Management System Certification:
ISO 9001, ISO 9000
Aantal Werknemers:
51
year of establishment:
2016-09-19

borstelloze DC motor, AC-motor, luchtreiniger motor fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit De AsAC Motor in drie stadia van de Ventilator, Brushless Motor van de Motor gelijkstroom BLDC voor ..., 42/57/60/70/80/86mm Brushless Motor van de Delen van de ... en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2018
Audited Supplier
 Aangepaste 110V 220V 750W AC ServoMotor 1000W voor Robot en AutoApparatuur
 Aangepaste 110V 220V 750W AC ServoMotor 1000W voor Robot en AutoApparatuur
 Aangepaste 110V 220V 750W AC ServoMotor 1000W voor Robot en AutoApparatuur
 Aangepaste 110V 220V 750W AC ServoMotor 1000W voor Robot en AutoApparatuur
 Aangepaste 110V 220V 750W AC ServoMotor 1000W voor Robot en AutoApparatuur
 Aangepaste 110V 220V 750W AC ServoMotor 1000W voor Robot en AutoApparatuur
 Aangepaste 110V 220V 750W AC ServoMotor 1000W voor Robot en AutoApparatuur
  •  Aangepaste 110V 220V 750W AC ServoMotor 1000W voor Robot en AutoApparatuur
  •  Aangepaste 110V 220V 750W AC ServoMotor 1000W voor Robot en AutoApparatuur
  •  Aangepaste 110V 220V 750W AC ServoMotor 1000W voor Robot en AutoApparatuur
  •  Aangepaste 110V 220V 750W AC ServoMotor 1000W voor Robot en AutoApparatuur
  •  Aangepaste 110V 220V 750W AC ServoMotor 1000W voor Robot en AutoApparatuur
  •  Aangepaste 110V 220V 750W AC ServoMotor 1000W voor Robot en AutoApparatuur
  •  Aangepaste 110V 220V 750W AC ServoMotor 1000W voor Robot en AutoApparatuur

Aangepaste 110V 220V 750W AC ServoMotor 1000W voor Robot en AutoApparatuur

Krijg Recentste Prijs
Referentie FOB Prijs
10-99 Piece US $99
100+ Piece US $29
Betalingscondities: LC, T / T, D / P, Western Union, PayPal, Kleine-bedrag betalen
Havenplaats: Shanghai, China
Productiecapaciteit: 8000 PCS

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Energiebron
DC Motor
Vanaf Mode
Split-fase Single asynchroonmotor
Snelheid
High Speed
Functie
Controle

Extra Informatie.

Handelsmerk
SHN
Verpakking
Standard Export Package
Standaard
Customized
Oorsprong
China Changzhou
Gs-Code
85013100
Productiecapaciteit
8000 PCS

Beschrijving

Aangepaste 110V 220V 750W AC ServoMotor 1000W voor Robot en AutoApparatuur

1. Features

1). Hoge efficiency
2). Het lange werkende leven
3). Met geringe geluidssterkte
4). Goede temperatuurstijging
5). Goed saldo
6). Het meest beschikbare ontwerp voor het geoptimaliseerde lopen

2 afmeting

Customized 110V 220V 750W AC Servo Motor 1000W for Robot and Auto Equipments


3 overzichten/Tekeningen
Customized 110V 220V 750W AC Servo Motor 1000W for Robot and Auto Equipments





4 specificaties 
4.1 42mm reeks
ModelDMW421DMW422DMW423
  VoltageV24
    Geen ladingssnelheidt/min500050005000
  Geschatte torsieNM0.0630.0940.125
  Geschatte Snelheidt/min400040004000
  Geschatte StroomA1.72.53.5
  (Maximum) torsieNM0.190.270.38
  Constante achter-EMFV/Krpm3.133.133.15
  De Constante van de torsieNm/A0.0390.040.04
  Weerstandohm1.50.530.74
  GewichtKg0.30.40.5
  Lengtemm41516

4.2 70mmSeries
ModelGeschat VoltageGeen lading
snelheid
Geschatte torsieGeschatte SnelheidGeschat
Huidig
Geschat
macht
          L
VDCT/minNMt/minAWmm
DMW7014835000.530004.315786
DMW702483500130008.7314116
DMW7034835001.5300012.9471136

4.3 80mmSeries
ModelDMW801DMW802DMW803
VoltageV24
  Geen ladingssnelheidt/min420042004200
  Geschatte torsieNM0.250.50.75
Geschatte Snelheidt/min300030003000
Geschatte StroomA5.210.515
Geschatte macht    W79157236
Constante achter-EMFV/Krpm99.29.5
De Constante van de torsieNm/A0.060.0520.05
Weerstandohm0.50.430.35
GewichtKg1.62.23
Lengtemm7595115

4.4 86mmSeries
ModelDMW861DMW862DMW863
VoltageV48
Geen ladingssnelheidt/min350035003400
Geschatte torsieNM1.01.82.5
Geschatte Snelheidt/min300030003000
Geschatte StroomA  8.614.820
(Maximum) torsieNM3.05.47.5
Constante achter-EMFV/Krpm9.89.810
De Constante van de torsieNm/A0.130.130.14
Weerstandohm0.320.150.1
GewichtKg2.23.24.2
Lengtemm80105130

4.5 60mmSeries
ModelDMW601DMW602DMW603
  VoltageV36
Geen ladingssnelheidt/min410041004100
Geschatte torsieNM0.250.50.75
Geschatte Snelheidt/min300030003000
Geschatte StroomA369
(Maximum) torsieNM0.751.52
Constante achter-EMFV/Krpm6.26.56.5
De Constante van de torsieNm/A0.0430.0450.041
Weerstandohm0.590.260.2
GewichtKg0.91.21.6
Lengtemm7899120

4.6 57mm Reeks
ModelDMW571DMW572DMW573DMW574
VoltageV36
Geen ladingssnelheidt/min5200520053005400
Geschatte torsieNM0.110.220.320.42
Geschatte Snelheidt/min4000400040004000
Geschatte StroomA1.83.24.76.5
(Maximum) torsieNM0.30.50.81.2
Constante achter-EMFV/Krpm4.54.84.834.9
De Constante van de torsieNm/A0.0720.0780.080.09
Weerstandohm1.70.750.50.39
GewichtKg0.450.81.11.4
Lengtemm557595115

4.7 Hoge Torsie 57
ModelDMW571DMW572DMW573DMW574
VoltageV36
Geen ladingssnelheidt/min5200520052005200
Geschatte torsieNM0.140.280.430.49
Geschatte Snelheidt/min4000400040004000
Geschatte StroomA2.24.56.87.9
(Maximum) torsieNM0.40.60.91.5
Constante achter-EMFV/Krpm4.54.84.834.9
De Constante van de torsieNm/A0.0720.0780.080.09
  Weerstandohm20.90.70.5
GewichtKg0.50.91.31.8
Lengtemm557595115


5 over ons

Customized 110V 220V 750W AC Servo Motor 1000W for Robot and Auto Equipments



6 hoofdProduct


Changzhou Shnmotor is het ontwikkelen zich verwerkende en handel drijvend bedrijf dat naar de elektroproducten van koelingsmarkt streeft. Wij hebben hoogst a - gekwalificeerd team, dat meer dan acht jaar ervarings op Machines heeft die, productie, het leiden en van de klantendienst conceptenhart & Ziel ontwerpen. ISO 9000 standaard en 6S beheer waarborgt de meest efficië Nte kwaliteitsbeheersing op elk deel en elk proces van de producten.  



Customized 110V 220V 750W AC Servo Motor 1000W for Robot and Auto Equipments


Onze HoofdProducten zoals hieronder:
1) Brushless Motor van gelijkstroom
2) Motor Setpping 
3) AC Motor
4) de Groep van de Motor
(Motor+Reducer+Driver+Brake)
Customized 110V 220V 750W AC Servo Motor 1000W for Robot and Auto Equipments


Customized 110V 220V 750W AC Servo Motor 1000W for Robot and Auto Equipments
7 toepassing
CNC machine:   Gravure machine, malenmachine, die machine rollen, die machine, draad-elektrode knipsel enz. Vonken
Elektronische apparatuur:   Omhoog-coiler, ontdoende van machine, de productieapparatuur van de lithumbatterij, het uitdelen machine enz.
Verpakkende apparatuur:   Het vullen machine, vaste lengte scherpe machine, papieren zakdoekjemachine, document luierapparatuur enz.
Textiel apparatuur:   Vlakke breiende machine, manufacturenhandelmachine, borduurwerkmachine, spinmachine, breiende machine enz.
De machine van de laser:   De machine van de het schermdruk, de machine van de stootkussendruk enz.
De apparatuur van de druk:   Snijdende machine, scherpe machine, etiketteringsmachine enz.
Anderen  :   Robot, onbemand luchtvoertuig enz.
.
Customized 110V 220V 750W AC Servo Motor 1000W for Robot and Auto Equipments


8 verpakking & Levering
Customized 110V 220V 750W AC Servo Motor 1000W for Robot and Auto Equipments


9 de Gids van de koper
1. Motors productie
Alle producten die wij worden hier vervaardigd door czshnmotoren en elektrische toestellenfabriek, Changzhou, Jiangsu Provincie, China hebben verkocht
2. Motors selectie
Tevreden om ons te contacteren om het model en andere details van de motor vó ó R aankoop te bevestigen.  
3. Payment 
Wij kunnen steekproeven dienen en slechts vooruitbetaling volledig goedkeuren.   50% de vooruitgang is nodig voor bulkaankoop en saldo vó ó R verzending. Paypal, de Western Union, T/T allen wordt goedgekeurd
4. Delivery
De steekproeven in voorraad kunnen binnen 7 dagen en aangepaste steekproeven binnen 30 dagen worden geleverd. De datum van de levering voor bulkorde hangt van hoeveelheid af
5. Feedback en de naverkoopdienst 
Om het even welke problemen in het gebruiken zijn welkom om worden geï Nformeerdo!   Onze technicus zal u beroeps adviseert geven.   Wij zullen u vrij onderhoud binnen 24 maanden geven als de gebreken het resultaat van productie zijn.

FAQ

Q: Hoe te om een motor om mijn machine aan te passen te verkiezen?
A:   Gelieve te geven ons de belangrijkste parameters van de motor. Hier zijn sommige belangrijke specificaties die wij hebben gewenst:   Houdend torsie, fysieke grootte (diameter, lengte enz. ), voltage, huidige enz. Voel vrij om ons te contacteren en de informatie te geven, zijn wij zeer blij om u te helpen als u in selectie verward bent
 
Q:   Als ik een speciale motor nodig heb, kunt u vervaardigen?
A: Zeker, kunt u.   Als u een motor in een bestaande toepassing wilt vervangen, te verzenden gelieve ons een tekening of een steekproef en wij kunnen u helpen een geschikte vervanging vinden.   Of, u kunt ons contacteren en uw toepassing beschrijven, zullen onze ingenieurs samen met u werken om een oplossing voor u op maat gemaakt te vinden
 
Q: Hebt u om het even welke producten in voorraad? Kan ik tot steekproeven eerst opdracht geven?  
A: Wij slaan veel van onze standaardmodellen op. Als u een steekproef eerste zou willen testen, zijn wij blij om é é N of andere uw manier te verzenden. Natuurlijk slaan wij geen gespecialiseerde motoren op. Als u speciale behoeften hebt, te laten gelieve ons het weten en wij zullen ons beste proberen om u steekproeven zo spoedig mogelijk te verzenden.
   
Q: Hoe lang zou ik de productietijd/de levering om te zijn moeten verwachten?
A:     Als u tot steekproeven van standaardmodellen opdracht geeft, kunnen wij hen gewoonlijk hebben verscheept en geleverd binnen 15 dagen door de lucht. Wanneer het verzoeken van douane om motoren, te staan gelieve ons een 4-5 weekproductietijd toe
 
Q: Hoe worden uw producten geleverd?
A: Wij zijn zeer flexibel met het verschepen en hebben transacties met de meeste belangrijke koeriersdiensten rond de wereld. Wanneer het plaatsen van een orde, verstrek ons eenvoudig een verschepend adres en contacteer informatie, zullen wij de rest behandelen. Als er forwarder of een koerier zijn u verkiest te gebruiken, enkel weet het en wij zullen aanpassen
 
Q: Wat over de kwaliteit van uw motoren?  
A: Het leveren van kwaliteitsproducten is een absolute prioriteit voor ons. Wij hebben testprocedures door het productieproces die van individuele componenten beginnen. Als u een gespecialiseerde motor van ons nodig hebt, vergroten wij ook onze bestaande testplannen met douane testende oplossingen. In het zeldzame geval dat een kwestie zich voordoet, zullen wij met u werken om om het even welke problemen op een geschikte en transparante manier op te lossen
 
Q: Kunt u OEM de diensten verlenen? Kan ik om mijn eigen embleem verzoeken?
A: Ja, kunnen wij OEM de diensten voor volumeproductie verlenen. Voel vrij om aan ons over uw het brandmerken behoeften te spreken

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar mevrouw. Ivy Jing
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken

Misschien vind je het leuk

Neem contact op met de leverancier

mevrouw. Ivy Jing