Chongqing, China
Zakelijk Range:
Auto Parts, Bouw & Decoratie Materialen, Industriële Apparaturen & Onderdelen, Produceren ...
Soort Bedrijf:
Handelsbedrijf
Management System Certification:
ISO 9001, ISO 14001, ISO 14000, HSE, HQE, SHE Audits, PAS 28000

SAIC - Iveco Hongyan truck, ankai bus, xcmg machines fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit De Vrachtwagen van de Concrete Mixer van saic-Iveco Genlyon ..., de Vrachtwagen van de Kipper van de Stortplaats van ..., 6X4 Vrachtwagen van de Tractor van de Aanhangwagen van 380HP ... en ga zo maar door.

Diamond Member Sinds 2007
Audited Supplier
 6X4 Vrachtwagen van de Tractor van de Aanhangwagen van 380HP Iveco Hongyan Genlyon de Hoofd
 6X4 Vrachtwagen van de Tractor van de Aanhangwagen van 380HP Iveco Hongyan Genlyon de Hoofd
 6X4 Vrachtwagen van de Tractor van de Aanhangwagen van 380HP Iveco Hongyan Genlyon de Hoofd
 6X4 Vrachtwagen van de Tractor van de Aanhangwagen van 380HP Iveco Hongyan Genlyon de Hoofd
 6X4 Vrachtwagen van de Tractor van de Aanhangwagen van 380HP Iveco Hongyan Genlyon de Hoofd
 6X4 Vrachtwagen van de Tractor van de Aanhangwagen van 380HP Iveco Hongyan Genlyon de Hoofd
 6X4 Vrachtwagen van de Tractor van de Aanhangwagen van 380HP Iveco Hongyan Genlyon de Hoofd
  •  6X4 Vrachtwagen van de Tractor van de Aanhangwagen van 380HP Iveco Hongyan Genlyon de Hoofd
  •  6X4 Vrachtwagen van de Tractor van de Aanhangwagen van 380HP Iveco Hongyan Genlyon de Hoofd
  •  6X4 Vrachtwagen van de Tractor van de Aanhangwagen van 380HP Iveco Hongyan Genlyon de Hoofd
  •  6X4 Vrachtwagen van de Tractor van de Aanhangwagen van 380HP Iveco Hongyan Genlyon de Hoofd
  •  6X4 Vrachtwagen van de Tractor van de Aanhangwagen van 380HP Iveco Hongyan Genlyon de Hoofd
  •  6X4 Vrachtwagen van de Tractor van de Aanhangwagen van 380HP Iveco Hongyan Genlyon de Hoofd
  •  6X4 Vrachtwagen van de Tractor van de Aanhangwagen van 380HP Iveco Hongyan Genlyon de Hoofd

6X4 Vrachtwagen van de Tractor van de Aanhangwagen van 380HP Iveco Hongyan Genlyon de Hoofd

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
1 unit US $30000.0 - 40000.0  / unit
Betalingscondities: LC, T / T, D / P
Havenplaats: Shanghai, China
Productiecapaciteit: 50000 Units/Year

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
CQ4254HTVG324V
Transmission Type
handboek
Vermogen
diesel
Laadvermogen
> 50t
Wheel Drive
6 × 4
Stoelen
≤ 5
Paardekracht
351 - 450pk
Motor Capaciteit
> 8L
Conditie
nieuw

Extra Informatie.

Handelsmerk
Genlyon. Saic-Iveco Hongyan
Verpakking
Nude Packing
Standaard
Euro 3/Euro 4 Emission Standard
Oorsprong
China
Gs-Code
87012000
Productiecapaciteit
50000 Units/Year

Beschrijving



6X4 380HP Iveco Hongyan Genlyon Trailer Head Tractor Truck


SAIC-IVECO HONGYAN Company is een ervaren op zwaar werk berekende vrachtwagenfabrikant. Gebaseerd in Chongqing stad, China, ontwerpen wij, vervaardigen een brede waaier van op zwaar werk berekende vrachtwagens en speciale die vrachtwagens op op zwaar werk berekende vrachtwagens zoals tractoreenheid, stortplaatsvrachtwagen, ladingsvrachtwagen, tankervrachtwagen, en sommige constructiewerkzaamhedenvoertuigen worden gebaseerd zoals concrete mixervrachtwagen. SIH is gebaseerd op de bezeten onderneming van China staat
SIH legde een reeks efficië Nte kwaliteitscontrolemaatregelen ten uitvoer, introduceerde de geavanceerde IVECO technologie van het prototypevoertuig, verworven overzichtsproductie en inspectieapparatuur, tewerkgesteld ervaren personeel, en strikt uitgevoerd ISO9001: De kwaliteitsbewakingssysteem van 2000 om elk productieproces te controleren. Bovendien verstrekken wij ononderbroken opleiding om werknemersefficiency te verbeteren, die zeer onze productiekosten drukt, waarbij ons wordt toegelaten om onze zware vrachtwagens aan lagere prijs te verstrekken

Co. Van de Verkoop van Azië -China van Chongqing is Automobiel, Ltd een belangrijk verkoopbedrijf van zware vrachtwagens en xcmg apparatuur producten, verwante toebehoren, opgericht in 2002 China, wat é é N van de grootste gemachtigd tussenpersonen van de Auto's van Chongqing Hong Yan is
 
Wij hebben dochteronderneming twaalf en bureaus in China en overzee. De gemiddelde verkoop heeft aan 2500 eenheden per jaar in China bereikt terwijl het de uitvoerbedrag meer dan duizendeneenheden is. En het jaarlijkse inkomen heeft 80 miljoen dollar overtroffen. Wegens uitstekende kwaliteit, modelleert de flexibele verkoop, volledige eenheid toebehoren, ons indrukwekkend beeld van de bedrijfopstelling op de auto'sgebied van China. Recente jaren, wijdt ons bedrijf in het uitbreiden van markt overzee. Onze producten uitgevoerd=hebben= naar meer dan 20 landen, hoofdzakelijk naar markten in Vietnam, Tadzhikistan, Saudia Arabië , Algerije, de Kongo, Nigeria en enz. Tezelfdertijd accumuleerde ons verkoop en de dienstteam heel wat ervaring in internationale handel en zetten volledig verkoop en de dienstnetwerk in Afrika en Centraal Azië Op. Wat meer, wij is genoot van uitstekende reputatie onder onze klanten
 



6X4 380HP Iveco Hongyan Genlyon Trailer Head Tractor Truck

De vrachtwagen van de Tractor van saic-Iveco Hongyan Genlyon;
1. Italiaanse geavanceerde ontwerp en vervaardigingstechnieken;
2. De motor van de Curseur van saic-Fiat Hongyan, de uitvoer terug naar Europese en Amerikaanse markt;
3. Uitstekende kwaliteit,  
concurrerende prijs, met  rijp vervangstukkensysteem

Speicification is slechts voor uw verwijzing, want gedetailleerd informaiton u aan onderzoek ons welkom bent!  


6X4 380HP Iveco Hongyan Genlyon Trailer Head Tractor Truck
6X4 380HP Iveco Hongyan Genlyon Trailer Head Tractor Truck
6X4 380HP Iveco Hongyan Genlyon Trailer Head Tractor Truck
6X4 380HP Iveco Hongyan Genlyon Trailer Head Tractor Truck


 
Vrachtwagen van de Tractor van Genlyon van Hongyan de Euro III 6× 4
       
Drijf type6× 46× 46× 4
Totale massa kg400004900049000
De randgewicht kg van de tractor967096709670
Het laadvermogen kg van het zadel152001520015200
Totale massa van de aanhangwagen kg392003920039200
Wielbasis mm3225+13503225+13503225+1350
De dimensies mm van het overzichtLengte671867186718
Breedte250025002500
Hoogte3832 (3957 die cabine achterspoiler bevatten)3832 (3957 die cabine achterspoiler bevatten)3832 (3957 die cabine achterspoiler bevatten)
Max. Snelheid km/h95 (110)95 (110)95 (110)
Max. Klasseerbaarheid %303235
De consumptie van de brandstof in bepaalde omstandigheden L/100km32-4132-4132-41
Ontruiming van de het gezichtsgrond van het zadel de gezamenlijke (Frame 280) mm1348 (Volledige ladings Volledige lading 1245)1348 (Volledige lading 1245)1348 (Volledige lading 1245)
De voor/achter draaiende straal mm van het zadel1393/20841393/20841393/2084
Afstand tussen zadel en saldoschacht mm320320320
De spelddiameter mm van de tractie50.850.850.8
MotorC9-380C9-380HpC9-400Hp
De macht kW van de motor (Ps)250 (340)280 (380)297 (400)
Max. Torsie/snelheid (N. M (r/min))  1500/110017001600/11001700
KoppelingΦ 430 pull-type koppeling van de diafragmalenteΦ 430 pull-type koppeling van de diafragmalenteΦ 430 pull-type koppeling van de diafragmalente
Transmissie12JSD160T12JSD180TA12JSD180TA
CabineHoog dak, doube dwarsbalk, zilveren kleurHoog dak, lange cabine, lage vloerHoog dak, lange cabine, lage vloer
Het toestel van de leidingZF veranderlijke verhouding hydraulisch leidingstoestelZF veranderlijke verhouding hydraulisch leidingstoestelZF veranderlijke verhouding hydraulisch leidingstoestel
AandrijfasEnige verminderingsas: 4.11, 4.625 Dubbele verminderingsas: 4.42, 4.8, 5.73Enige verminderingsas: 4.11, 4.625 Dubbele verminderingsas: 4.42, 4.8, 5.73Enige verminderingsas: 4.11, 4.625 Dubbele verminderingsas: 4.42, 4.8, 5.73
Band11.00-20 (11.00R20)11.00-20 (11.00R20)11.00-20 (11.00R20)
De norm van de emissieEuro IIIEuro IIIEuro III
De partij van de aankondiging2001H82001H82001H8

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Eddie Zhong
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken