Guangdong, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant
Management System Certification:
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS/ OHSMS 18001
Aantal Werknemers:
102
year of establishment:
2007-08-16

Glasvezelkabel, glasvezel plc splitter, glasvezel patchcord fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit St/APC-St/APC Simplex Duplex Singlemode Multimode van de ..., Mpo-MTP het Koord van het Flard van de Optische Vezel voor ..., LC/PC Singlemode Mannetje van de demper aan de Wijfje Vaste ... en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2019
Audited Supplier
 De Optische DWDM 200g OADM Module van de vezel
 De Optische DWDM 200g OADM Module van de vezel
 De Optische DWDM 200g OADM Module van de vezel
  •  De Optische DWDM 200g OADM Module van de vezel
  •  De Optische DWDM 200g OADM Module van de vezel
  •  De Optische DWDM 200g OADM Module van de vezel

De Optische DWDM 200g OADM Module van de vezel

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
1 Piece US $20.0 - 25.0  / Piece
Betalingscondities: LC, T / T, D / P, Western Union, PayPal, Kleine-bedrag betalen
Havenplaats: Shenzhen, China
Verpakking: Box

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
200G DWDM OADM Module
Gebruik
Telefoon , Computer , Workstation , Server , Mobiele telefoon , Laptop
Type
Vast
Support Network
GSM
Informatie inhoud
Gegevens
Certificaat
CE , ISO , RoHS , GS
Conditie
Nieuw

Extra Informatie.

Handelsmerk
Shijia
Verpakking
Box
Oorsprong
Shenzhen
Gs-Code
851762220

Beschrijving

De Module van DWDM 200G OADM

Eigenschappen:
  1. Het lage Verlies van de Toevoeging
  2. Wijd Pas Band
  3. De hoge Isolatie van het Kanaal
  4. Epoxy Vrij Ontwerp
  5. Hoge betrouwbaarheid
Toepassingen:
  1. WDM Netwerk
  2. De Controle van de lijn
  3. Telecommunicatie
  4. De Netwerken van het lokale Gebied
  5. Testende instrumenten
Specificaties:
Parameter1 kanaal OADM2 kanaal OADM4 kanaal OADM
Centrale Golflengte (NM)ITU Net
Werkende Bandbreedte (NM)CW+/-0.25
Het Uit elkaar plaatsen van het kanaal (GHz)200
Het Verlies van de Toevoeging van het Kanaal van de pas (dB)1.11.52.5
Druk het Verlies van de Toevoeging van het Kanaal (uit dB)0.81.52.5
Kanaliseer Rimpeling (dB)0.4
De aangrenzende Isolatie van het Kanaal (dB)28
Niet-adjacent de Isolatie van het Kanaal (dB)40
Druk de Isolatie van het Kanaal uit (dB)25
PDL (dB)0.1
PMD (ps/nm)0.1
Keer Verlies (dB) terug45
Gerichtheid (dB)50
De Behandeling van de macht (mw)300
Werkende Temperatuur (° C)- 5 ~ +70
De Temperatuur van de opslag (° C)- 40 ~ +85
De Dimensies van het pakket (mm)L80 x W50 x H6L110 x W95 x H7.5

Nota: 1. Insertion het verlies omvat geen schakelaar; Elke schakelaar zal verlies 0.2dB toevoegen
        2. Andere specificaties kunnen op het verzoek van de klant worden gemaakt

Fiber Optic DWDM 200g OADM Module


 
                                   


 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Michael
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken