• FTTH Gpon & EPON ONU Dual-Mode CATV modem WiFi router Met dubbele antennes
  • FTTH Gpon & EPON ONU Dual-Mode CATV modem WiFi router Met dubbele antennes
  • FTTH Gpon & EPON ONU Dual-Mode CATV modem WiFi router Met dubbele antennes
  • FTTH Gpon & EPON ONU Dual-Mode CATV modem WiFi router Met dubbele antennes
  • FTTH Gpon & EPON ONU Dual-Mode CATV modem WiFi router Met dubbele antennes
  • FTTH Gpon & EPON ONU Dual-Mode CATV modem WiFi router Met dubbele antennes

FTTH Gpon & EPON ONU Dual-Mode CATV modem WiFi router Met dubbele antennes

Type: CATV Equipment
Functie: Signaal Zenden Device, Signaaloverdracht Equipment
Certificaat: CE, ISO
Conditie: Nieuw
Product Name: Dual-Mode Modem WiFi Router
Application: FTTH

Neem contact op met de leverancier

Ms. Adela Lin
Sales Manager

360° Virtuele Rondleiding

Diamant Lid Sinds 2009

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Handelsbedrijf
  • Overzicht
  • Productbeschrijving
  • Gedetailleerde foto′s
  • Productparameters
  • Verpakking en verzending
  • Bedrijfsprofiel
  • VEELGESTELDE VRAGEN
Overzicht

Basis Informatie.

Model NR.
ONT-2GF-RFW
User-Side Interface
1*10/100base-T;1*10/100/1000base-T; 1*RF Interface
Wavelength of Light
1200 -1600nm
Receiving Power
-18 - 0
RF Frequency Range
47- 1000 MHz
Optical Connector
Sc/APC
RF Output Reflection Loss
>14 dB
Size
167(L)×118(W)×30(H)
Weight
220g
Transportpakket
Color Blister and Standard Export Carton
Specificatie
Grade A
Handelsmerk
SOFTEL
Oorsprong
Zhejiang Province, China
Gs-Code
85176229
Productiecapaciteit
500PCS/Month

Beschrijving

 
XPON ONT ONT-2GF-RFW  
Productbeschrijving

ONT-2GF-RFW is een gateway-apparaat voor woonhuizen met routeringsfuncties voor XPON ONU en LAN-switch voor residentiële en SOHO-gebruikers, dat in overeenstemming is met ITU-T G.2400 4 en IEEE802.3ah.
De uplink van ONT-2GF-RFW biedt één PON-interface, terwijl de downlink twee Ethernet- en één RF-interface biedt. Het kan optische toegangsoplossingen realiseren zoals FTTH (Fiber to the Home) en FTTB (Fiber to the Building). Het integreert de betrouwbaarheid, onderhoudbaarheid en het beveiligingsontwerp van carrier-grade apparatuur volledig en biedt klanten de laatste kilometer aan breedbandtoegang tot particuliere en zakelijke klanten.


7 voordelen voor deze ONT

1. CATV   op afstand in- en uitschakelen.
2. Na het resetten van de ONT blijft de WAN -configuratie bestaan.
3. Pas het HTTP -poortnummer aan, wat  handig is voor beheer en veiliger .
4. Pas de ONT -configuratie aan en genereer een uniek configuratiebestand , dat    kan worden gebruikt als  de herstelconfiguratie  van ONU, wat betekent dat klanten   de herstelconfiguratie  van ONU kunnen aanpassen.
 2 beheeraccounts , verschillende  gebruikersbeheermachtigingen  uitvoeren.
6. Aangepaste LOGOINSTELLING  voor de WEBINTERFACE .
7. De multi-OLT compatibiliteitsmodus   kan  vrij worden geschakeld.  Het is compatibel met mainstream OLTS zoals  HUAWEI, ZTE, VSol, G-COM, C-DATA,  enz.
Gedetailleerde foto's


FTTH Gpon & Epon ONU Dual-Mode CATV Modem WiFi Router with Dual Antennas
FTTH Gpon & Epon ONU Dual-Mode CATV Modem WiFi Router with Dual Antennas

Productparameters

Hardwarespecificaties

PON-interface
 
Interfacetype SC/PC, KLASSE B+
Tarief Uplink: 1,25 Gbps; Downlink: 2,5 Gbps
Gebruikersinterface 1*10/100BASE-T;1*10/100/1000BASE-T; 1*RF-INTERFACE
Afmetingen (mm) 167 (L) × 118 (B) × 30 (H)
Maximaal energieverbruik <8 W.
Gewicht 200 g.
Gebruiksomgeving Temperatuur: -10°C ~ 55°C.
Vochtigheid: 5% ~ 95% (geen condensatie)
Voeding Externe voedingsadapter 12 V/1A
Ingang van de voedingsadapter 100 V AC, 50 Hz
Grootte van voedingsinterface binnendiameter metaal: φ2.1±0,1mmbuitendiameter : φ5.5±0,1mm; lengte: 9.0±0,1mm
WLAN-module Interne en externe dubbele antenne, antenneversterking 5 dB, antennevoeding 16 ~ 21 dbm
Ondersteunt 2,4 GHz, 300 M overdrachtssnelheid

LED

 Status Kleur Beschrijvingen
VERMOGEN Vast Groen Normaal
Uit Geen stroom
PON Vast Groen ONU is geautoriseerd
Flitser ONU wordt geregistreerd
Uit ONU is niet geautoriseerd
LOS Vast Rood Abnormaal
Flitser In diagnosemodus
Uit Normaal
LAN 1 Vast Groen Koppelen
Flitser Actief (Tx en/of Rx)
Uit Koppeling omlaag
LAN 2 Vast Groen Koppelen
Flitser Actief (Tx en/of Rx)
Uit Koppeling omlaag
WIFI Flitser Groen Normaal
Uit Fout/WLAN uitschakelen
OPT Vast Groen De ontvangst van het optische signaal van de CATV is normaal
Uit De CATV optische signaalvoeding is abnormaal of defect
RF Vast Groen Het uitgangsniveau van de optische machine van de CATV is normaal
Uit Het uitgangsniveau van de optische machine van de CATV is abnormaal of defect

Parameters voor optische machine-index

 Project Eenheid Prestaties Opmerking
Optische parameters Golflengte van licht nm 1200-1600  
Vorm van optische connector  SC/APC Andere aanpasbaar
Vermogensbereik van de verlichting DBm -18~0 Andere aanpasbaar
Nauwkeurigheid optische AGC-regeling DBm -15 ~ 0 Andere aanpasbaar
Radiofrequentie
(RF) parameters
Frequentiebereik MHz 47-1000  
RF-impedantie uitgang IN DE 75  
Vlakheid van de uitvoer DB ±1.5  
Aantal RF-poorten  1  
Nominaal uitgangsniveau DBuV ≥(75±1.5) Andere aanpasbaar
Verlies van reflectie van de output DB >14  
MEER DB >31@-15dBm zie*note1
>34@-9dBm
Link-indicatoren C/N DB >51 GYT143-2000
CTB DBC >65
CSO DBC >61
Bedrijfstemperatuur C -10~+60  
Opslagtemperatuur C -40~+80  
Bedrijfsvochtigheid  20%~90%  
Sla vochtigheid op.  10%~95%  
Stofdichte vereisten  YD/T1475-2006  
MTBF H 40000 UUR  
*Aantekening1: De testcondities zijn 59 analoge kanalen en 38 digitale kanalen.

Softwarekarakteristiek (GPON)

Standaard conformiteit Voldoet aan ITU-T G.994/G.998
Voldoet aan IEEE802.11b/g/n
Voldoen aan de China Telecom/China Unicom GPON-interoperabiliteitsstandaard
GPON Ondersteuning van het ONT-registratiemechanisme
DBA ondersteunen
FEC ondersteunen
Ondersteuning voor link-codering
Ondersteunt de maximale effectieve transmissieafstand van 20 km.
Ondersteunt lange lichtdetectie en optische stroomdetectie
Multicast IGMP V2-proxy/snooping
WLAN Ondersteuning voor WPA2-PSK/WPA-PSK-codering
Ondersteun de isolatie van clients
Ondersteuning voor 4 * SSID
Ondersteuning voor de 802.11 BGN-modus
Ondersteunt een maximale snelheid van 300 M.
Management en onderhoud Webbeheer ondersteunen
Ondersteuning van CLI/Telnet-beheer
Ondersteuning voor detectie van doorlusmogelijkheden
Compatibiliteit De band met DE OLT van de concurrent van het bedrijf en zijn eigen protocollen, waaronder Huawei, H3C, ZTE, BDCOM, ondersteunen RAISECOM, enzovoort.

Softwarekarakteristiek (EPON)

Standaard conformiteit Voldoen aan IEE802.3ah EPON
Voldoen aan de China Telecom/China Unicom EPON-interoperabiliteitsstandaard
EPON Ondersteuning van het ONT-registratiemechanisme
DBA ondersteunen
FEC ondersteunen
Ondersteuning voor link-codering
Ondersteunt de maximale effectieve transmissieafstand van 20 km.
Ondersteunt lange lichtdetectie en optische stroomdetectie
Multicast IGMP V2-proxy/snooping
WLAN Ondersteuning voor WPA2-PSK/WPA-PSK-codering
Ondersteun de isolatie van clients
Ondersteuning voor 4 * SSID
Ondersteuning voor de 802.11 BGN-modus
Ondersteunt een maximale snelheid van 300 M.
Management en onderhoud Webbeheer ondersteunen
Ondersteuning van CLI/Telnet-beheer
Ondersteuning voor detectie van doorlusmogelijkheden
Compatibiliteit De band met DE OLT van de concurrent van het bedrijf en zijn eigen protocollen, waaronder Huawei, H3C, ZTE, BDCOM, ondersteunen RAISECOM, enzovoort.
Verpakking en verzending


FTTH Gpon &amp; Epon ONU Dual-Mode CATV Modem WiFi Router with Dual Antennas
FTTH Gpon &amp; Epon ONU Dual-Mode CATV Modem WiFi Router with Dual Antennas

Bedrijfsprofiel


FTTH Gpon &amp; Epon ONU Dual-Mode CATV Modem WiFi Router with Dual Antennas

VEELGESTELDE VRAGEN

Wat zijn de betalingsvoorwaarden die u ondersteunt?
Gewoonlijk accepteren we T/T, PayPal, Western Union en Alibaba Trade Assurance. U kunt de betalingsvoorwaarden selecteren die voor u handiger zijn.

2. Hoe zit het met de doorlooptijd?
Als er voorraad is, verzenden we de goederen gewoonlijk binnen 3 tot 5 werkdagen nadat de aanbetaling is bevestigd. Als de voorraad niet op voorraad is, hangt de doorlooptijd af.

Hoe zit het met de scheepvaart?
Wanneer het pakket klein is, kiezen we normaal gesproken voor FedEx, DHL, TNT, UPS, enzovoort. hoewel de goederen een groot gewicht en volume hebben, raden we aan om lucht- of zeevervoer te gebruiken.

Hoe kan ik een bestelling plaatsen?
(1) er wordt onderhandeld over de productprijs en -specificaties.
(2) de factuur van Proporma zal ter bevestiging worden verzonden.
(3) na de overeenkomst over de proforma-factuur maakt de klant de aanbetaling.
(4) de productie zal worden gestart zodra de betaling door onze bank is bevestigd.
(5) de goederen binnen de overeengekomen leveringstermijn verzenden.

Kunt u OEM voor ons doen?
Ja. Als er een bepaalde hoeveelheid orders is, kunnen we OEM-afdrukken, logo's en aangepaste modellen voor u doen.

6. Hoe zit het met de garantie?
Er zijn 12 maanden voor de garantie.
Hoewel de garantie niet verantwoordelijk is voor personen die door geweld zijn gebroken of zijn bijgewerkt met andere merken.

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Ms. Adela Lin
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Dit is niet wat je zoekt? Plaats Nu het Verzoek tot Scourcing

Zoek vergelijkbare producten op categorie

Startpagina leverancier Producten GPON-serie GPON ONT FTTH Gpon & EPON ONU Dual-Mode CATV modem WiFi router Met dubbele antennes

Populaire Zoekopdrachten

Misschien Vind Je Het Leuk

Bezig met laden...

Neem contact op met de leverancier

Ms. Adela Lin
Sales Manager

360° Virtuele Rondleiding

Diamant Lid Sinds 2009

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Handelsbedrijf
Aantal Werknemers
19
Jaar van Oprichting
2006-12-27