• SC/PC Simplex patchkabel SM glasvezel optische patchkabel PVC 1 m.
  • SC/PC Simplex patchkabel SM glasvezel optische patchkabel PVC 1 m.
  • SC/PC Simplex patchkabel SM glasvezel optische patchkabel PVC 1 m.
  • SC/PC Simplex patchkabel SM glasvezel optische patchkabel PVC 1 m.
  • SC/PC Simplex patchkabel SM glasvezel optische patchkabel PVC 1 m.

SC/PC Simplex patchkabel SM glasvezel optische patchkabel PVC 1 m.

Transmissie Medium: Single-Mode
Structuur: SC
Aantal Cores: Single-Core
Ferrule endface: PC (UPC)
Vorm: Plein
Fabricageproces: Gegoten

Neem contact op met de leverancier

Ms. Adela Lin
Sales Manager

360° Virtuele Rondleiding

Diamant Lid Sinds 2009

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Handelsbedrijf

Basis Informatie.

Model NR.
SCP-SCP-SSM-3.0MM-1M
Toepassing
Fiber Distribution Frame
Lichtbron TYPE
Laser
Connector Type
SC-APC
Merk
Softel
Name
Lcpc Patch Cord
Cable Diameter
0.9mm, 2.0mm,3.0mm
Insertion Loss
≤0.3dB
Mode
Multi Mode
Transportpakket
Poly Bag
Specificatie
3.0mm
Handelsmerk
Softel
Oorsprong
China
Gs-Code
8517622990
Productiecapaciteit
50000PCS/Month

Beschrijving

SC/PC Simplex patchkabel  
SC/PC Simplex Patch Cord Sm Fiber Optical Patch Cord PVC 1mSC/PC Simplex Patch Cord Sm Fiber Optical Patch Cord PVC 1m
Patchkabel is een vezel met twee connectoren aan elk uiteinde om verplaatsbare verbindingen van glasvezeltoepassingen te realiseren.
Patchkabel voor één module heeft FC-, SC- en ST-typen. Als de connectortypen van twee uiteinden verschillend zijn, wordt dit een patchkabel voor meerdere modules genoemd.
1. Redelijke prijs.
2. Handig gebruik.
3. Eenvoudige installatie.
4. Draagbaar.
5. De interferenties van elektromagnetisme.
6. Verbeterde transmissiekwaliteit.
 
Diameter van vezel 1 mm
Buitendiameter 2,2 mm4,0 mm5,0 mm6,0 mm7,0 mm
Vezelmateriaal PMMA
Golflengte 650 nm
Demping <0.18 dB/m
Buigradius 5 maal de diameter van de vezel
Stekkerverlies <0.5 dB
SC/PC Simplex Patch Cord Sm Fiber Optical Patch Cord PVC 1mSC/PC Simplex Patch Cord Sm Fiber Optical Patch Cord PVC 1mSC/PC Simplex Patch Cord Sm Fiber Optical Patch Cord PVC 1m

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Ms. Adela Lin
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Dit is niet wat je zoekt? Plaats Nu het Verzoek tot Scourcing

Misschien Vind Je Het Leuk

Bezig met laden...

Neem contact op met de leverancier

Ms. Adela Lin
Sales Manager

360° Virtuele Rondleiding

Diamant Lid Sinds 2009

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Handelsbedrijf
Aantal Werknemers
19
Jaar van Oprichting
2006-12-27