Zhejiang, China
Soort Bedrijf:
Handelsbedrijf
Management System Certification:
ISO 9001, ISO 9000
Aantal Werknemers:
13
year of establishment:
2006-12-27
Jaarlijkse Omzet:
3.8 Million USD

catv producten, satellietapparatuur, digitaal kopstation apparatuur fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit FTTH 1.25g 8 Pon Havens Gepon Olt voor de Dienst van het ..., Ethernet over de Coaxiale BinnenModem van de Slaaf Eoc, 45-870MHz vaste Behendige CATV Analoge Modulator 16 in 1 en ga zo maar door.

Diamond Member Sinds 2009
Audited Supplier
 Zender IPTV 1310nm van de Apparatuur CATV van de Vezel van St1310 30MW de Optische
 Zender IPTV 1310nm van de Apparatuur CATV van de Vezel van St1310 30MW de Optische
 Zender IPTV 1310nm van de Apparatuur CATV van de Vezel van St1310 30MW de Optische
 Zender IPTV 1310nm van de Apparatuur CATV van de Vezel van St1310 30MW de Optische
 Zender IPTV 1310nm van de Apparatuur CATV van de Vezel van St1310 30MW de Optische
 Zender IPTV 1310nm van de Apparatuur CATV van de Vezel van St1310 30MW de Optische
  •  Zender IPTV 1310nm van de Apparatuur CATV van de Vezel van St1310 30MW de Optische
  •  Zender IPTV 1310nm van de Apparatuur CATV van de Vezel van St1310 30MW de Optische
  •  Zender IPTV 1310nm van de Apparatuur CATV van de Vezel van St1310 30MW de Optische
  •  Zender IPTV 1310nm van de Apparatuur CATV van de Vezel van St1310 30MW de Optische
  •  Zender IPTV 1310nm van de Apparatuur CATV van de Vezel van St1310 30MW de Optische
  •  Zender IPTV 1310nm van de Apparatuur CATV van de Vezel van St1310 30MW de Optische

Zender IPTV 1310nm van de Apparatuur CATV van de Vezel van St1310 30MW de Optische

Krijg Recentste Prijs
Referentie FOB Prijs
1-4 Piece US $ 560
5+ Piece US $ 550
Betalingscondities: LC, T / T, Western Union, PayPal
Havenplaats: Shanghai, China
Productiecapaciteit: 300pieces Per Month

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
ST1310-30mw
Conditie
Nieuw

Extra Informatie.

Handelsmerk
SOFTEL
Verpakking
Each Pieces with Polyfoam, Then Double Brown Box
Oorsprong
China
Gs-Code
85176229
Productiecapaciteit
300pieces Per Month

Beschrijving

1310nm Optische Zender
St1310 30MW Fiber Optic Equipment CATV IPTV 1310nm Transmitter


 



Samenvatting:
1310nm keurt de directe modulatie optische zender, hoge lineariteitDFB laser van beroemd merk in de wereld, en bouwstijl-in de perfecte kring van de pre-vervormingsaanpassing en laserAPC goed, ATC gesloten kring van de lijncontrole. Alle werkende parameters worden gecontroleerd door microprocessor, en het LCD scherm op het voorpaneel kan relatief tonen in werking stellend uitgezocht en de fouteninformatie

Kenmerk:
1. SNMP is beschikbaar

2. Bouwstijl-in perfecte pre-vervormingskring

3. Volledig-automatisch (OMI) controle, AGC& MGC

4. Het voorpaneel heeft de statusvertoning van 20 rangOMI (de Diepte van de Modulatie), pas en toon normale intuï Tief OMI aan (NOM), laag (LAAG), is de zeer goede (HOGE) AGC toestand, rf vaste OMI is altijd gezeten status NOM. MGC de status, OMI kan bij status zijn NOM door ATT aan te passen

5. De dubbele machtslevering binnen steun, schakelt volledig-automatisch. Schakelaar time≤ 10us.

6. Volledig-automatisch controle van omhulseltemperatuur door twee ventilators (≥ 45° C zet, draai ≤ 35° C weg aan)

7. Dubbele AM van de de inputhaven van rf interface (input 59 routes vriend-D 47-550MHz en digitale interface (- 10Db ingevoerde digitale video550-750MHz)

8. Tijd gesloten functie
 

Parameter

Punt

Eenheid

Eigenschap

Supplement

Optische Eigenschap

Golflengte

NM

1310± 10

 

De macht van de output

Mw

4~24

 

Het verlies van de terugkeer

dB

≥ 55

 

De schakelaar van de vezel

 

SC/APC of FC/APC

 

De Eigenschap van rf

De bandbreedte van het werk

Mhz

45~862

 

Het niveau van de input

dBmV

15~25

AGC

Vlakheid

dB

± 0.75

 

Het verlies van de terugkeer

dB

> 16

 

De impedantie van de input

Ω

75

 

De interface van rf

 

F type

 

De Eigenschap van de link

Breng kanaal over

 

Vriend-D/60CH

NTSC/80CH

CNR

dB

≥ 52

10km ontvangt optische vezel 0dBm

CTB

dB

≤ -70

 

CSO

dB

≤ -63

 

Algemene Eigenschap

De interfacehaven van het netwerk

 

RJ45 R232

Steun D. W. Z. & SNMP

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Ms. Adela Lin
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken