Jiangsu, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant
Aantal Werknemers:
57
year of establishment:
2005-09-08
Internationale handelsvoorwaarden (Incoterms):
FOB, CFR, CIF, DDP, EXW
OEM / ODM Beschikbaarheid /:
No

Warmtepomp, lucht warmtepomp, Zwembad Warmtepomp fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit Top10 Heet verkoop Huis Dhw Gebruikend Tankless 220V zeer ..., Sparen 70% Macht 2.5kw 150L, 3.5kw 260L, 220V /50Hz ..., Het Verwarmen +55c Dhw van het Huis van de Vloer van het ... en ga zo maar door.

Diamond Member Sinds 2012
Audited Supplier
 De koude het Verwarmen van de Zaal van de Winter van de Sneeuw 15kw 220V Gediplomeerde Geothermische Warmtepompen van Ce
 De koude het Verwarmen van de Zaal van de Winter van de Sneeuw 15kw 220V Gediplomeerde Geothermische Warmtepompen van Ce
 De koude het Verwarmen van de Zaal van de Winter van de Sneeuw 15kw 220V Gediplomeerde Geothermische Warmtepompen van Ce
 De koude het Verwarmen van de Zaal van de Winter van de Sneeuw 15kw 220V Gediplomeerde Geothermische Warmtepompen van Ce
 De koude het Verwarmen van de Zaal van de Winter van de Sneeuw 15kw 220V Gediplomeerde Geothermische Warmtepompen van Ce
 De koude het Verwarmen van de Zaal van de Winter van de Sneeuw 15kw 220V Gediplomeerde Geothermische Warmtepompen van Ce
  •  De koude het Verwarmen van de Zaal van de Winter van de Sneeuw 15kw 220V Gediplomeerde Geothermische Warmtepompen van Ce
  •  De koude het Verwarmen van de Zaal van de Winter van de Sneeuw 15kw 220V Gediplomeerde Geothermische Warmtepompen van Ce
  •  De koude het Verwarmen van de Zaal van de Winter van de Sneeuw 15kw 220V Gediplomeerde Geothermische Warmtepompen van Ce
  •  De koude het Verwarmen van de Zaal van de Winter van de Sneeuw 15kw 220V Gediplomeerde Geothermische Warmtepompen van Ce
  •  De koude het Verwarmen van de Zaal van de Winter van de Sneeuw 15kw 220V Gediplomeerde Geothermische Warmtepompen van Ce
  •  De koude het Verwarmen van de Zaal van de Winter van de Sneeuw 15kw 220V Gediplomeerde Geothermische Warmtepompen van Ce

De koude het Verwarmen van de Zaal van de Winter van de Sneeuw 15kw 220V Gediplomeerde Geothermische Warmtepompen van Ce

Krijg Recentste Prijs
Referentie FOB Prijs
1-4 Set US $1,286
5+ Set US $1,186
Betalingscondities: LC, T / T, D / P, Western Union, PayPal
Havenplaats: Shanghai, China
Productiecapaciteit: 800 Sets /Month

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
SFXRS-10I
Energy Efficiency Grade
Twee
Werkomgeving
Lage temperatuur Warmtepomp
Heat Source
Ground-source
Type verwarming
Circulerende Heat
Toepassing
Villa Family , Sauna en zwembad , Hotels , Factory Ziekenhuis , Student Apartments , Schoonheidssalons
Certificaat
CE , ISO9001 , CCC , CB , UL

Extra Informatie.

Handelsmerk
SUNCHI
Verpakking
Strong Export Plywood Case Package
Standaard
35kW/85C hot water/Cooling/Heating/CE/TUV
Oorsprong
Danyang City, Jiangsu Province, China
Gs-Code
8418612090
Productiecapaciteit
800 Sets /Month

Beschrijving

Het Memorandum van het Bedrijf van de Energie SUNCHI:

Co. van de sunchi is nieuw die energie van Jiangsu, Ltd, in 2005 wordt gevestigd, in changzhoustad wordt gevestigd, jiangsuprovincie, Sunchi een professionele fabrikantennadruk bij het onderzoeken, de productie, de dienst van lucht bronwarmtepomp, grondwater bronwarmtepomp en zonneairconditioner

Sunchi heeft Ce, CITIZENS BAND, En14511- certificaat van TUV Laboratorium, en ging ook Australië over en van Nieuw Zeeland jas-kreeg het anz- certificaat, het certificaat van ISO9001.ISO18001, van ISO14001 en CCC. Nu toepassend Europees ErP Certificaat van TUV laboratorium. Momenteel is de producten uitgevoerd naar Westelijk Europa, Noord-Europa, Zuid-Afrika, het Midden-Oosten, de Zuidamerikaanse en markt van Australië

Sunchi builded het nieuwe Laboratorium van het Verschil van de Enthalpie van 75.000 Watts multifunctionele in het jaar van 2012, dit laboratorium het gebruiken om qulity. strikt te controleren


OEM van de het bedrijfaanbieding van Sunchi, ODM samenwerking voor worldwildpartner, onthaal sluit zich aan bij van ons team


De Inleiding van het Product SUNCHI:

1) SUNCHI--De bron van het Water EVI/Gemalen bron/geothermal warmtepomp /GSHP (kostuum voor huis die verwarmen)
2) de Kleine macht van de Capaciteit 10Kw/220V populairder door familie te verwarmen
3) de vloeibare inham/de Glycol van het Water van de Pekel allen kan lopend in de het verwarmen bronlijn
4) - vloeibare de inhammachine van de Glycol 15ºC, COP meer dan 1.63
5) - 5ºC vloeibare de inhammachine van de Glycol, COP meer dan 2.3
6) Hoge efficiënt en ECO vriendschappelijk koelmiddel, geen verontreiniging
7) de Goedgekeurde geavanceerde technologie EVI maakt de glycol kan zich -20ºC bevinden van de bron inhamhitte lijn)
8) Kleine grootte 960*560*680mm maakt gemakkelijker installeren en minder plaats nemen
Lager lawaai, stil lopen -- ≤52 dB (A)
9) kies 316 SS vlakke plaatwarmtewisselaar--snelle overdracht
10) het hete water van de Opbrengst 55ºC: Kan DHW gebruiken, verwarmend ruimte
11) de Nadruk op enige het verwarmen functie maakt machine het langere gebruikende leven meer dan 12 jaar
12) de Kant van de Lossing over Druk: 4.4mPa
13) het hete water van de Opbrengst: 215L/h~537L/h
14) de Dekking kan zijn maakt in Roestvrij staal als vereiste
15) enkel kan de ingevoerde stroom 2.15KW 10KW het verwarmen capaciteit veroorzaken
16) SUNCHI water aan water koude weer van het warmtepompkostuum het zeer, de sneeuwwinter, lopende omringende temperaturen. - 25ºC~43ºC
17) Digitale LEIDENE vertoning, auto/ON& die WEG na het plaatsen van watertemperaturen lopen
18) Multizelfbeschermingsfuncties: Hoge & lage druk, over stroom, over lading, fasejuffrouw, stroom op hoge temperatuur, water en antivriesmiddelenbescherming


Zekere die zal al van de ENERGIE SUNCHI van u orde 100% in de testruimte & de online lopende test wordt getest, en alle producten door lekkagedetector vóór pakket worden dubbel gecontroleerd
Cold Snow Winter Room Heating 15kw 220V CE Certificated Geothermal Heat Pumps
Sunchi- certificaat:

Sunchi heeft Ce, CITIZENS BAND, En14511- certificaat van het Laboratorium van Duitsland TUV, en ging ook Australië over en van Nieuw Zeeland jas-kreeg het anz- certificaat, het certificaat van ISO9001.ISO18001, van ISO14001 en CCC
Nu toepassend Europees ErP Certificaat van TUV laboratorium



De bedrijfs uitvoer:

Momenteel is de producten uitgevoerd naar Westelijk Europa, Noord-Europa, Zuid-Afrika, het Midden-Oosten, Zuidamerikaans Nieuw Zeeland en de markt van Australië


Kwaliteitsbeheersing QC:

1> nalevend de norm van ISO. Verzekerde kwaliteit
2> het gebruiken van wereldberoemde Compressor, i.E.COPLAND, PANASONIC, MITSUBISHI, HITACHI, SANYO
3> volledige Inspectie die watersysteem en elektriciteit behandelen, die stabiele heet waterproductie verzekeren
4> uitgerust met hoge efficiencybuis in shell warmtewisselaar, finned warmtewisselaar of plaatwarmtewisselaar. Al structuurpijp en de compressor met isolatie om hitteverlies te verhinderen
5> evaporator die oppervlaktewijziging van hydrofiele aluminiumhoudende folie gebruiken
6> de elektrische klep van de Uitbreiding met nauwkeurige debietcontrole en gasdistributie
7> LCD vertoningscontrolebord. Intellectuele controle over waterpomp, watersupplement, waterlossing en ontdooiend systeem
8> de grondstoffentest, veroorzaakt online test, helft-structuur test, de test van de watercyclus, de test van het Laboratorium



Pakket en Verzending:

1) SUNCHI kan zekere verzending binnen 20 werkdagen.
2) Sterke triplexpallet, kartonpakket voor FCL volledige containerlading, sterke triplexdoos voor LCL  lading
3) Alle vervangstukken die samen in pakket, één keer laden gebeëindigde verzending aan koper
4) neem video voor koper alvorens het pakket aan 100% zekere koper productzelfde zoals orde, geen verschillend krijgt



De diensten:

1) SUNCHI kan de dienst OEM/ODM voor klanten leveren
2)  De warmtepomp van de opbrengst volgens de punten van ISO, ontwerpt na de speciale eisen van de klant, test zoals De norm van Europa EN14511
3) Levering van ons partner 1%~2% vrije vervangstukken volgens ordehoeveelheid
4) het Algemene testen en operationele test uitgevoerd voor elke eenheid vóór levering
5) de garantieperiode van de 18 maand gehele eenheid. Het gebruiken van het levens vrije technische steun
6) de 24 uren technische diensten online
7) de Video onderwijst hoe te te installeren, hoe te onderhoud



Parameter:

Van het bron water Warmtepomp
ModelSfxrs-10ISfxrs-15ISfxrs-20IISfxrs-25II
De Macht van het paardPK2.5HP4HP5HP6HP
Het verwarmen van CapaciteitKW10152025
Btu/h34120511806824085300
De geschatte Macht van de InputKW2.153.294.335.34
De geschatte Stroom van de InputA10.315.77.79.5
De maximum Macht van de InputKW2.84.285.636.94
De maximum Stroom van de InputA13.420.51012.6
COPW/W4.654.564.624.68
De Levering van de macht
 
220V/1PH/50Hz380V/3PH/50Hz
De Rang van de Bescherming van de elektrische schokI
Waterdichte RangIPX4
Werkende Omgevingstemperatuur- 25ºC~43ºC
De Temperatuur van het Hete Water van de opbrengst55ºC
De Opbrengst van het hete WaterL/u215322429537
Het verwarmen Grootte de Bron van de PijpDN25252532
DHW Grootte de Bron van de PijpDN25252532
De Zij Losse Druk van het waterKPa≤70
Het Hoofd van de Pomp van het waterM8
Het verwarmen Stroom de Bron van de PompM ³ /h2.13.14.15.2
De Stroom van de Pomp DHWM ³ /h2.63.95.26.5
De Kant van de lossing over Druk4.4mPa
De Zij Lagere Druk van Sunction0.05mPa
Compressor/QTYRolCopeland /1Sanyo /1
KoelmiddelR407C2000g3050g3500g4000g
WarmtewisselaarDe warmtewisselaar van de vlakke plaat
LawaaiOB (A)≤52≤56≤60≤62
De Dimensie van de eenheidMm960*560*680
Gewicht (NW/GW)Kg100/115120/135130/145140/160
De Grootte van het pakketMm1080*660*750
De Voorwaarde van de test: De kant van de opbrengst: Input-output water temp.=15ºC/55ºC, het Verwarmen de Temperatuur Inham van de Bron van het Water: 15ºC


Cold Snow Winter Room Heating 15kw 220V CE Certificated Geothermal Heat Pumps
Cold Snow Winter Room Heating 15kw 220V CE Certificated Geothermal Heat Pumps
Meer informatie over warmtepomp SUNCHI, te bezoeken gelieve onze website: HTTP: /www.Suntchenergy.Co m   of contacteer direct ons;
Wij heten u bezoeken onze fabriek welkom om ons te kennen beter

 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Ms. Cathy Zhang
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken