ARK Communication Co., Ltd.

Home Bedrijfsgegevens Product List contact Klik Hier om onderzoek te sturen
Home> Product List> anderen> De Optische Om3 Verbindingsdraad van de Vezel Sc-LC (5M) op Verkoop

De Optische Om3 Verbindingsdraad van de Vezel Sc-LC (5M) op Verkoop

Referentie FOB Prijs:
US $ 2.0- 3.5 / Piece
Betalingscondities: T / T
Productiecapaciteit: 100000/PCS Per Month
Verpakking: Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

Beschrijving

Basic Info
  • Model No: sc-lc sm dx 005
  • Toepassing : Verbinding
  • Type : Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur : FC-LC
  • Materiaal Vorm : Ronde Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk : 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte : 100N <1000N
  • Kern : Single Core
  • Certificaat : RoHS , ISO9001
  • Schede Materiaal : PVC
Extra Informatie..
  • Trademark: ARK
  • Packing: Carton, Plastic Bag or Custom Packaging
  • Standard: IEC
  • Origin: China
  • HS Code: 85447000
  • Production Capacity: 100000/PCS Per Month
Beschrijving

ARK Communication Co., Ltd heeft een productiebasis van flardkoorden in 2005 vastgelegd daarom naast diverse schakelaars en overeenkomstige adapters kunnen wij verbindingsdraden maken aangezien gevraagd gebaseerd op verschillende kabels het product van Our in vele types zoals simplex duplex multi-core knoestig en linttype Up to now komt, bezitten wij ongeveer 9 jaar van productieervaring en wij verstrekken in het buitenland flardlood met lighkwaliteit en aan een redelijke prijs voor ovre 300 ondernemingen thuis en

Diagram van de Stroom van het Proces van de Productie van het Koord van het flard het Conventionele:
Orde Confirmation die Cable →Cleaving die Through Components die And Parts →Passing →Epoxy Defoaming van Cable And Striping Fiber van Fiber And Cleaning het →Polishing →Inserting Fiber And Curing →End Face Initial Inspection →Optical Indexes Testing →End Face →Assembling van Inspection →Checking en Crimping die →Machine Grinding →Striping van →Analysis→Analysis van Fiber And Manual Grinding → NG het →Tensile Test →Packing van →AppearanceInspection →Cleaving

Eigenschappen
1.Low toevoegingsverlies en hoog retumverlies
2.Mechanicl de eigenschappen voldoen aan normen van iec874-7 en cecc86115-80.
3.For de schakelaar, ceramische metalen kap kan APC type (kegeltype of stap tye) en het type van PC verstrekken
4.All de materialen voldoen aan de norm RoHS
5.The de flardkabel kan volgens klant-specifieke vereisten worden aangepast
6.Compliant met de normen gr.-326-CORE, CEI en ROHS van Telcordia
7.Strict kwaliteit die testen: Test IL en RL 100%
8. een verscheidenheid van BOOT kleurenkeuzen

Toepassingen
1.Wiring van lokaal gebiedsnetwerk tussen verschillende ondernemingsgebouwen
2.Connection van optische links in optische actieve apparaten
3.Wiring in communicatie basisstation en distrinbtiongeval
4.Production en het testen van optische apparaten
5.Optical vezel communicatie systeem, CATV en telecommunicatienetwerk
6.LANs en WANs
7.FTTx
SPECIFICATIONS


ITEM

PARAMETER

Bruikbaar schakelaartype

Sc, LC, FC, ST, MU, D4, DIN

De wijze van de vezel

Enige wijze

Multi-mode

Werkende golflengte

1250~1650nm

850nm, 1300nm

De golflengte van de test

1310nm, 1550nm

850nm, 1300nm

Het Verlies van de toevoeging

typical≤0.20dB, Max≤0.30dB

typical≤0.15dB, Max≤0.25dB

Het Verlies van de terugkeer

UPC≥50.0dB, APC≥60.0dB

≥35.0dB

Herhaalbaarheid

≤0.10dB

Uitwisselbaarheid

≤0.20dB

Duurzaamheid

≤0.20dB typische verandering, 1000 die koppelen

Treksterkte

≥120N (zonder 0.9mm patchcord) of aangepast

Werkende Temperatuur

- 20ºC aan +70ºC

De Temperatuur van de opslag

- 40ºC aan +85ºC



HET OPDRACHT GEVEN VAN TOT OPTIES

Het Type van vezel

Het Type van kabel

De Kleur van de schakelaar

De Grootte van de laars

De Kleur van de laars

Het oppoetsen van Type

Lengte

SM: 9/125μm

Simplex

beige

0.9mm

Beige

UPC

Aangepast

MM.: 50/125μm

Duplex

blauw

1.8mm

Blauw

APC



MM.: 62.5/125μm

vezel 4

groen

2.0mm

Groen





MM.: OM3/150

vezel 6

aqua

2.4mm

Geel





MM.: OM3/300

vezel 8

zwart

3.0mm

Rood





MM.: OM3/550

vezel 12

rood



Zwart







vezel 24

metaal



Wit




ARK Communication Co., Ltd.
Guangdong , China
Heeft Geregistreerd in : 2008
Soort Bedrijf : Fabrikant/fabriek, Trading Company

Productlijst