Shenzhen Fiberroad Technology Co., Ltd.

fiber media converter, PoE-switch fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit 40G de Convertor van de Media van de Vezel van OEO (3R ..., Standalone Web de Slimme SFP+ of van XFP 10g Oeo Convertor ..., 10g SFP+ aan Standalone Uitrusting van de Kaart van de ... en ga zo maar door.

Home Bedrijfsgegevens Product List contact Klik Hier om onderzoek te sturen
Home> Product List> anderen> Standalone Web de Slimme SFP+ of van XFP 10g Oeo Convertor van de Media van de Vezel (3R Repeater)

Standalone Web de Slimme SFP+ of van XFP 10g Oeo Convertor van de Media van de Vezel (3R Repeater)

Referentie FOB Prijs:
US $ 500,00- 1.200,00  / Piece
MOQ: 10 Pieces
Betalingscondities: LC, T / T, Western Union
Productiecapaciteit: 1000PCS/Month
Verpakking: Neutral Packing

Beschrijving

Basic Info
  • Model No: FR-MOEO-10G-3R
  • Bedrading Devices : Geïntegreerde Bedrading
Extra Informatie..
  • Trademark: Fiberroad
  • Packing: Neutral Packing
  • Standard: SGS
  • Origin: China
  • HS Code: 8517699000
  • Production Capacity: 1000PCS/Month
Beschrijving

De Convertor van de Media van de Vezel van SFP+/XFP 10G OEO (3R Repeater), 10G Standalone Slimme Convertor van het Web

Eigenschappen:
*3R repeater
*Support JumboKader
*Transparent Vervoer en zeer lage vertraging
*Support ITUT voorgeschreven golflengte DWDM/CWDM
*Support functie DMI voor SFP+/XFP vezelmodule
*Support Loopback testfunctie
De *Powerful functie van het Beheer van het Web
*Full LEIDENE van de staat vertoning
*Easy installatie

Beschrijving:
Fiberroad verstrekt 10G optisch-elektro-Optische Convertor (3R) in de oplossing van FTTX, CWDM/DWDM, met de snelheid van 10G toe te passen.
FR-MOEO-10G-3R, LAN VAN DE STEUN 10G AAN LAN OF BLEEK TOT BLEEK. Het verstrekt een Beheer van het gemakkelijk-aan-toegangsWeb, die gebruikers om systeemstatus te bekijken, tellers, en netwerkstatistieken toestaan.
Met diverse Interface:
SFP+ aan SFP+
SFP+ aan XFP
XFP aan XFP

Verbinding tussen de vezel aan vezel functie van het 10Gbpsmateriaal Ethernet als convertor van de vezelwijze, of als vezelrepeater voor transmissie over lange afstand.
De convertor van media voor netwerkbackbone (San, LAN, MENS).
Kan in de ruimte van de Telecommunicatie, het laboratorium van R&D, het centrum van Gegevens, en enz. worden toegepast.
omzetting van de Golflengte van 1310nm /1550nm/CWDM/DWDM de Optische.
Het bieden van bescherming tegen verlichting en statische elektriciteit voor netwerk Ethernet en het netwerk belangrijkste systeem
Het verstrekken van extra netwerkbeheeropties

De Gegevens van prestaties
 
Technische Indexen
 
De Snelheid van de transmissie
 
10Gb/s (9.95Gb/s-11.35Gb/s)
 
Protocollen
 
IEEE802.3ae (10Gbase-SR/LR/ER/ZR/LRM)
 
Het Type van toegang
 
10G LAN/10G WAN
 
Het Type van interface
 
Type: XFP aan XFP, SFP+ aan SFP+, SFP+ aan XFP
 
De Afstand van de transmissie
 
SFP+ module: Tot 80Km
Module XFP: Tot 80Km
 
Maximum Pakket
Het door:sturen van Tarief
 
14,880,950/S
 
Netwerkbeheer
informatie:
 
• XFP de opsporing van de vezelmodule
• r XFP de functie van de vezelmodule DMI (macht Temperature, Voltage, Optical)
• De statusdetector van de link
• Laat/de testfunctie van Disabled Loopback toe
• Uitgezocht tarief (10Gbase-Lan of Wan)
 
machts vereiste
 
Standalone: AC 220V OF GELIJKSTROOM -48V
De consumptie van de macht: ≤6W
 
Het Milieu van het werk
 
Werkende Temperaturen: 0~ 50 C 
De Temperaturen van de opslag: -10~ 70 C 
Vochtigheid: 5%~90% (non-condensing)
 
Afmeting
 
Standalone: 173mm (w) × 106mm (d) × 33mm (h)
 
Shenzhen Fiberroad Technology Co., Ltd.
Guangdong , China
Heeft Geregistreerd in : 2013
Soort Bedrijf : Fabrikant/fabriek

Productlijst