• 10g Wdm 1270/1330nm LC 20km SFP van Bidi Module
  • 10g Wdm 1270/1330nm LC 20km SFP van Bidi Module
  • 10g Wdm 1270/1330nm LC 20km SFP van Bidi Module
  • 10g Wdm 1270/1330nm LC 20km SFP van Bidi Module
  • 10g Wdm 1270/1330nm LC 20km SFP van Bidi Module
  • 10g Wdm 1270/1330nm LC 20km SFP van Bidi Module

10g Wdm 1270/1330nm LC 20km SFP van Bidi Module

Type: Fiber Transceiver
Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
Certificaat: CE, ISO, RoHS, GS
Conditie: Nieuw
Wavelength: 1270/1330nm
Connector Type: Simplex LC

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf

Basis Informatie.

Model NR.
LW-10G SFP+20
Output Power
-9~+3dBm
Application
FTTH Bidi Network
Compatible
SFP-10g-Bxu-40
No. of Fiber
1
Data Rate
10g
Distance
20km
Warranty
12 Months
Product Name
10g Bidi Wdm 1270/1330nm LC 20km SFP Module
Transportpakket
Carton
Specificatie
SFP-10G-BXU-20
Handelsmerk
LIGHTWIT
Oorsprong
China
Gs-Code
8543709990
Productiecapaciteit
100000PCS/Month

Beschrijving

10G WDM 1270/1330nm LC 20KM sfp van BIDI module    Beschrijving   Lightwit' de sBIDI Zendontvangers zijn hoge prestaties, rendabele module die é é N enkele LC opticainterface hebben.   Zij zijn compatibel met de Kleine Overeenkomst van het multi-Sourcing van de Factor van de Vorm Pluggable (MSA) en de Digitale diagnostiekfuncties zijn beschikbaar via de periodieke die bus met 2 draden in sff-8472 wordt gespecificeerd.   De ontvangerssectie gebruikt een ontvanger van de SPELD en de zender gebruikt een 1550 NMDFB laser, tot 21dB link beweeg verzekeren deze module 1000Base-ex Ethernet 40km toepassing Eigenschappen:   Tot 1.25Gb/s- Gegevens - links  Heet-Pluggable Enige schakelaar LC Tot 80km op 9/125μ M SMF De enige Levering van de Macht +3.3V Controlerend Interface Volgzaam met sff-8472 Lage machtsdissipatie < 1W typisch Werkende temperatuurwaaier: 0° C aan 70° C Volgzaam en Loodvrije RoHS Toepassingen: Gigabit Ethernet Het Kanaal van de vezel Andere optische links   Technische beschrijving
Merk OEM, ODM
Plaats van oorsprong China
Voorwaarde Nieuw
De Factor van de vorm SFP+
Golflengte: 1270/1330nm
Afstand 20KM
(Het maximum) Tarief van gegevens 10G
Zender DFB
Ontvanger SPELD
Diagnostiek Digitaal
De lage Temperatuur van het Geval van het Eind (° C) 0° C
  De hoge Temperatuur van het Geval van het Eind (° C) 70° C
De Levering van het voltage 3.3v
Schakelaar LC
Garantie 2 jaar
Compatibel systeem met ZTE, Huawei, PK enz.
Toepassing Gigabit Ethernet/het Kanaal van de Vezel
Tijd van levering 2-4 werkdagen
Pakket 10 PCs/doos
  compatibele merklijst: De Jeneverbes Arista Huawei Avago Broadcom Finisar van Intel van het Brokaat van Cisco PK H3C 3COM  Voor ander meer merk, gelieve ons te contacteren Garantie: 3 jaar garantie     FAQ Q1. Zijn uw zendontvangermodules compatibel met Cisco?   A1: Ja, kunnen de zendontvangers Usource compatibel systeem met Cisco. Al compatibele systeem van Usource SFP als het volgende: Verenigd Cisco, Nortel, Jeneverbes, 3COM, HUAWEI, H3C, Alcatel-Lucent, GIETERIJ, D-Verbinding, UITERSTE, Ruijie, NETGEAR, ZTE, Enterasys, ZyXEL, Linksys, Ericsson, DCN, SMC, Brokaat, Force10, Hirschmann, Planeet, Adtran, ASNTE, Trendnet, BDCOM, BLAD, BITWAY, Telco, Feixun… enz. Q2. Hoe doet uw bedrijf betreffende kwaliteitsbeheersing? A2: Elke enige optisch individueel getest in ons testcentrum, en ook getest voor verenigbaarheid op een verscheidenheid van verschillende merken van netwerkapparatuur Q3. Wat zijn de handelstermijnen? A3: Productietijd: De populairste optica in voorraad, klaar aan ship. Some van hoog-waarde en specialiseert zich optica heeft een korte productietijd.   De termijn van de betaling: De Western Union, T/T, Paypal Garantie: 3 jaar  Q4. Wat in werking stelt temperatuurwaaier van optische modules? A4: Commercië Le temperatuurwaaier (Com): 0 aan 70° C (32 aan 158° F) Uitgebreide temperatuurwaaier (Ext. ): - 5 aan 85° C (23 aan 185° F) Industrië Le temperatuurwaaier (Ind. ): : - 40 aan 85° C (- 40 aan 185° F) De temperatuurwaaier van de opslag: - 40 aan +85° C (- 40 aan 185° F) Wij kunnen volgens uw verzoek leveren.  

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Miss Mandy Guo
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Misschien Vind Je Het Leuk

Bezig met laden...

Product Categorie

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf
Aantal Werknemers
55
Jaar van Oprichting
2000-01-11