• 12 vezels IP67 MPO aan de Standaard Singlemode Waterdichte Kabel van het Flard van de Vezel LC/Sc/St/FC Optische
  • 12 vezels IP67 MPO aan de Standaard Singlemode Waterdichte Kabel van het Flard van de Vezel LC/Sc/St/FC Optische
  • 12 vezels IP67 MPO aan de Standaard Singlemode Waterdichte Kabel van het Flard van de Vezel LC/Sc/St/FC Optische
  • 12 vezels IP67 MPO aan de Standaard Singlemode Waterdichte Kabel van het Flard van de Vezel LC/Sc/St/FC Optische

12 vezels IP67 MPO aan de Standaard Singlemode Waterdichte Kabel van het Flard van de Vezel LC/Sc/St/FC Optische

Toepassing: Verbinding, Kunst, Sensor, Geneeskunde, Sonde
Type: Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur: LC
Materiaal Vorm: Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk: >1000(N/100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf

Basis Informatie.

Model NR.
LW-WFPC001
Certificaat
RoHS, UL, CE, ISO9001, VDE, CCC
Merk
OEM
Schede Materiaal
PVC
Fiber Type
Om3 Om4
Connector
MPO/MTP
Applications
FTTB,40g/100g SFP,SFP+,Qsfp, FTTH Network
Fiber Count
4/8/12/16
Color
Customized
Length
5m/10m/20m...Customize
Multi-Mode Fiber
Om3/Om4
Gender
Female to Female
Durability
≥500 Times
Outer Jacket Color
Aqua/Yellow/Pink
Application1
Data Center
Product Name
Singlemode Waterproof Fiber Optic Patch Cable
Transportpakket
PE Bag
Specificatie
12 fibers
Handelsmerk
LIGHTWIT
Oorsprong
Shenzhen
Gs-Code
8544492900
Productiecapaciteit
50000PCS/Month

Beschrijving

12 vezels IP67 MPO aan de Standaard Singlemode Waterdichte Kabel van het Flard van de Vezel LC/SC/ST/FC Optische De Beschrijving van het product De waterdichte kabels van het vezel optische flard worden ontworpen om voor openluchttoepassingen te passen. Het sterke jasje van Pu en de gepantserde structuur kunnen zich tegen op hoge temperatuur verzetten en aanpassen om in ruw milieu te gebruiken. De kabel kan 1 overdrachtsnelheden van gigabitgegevens in hoge bandbreedtetoepassing en tot 5 keer verstrekken sneller dan de standaard 9/125um kabel van het vezelflard. Wat meer, het is is IP67 de kabelschakelaars van MPO heeft een uiterst ruwe, beschermende rubberdeklaag met integrale anti-knik spanning-hulp laars en rubber-met een laag bedekt, metaal, die GLB, in bijlage door een staalsleutelkoord sluiten. Wanneer gekoppeld of afgedekt, de aansluting ecologisch tot IP65 wordt verzegeld. Het is ideaal voor het gebruiken in een verscheidenheid van toepassingen, met inbegrip van vezel aan de antenne (FTTA) en vezel aan het (FTTH) huis Lightwit Photonics verstrekt mannetje MPO (met plaatsbepalingsspelden) het geschikt om van het achtergedeelte in het paneel op te zetten MPO schakelaar opzet, en of 12 uitboren of 24 vezel aan een stop MPO (met plaatsbepalingsspelden) of contactdoos (zonder plaatsbepalingsspelden) 12 kern of 24 die kernschakelaar met het koppelen van huisvesting uitboren, of aan een doorbraak of fan-out met individuele schakelaars LC wordt geë Indigdo, Sc, ST of FC. Om het even welk aangepast vereiste, gelieve te vallen vrij om ons te informeren Eigenschappen fan-out of lintfan-out vezel densitylatching schakelaar aansluting: AB/BA aansluting: AB/AB pas aansluting methode als vereisten QSFP aan UPC of APC het Oppoetsen type: Single-mode, multimode, OM34, 8, 12, 24, 48, 72 kernen connectorvolume, gemakkelijk beheer  pas het Koord van het Flard MT-MT als klantenvereisten aan met gr. -326-KERN Telcordia Specificatie en Norm RoHS Toepassingen Het systeem van telecommunicatie De aanleg van kabelnetten van systeem Hoog - apparaten van de dichtheids de optische laser QSFP   MTP/MPO specificaties:
      Type Enige Wijze Enige Wijze Multi Wijze
(APC Pools) (UPC Pools) (PC Pools)
De Telling van de vezel 8.12.24 enz. 8.12.24 enz. 8.12.24 enz.
Het Type van vezel G652D, G657A1 enz. G652D, G657A1 enz. OM1, OM2, OM3 ENZ.
Het maximum Verlies van de Toevoeging Elite Norm Elite Norm Elite Norm
Met beperkte verliezen Met beperkte verliezen Met beperkte verliezen
≤ 0.35 dB ≤ 0.75dB ≤ 0.35 dB ≤ 0.75dB ≤ 0.35 dB ≤ 0.60dB
Het Verlies van de terugkeer ≥ 60 dB ≥ 60 dB Na
Duurzaamheid ≥ 500 tijden ≥ 500 tijden ≥ 500 tijden
Werkende Temperatuur - 40º C ~ +80º C - 40º C ~ +80º C - 40º C ~ +80º C
De Golflengte van de test 1310nm 1310nm 1310nm
IP67 de Details van de Component van MPO IP67MPO de kabelschakelaar is de schakelaar MPO de waarvan optische kanalen op de overeenkomst met singlemode APC twaalf of vierentwintig gebaseerd zijn. Het aluminiumframe heeft een balanssluitmechanisme met veerwerking en bezit het uitstekende kabelbehoud wegens een aramidgaren binnen de kabel. Wanneer er geen aansluting door de automatisch in werking gestelde ver*zegelen-dekking is, zowel kunnen de chassis als de schakelaar tegen vuil en stof beschermen. Naast de automatische verzegelende blinden, de rubber buitenschede en het staal, wordt automatisch beschermend GLB gepast voor het gebruiken wanneer afgekoppeld. Wanneer verbonden of afgedekt, het verzegelende aansluting milieu IP67. Bedraagt   Onze Kwaliteitsbeheersing 1. Connector de vermindering voldoet aan „Rang B“ volgens CEI 61753 en CEI 61300-3-34 (0.12dB betekenen, < 0.25dB Maximum voor > 97% van steekproeven, het Verlies > 55dB van de Terugkeer) 2. All geteste productenfabriek 3, Geometrische Kenmerken voldoen aan CEI 61755-3-1 4, Alle materialen voldoen aan CEI en ROHS  Ons testprogramma met inbegrip van: De test van het eindgezicht, 3D interferometertest, singlemode IL& RL test, multimode test IL& RL

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Miss Mandy Guo
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Zoek vergelijkbare producten op categorie

Startpagina leverancier Producten Fiber Patch-kabels Andere Fiber Patch-kabels 12 vezels IP67 MPO aan de Standaard Singlemode Waterdichte Kabel van het Flard van de Vezel LC/Sc/St/FC Optische

Misschien Vind Je Het Leuk

Bezig met laden...

Product Categorie

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf
Aantal Werknemers
55
Jaar van Oprichting
2000-01-11