1X2 2X2 1X4 1X8 Super MiniPLC van de Vezel van P.m. Splitser

Toepassing: Verbinding, Kunst, Sensor, Geneeskunde, Sonde
Type: Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur: FC
Materiaal Vorm: Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk: >1000(N/100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf

Basis Informatie.

Model NR.
LW-PMPLC
Kern
Double Core
Certificaat
RoHS, UL, CE, ISO9001, VDE, CCC
Merk
OEM
Schede Materiaal
PC
Product Name
Super Mini Pm Fiber PLC Splitter
Working Axis
Fast Axis Blocked or Both Axis Working
Package
Metal Steel Tube
Uniformity
≤0.6
Connector
FC APC
Ports
1X4
Transportpakket
Blister Box
Specificatie
60*7*4
Handelsmerk
LIGHTWIT
Oorsprong
Shenzhen
Gs-Code
85414000
Productiecapaciteit
2000

Beschrijving

1x2 2x2 1x4 1x8 Super MiniPM Vezel PLC Splitser  De Beschrijving van het product De polarisatie die de Vlak Lichte splitser van de golfKring (PLC) handhaven is een type van polarisatie die het optische apparaat handhaven van het machtsbeheer dat gebruikend technologie van de kiezelzuur de optische golfgeleider wordt vervaardigd. PM PLC de splitser handhaaft polarisatie van input optisch signaal. De polarisatie die optische splitser handhaven is een optische die splitser waarin de polarisatie van lineair gepolariseerd lichtgolven in de vezel worden gelanceerd tijdens propagatie, met weinig of geen het cross−coupling van optische macht tussen de polarisatiewijzen wordt gehandhaafd LW Photonics kan super minidiePLC PM van het Type splitsers verstrekken op de vlaktechnologie worden gebaseerd van de lightwavekring en de precisie die proces richten kan een enige/dubbele optische input verdelen in veelvoudige optische output uniform, en superieure optische prestaties, hoge stabiliteit en hoge betrouwbaarheid aanbieden om aan diverse toepassingsvereisten te voldoen   Eigenschappen Brede Band en Werkende Temperatuur De hoge verhouding van het polarisatieuitsterven Goede Verdelende Uniformiteit Laag toevoegingsverlies De lengte van vlecht: 1.0m als (ook) aangepast gebrek De as: De langzame As als gebrek, Snelle As is ook beschikbaar Toepassingen Het verdelen van of het Combineren van de Macht van de Output van Zenders die Polarisatie gebruiken die Vezel handhaven Uitstekend voor laboratorium en industrië Le toepassingen Ruimtevaart en Militaire Toepassing De Sensor van de vezel De Laser van de vezel Het Bed van de test Specificatie
Parameter Eenheid Specificatie
1X2 2X2 1X4 1X8
Werkende Golflengte NM 1310/1550± 30
Max. Verlies van de Toevoeging dB 3.8 4.2 7.0 10.2
Min. Verhouding van het Uitsterven dB 20 20 20 20
De Uniformiteit van het verlies dB 0.3 0.6 0.4 0.4
Min. Van het Verlies van de Terugkeer dB 55
Min. Gerichtheid dB 55
Max. Temperature Stabiliteit dB 0.5
Het Type van vezel dB De vezel PM1300/PM1550 van Corning
De Groepering van de as - Allebei  As  het werking(De Snelle as kan niet worden geblokkeerd)
Maximum.   De Behandeling van de macht (ononderbroken golf, Totale pas) mW 500
Het werken  Temperatuur º C - 20 - 75
De Temperatuur van de opslag º C - 40 - 85
Afmetingen  (naakte vezel) mm φ 4x25 φ 4x30 φ 4x30 φ 4x35
Afmetingen  (0.9mm losse buis) mm φ 4x35 φ 4x40 φ 4x40 φ 4x45
Nota: *Above zijn de specificaties voor apparaat zonder schakelaar *For de apparaten met schakelaars, IL zullen hogere 0.3dB zijn, zal RL 5dB lager zijn en ER zal lager 2dB zijn. De default- schakelaarsleutel wordt gericht aan langzame as De Informatie van de orde  
Golflengte Haven Vlechten Diameter De Lengte van de vezel Schakelaar
31: 1310nm 55: 1550nm XX: Anderen 102: 1X2 202: 2X2 104: 1x4 108: 1× 8   25: 250μ M  Naakte vezel 90: 900μ M  Losse Buis XX: Anderen 08: 0.8m 10: 1.0m XX: Anderen 00: Niets Vriespunt: FC/PC FA: FC/APC SP: SC/PC SA: SC/APC L. P.: LC/PC La: LC/APC XX: Anderen
Als u andere specificaties moet aanpassen, te verstrekken gelieve detaillering voor uw vereiste Ons Bedrijf   Co. Van Lightwit Photonics van Shenzhen, Ltd, in 2000 wordt gevestigd, is é é N van high-tech bedrijven gespecialiseerd in zich het ontwikkelen en de productie van vezel optische componenten en communicatienetwerkproducten en ook dienende netwerktechnieken die. Onze vezel de optische producten wijd op gegeven-videotransmissie, CATV, controle over lange afstand, lokaal netwerksysteem kunnen worden toegepast, intelligentized gebouwen, breed-band-netwerken, militaire en satellietcommunicatie enz.    

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Miss Mandy Guo
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Misschien Vind Je Het Leuk

Bezig met laden...

Product Categorie

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf
Aantal Werknemers
55
Jaar van Oprichting
2000-01-11