• 1X2 2X2 780 850nm de Koppeling van 10/90 50/50 P.m. Fbt
  • 1X2 2X2 780 850nm de Koppeling van 10/90 50/50 P.m. Fbt
  • 1X2 2X2 780 850nm de Koppeling van 10/90 50/50 P.m. Fbt
  • 1X2 2X2 780 850nm de Koppeling van 10/90 50/50 P.m. Fbt

1X2 2X2 780 850nm de Koppeling van 10/90 50/50 P.m. Fbt

Toepassing: Verbinding
Type: Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur: FC
Materiaal Vorm: Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk: >1000(N/100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf

Basis Informatie.

Model NR.
LW-PMFC
Kern
Double Core
Certificaat
RoHS, UL, CE, ISO9001, VDE, CCC
Merk
OEM
Schede Materiaal
PC
Operating Wavelen
1550nm
Grade
P/a
Keywords
Pm Splitter Coupler
Pdl (dB)
≤0.15
Fiber Type
Pm Panda Fiber
Wavelength
780nm 850nm
Transportpakket
Blister Box
Specificatie
3x54mm
Handelsmerk
LIGHTWIT
Oorsprong
Shenzhen
Gs-Code
85414000
Productiecapaciteit
2000

Beschrijving

1x2 2X2 780 850nm 10/90 50/50 PM FBT Koppeling De Beschrijving van het product Gesmolten PM Koppeling van Photonics van Lightwit tentoongesteld voorwerp een brede werkende golflengtewaaier van tot ± 20 NM voor de apparaten van het 1550 NMgebied. Voor verrichting binnen de standaardbandbreedte van een splitser, is het best om tot een standaardcentrumgolflengte voor laagste prijs en snelste levering opdracht te geven Wij hebben het vermogen connectorize de vezels van gesmolten splitsers met alle standaardschakelaars zoals FC, Sc, ST, LC enz. En eindigen (Super PC, UltraPC, hengelde PC [APC] enz. ). Als componentenintegrator, kunnen wij extra componenten op de koppelingsvezels direct construeren. De voorbeelden omvatten melodieuze filters, veranderlijke dempers, of collimators. Door deze apparaten op de koppelingsvezels direct te bouwen,   Eigenschappen Het lage Verlies van de Toevoeging Laag Bovenmatig Verlies Lage PDL Goede Gerichtheid Goede milieuStabiliteit Diverse Verhouding van de Koppeling Compacte Grootte Standaard/Afgevlakt/Breedband/Ster/Boom Toepassingen Communicatie van de optische Vezel Systemen Optische Vezel CATV Passief Optisch Netwerk (PON) Optische Versterkers Optische Toegang Networks/LAN Controle Systemen De Sensor van de optische Vezel Specificatie
Punt Parameter
De Golflengte van het centrum 780, 850 980, 1064 1310, 1480, 1550
Bandbreedte ± 15, ± 40
Max. Toevoeging Verlies @ Centraal golflengte Cr P A P A P A
50/50 ≤ 3.8 ≤ 4.0 ≤ 3.6 ≤ 3.8 ≤ 3.4 ≤ 3.6
30/70 ≤ 6.3/2.2 ≤ 6.5/2.4 ≤ 5.75/2.0 ≤ 6.1/2.1 ≤ 5.6/1.95 ≤ 5.75/2.1
20/80 ≤ 8.2/1.7 ≤ 8.5/1.9 ≤ 8.0/1.5 ≤ 8.2/1.7 ≤ 7.6/1.4 ≤ 8.0/1.5
10/90 ≤ 11.8/1.4 ≤ 12.0/1.6 ≤ 11.6/1.2 ≤ 11.8/1.4 ≤ 11/0.85 ≤ 11.6/1.0
5/95 ≤ 15/1.0 ≤ 15.2/1.2 ≤ 14.8/0.8 ≤ 15/1.0 ≤ 14.2/0.6 ≤ 14.8/0.8
3/97 ≤ 17.5/0.9 ≤ 17.7/1.0 ≤ 16.6/0.4 ≤ 17.2/0.6 ≤ 16.2/0.4 ≤ 16.7/0.5
2/98 ≤ 19.0/0.8 ≤ 19.2/1.0 ≤ 18.4/0.4 ≤ 18.9/0.5 ≤ 18.0/0.4 ≤ 18.5/0.5
1/99 ≤ 22.5/0.7 ≤ 22.8/0.9 ≤ 22/0.4 ≤ 22.5/0.6 ≤ 21.5/0.3 ≤ 22/0.4
ER CR> 5% 20 18 20 18 20 18
5%≥ CR> 1% 18 16 18 16 18 16
CR≤ 1% Uit zorg
De Grootte van de Buis van het staal 3*54
Het verlies van de terugkeer ≥ 50
Gerichtheid ≥ 50
Het type van vezel PM van de panda vezel
De behandeling van de macht ≤ 500
De Temperatuur van het werkende Milieu - 5-+70
De Temperatuur van de opslag - 40-+85
* IL is 0.3dB (1310~1550) of 0.5dB (980~1060) of 0.8dB (780~850) hoger voor apparaten met schakelaars ** RL is 5 lager dB, is ER 2 dB lager voor elke toegevoegde schakelaar. De sleutel van de schakelaar wordt gericht aan langzame as  

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Miss Mandy Guo
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Misschien Vind Je Het Leuk

Bezig met laden...

Product Categorie

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf
Aantal Werknemers
55
Jaar van Oprichting
2000-01-11