• 1X8 Optische PLC van de Vezel van de Buis van het staal Splitser met Schakelaar Sc/APC voor Netwerken Epon/Gpon/FTTH
  • 1X8 Optische PLC van de Vezel van de Buis van het staal Splitser met Schakelaar Sc/APC voor Netwerken Epon/Gpon/FTTH
  • 1X8 Optische PLC van de Vezel van de Buis van het staal Splitser met Schakelaar Sc/APC voor Netwerken Epon/Gpon/FTTH
  • 1X8 Optische PLC van de Vezel van de Buis van het staal Splitser met Schakelaar Sc/APC voor Netwerken Epon/Gpon/FTTH

1X8 Optische PLC van de Vezel van de Buis van het staal Splitser met Schakelaar Sc/APC voor Netwerken Epon/Gpon/FTTH

Type: Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices: ODF
Certificaat: CE, ISO, RoHS
Conditie: Nieuw
Port Configuration: 1X8
Fiber Type: SMF-28e or Customer Specified

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf

Basis Informatie.

Operating Wavelength(Nm)
1260~1650
Insertion Loss(dB)
<10.0
Application
FTTH
Product Name
Fiber Optic PLC Splitter
Transportpakket
Blister Box Packaging
Specificatie
60x7x4mm
Handelsmerk
LIGHTWIT
Oorsprong
Shenzhen
Gs-Code
8543709990
Productiecapaciteit
10000

Beschrijving

De Naam van het product: 1x8 Optische PLC van de Vezel van de Buis van het staal Splitser met Schakelaar SC/APC voor Netwerken EPON/GPON/FTTH De Beschrijving van het product   PLC van LW Photonics 's de splitser is het planer golflengte geï Ntegreerdep optische apparaat dat op het kwartssubstraat, met kleine grootte, de golflengte en hoge betrouwbaarheid en hoge splitsersverhouding eigenschappen van de breed-gebiedsverrichting baseerde. Ons bedrijf kan 1*N vervaardigen en 2*N alle reeksproducten, en kan volgens klantenvereisten in verschillende situatie worden aangepast.   Eigenschappen 1. Het lage verlies van de Toevoeging 2. Lage PDL 3. Compact Ontwerp 4. Goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit 5. Brede Werkende Golflengte: From1260nm aan 1650nm 6. Brede Werkende Temperatuur: Van-40° C aan 85° C 7. Hoge Betrouwbaarheid en Stabiliteit Toepassingen 1. FTTX systemen  2. Netwerken PON  3. Links CATV  4. De Distributie van het optische Signaal 1xN PLC Specificaties
Parameter De Configuratie van de haven
1X2 1X4 1X8 1X16 1X32 1X64
Het Type van vezel SMF-28e of gespecificeerde klant
Werkende Golflengte (NM) 1260~1650
Het Verlies van de toevoeging (dB) Typisch 3.7 6.8 10.0 13.0 16.0 19.5
Maximum 4.0 7.2 10.5 13.5 16.9 21.0
De Uniformiteit van het verlies (dB) Maximum 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.5
Het Verlies van de terugkeer (dB) Min 50 50 50 50 50 50
PDL (dB) Maximum 0.2 0.2 0.3 0.3 0.3 0.4
Gerichtheid (dB) Min 55 55 55 55 55 55
Het Afhankelijke Verlies van de golflengte (dB) Maximum 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.8
Het Afhankelijke Verlies van de temperatuur (- 40~+85° C) Maximum 0.5 0.5 0.5 0.8 0.8 1.0
Werkende Temperatuur (° C) - 40~+85
De Temperatuur van de opslag (° C) - 40~+85
De Grootte van de verpakking (mm) 40x4x4 40x4x4 50x4x4 50x7x4 60x7x4 60x12x4
2xN PLC Specificaties
Parameter De Configuratie van de haven
2X2 2X4 2X8 2X16 2X32 2X64
Het Type van vezel SMF-28e of gespecificeerde klant
Werkende Golflengte (NM) 1260~1650
Het Verlies van de toevoeging (dB) Typisch 3.8 7.4 10.8 14.2 17.0 21.0
Maximum 4.2 7.8 11.2 14.6 17.5 21.5
De Uniformiteit van het verlies (dB) Maximum 1.0 1.4 1.5 2.0 2.5 2.5
Het Verlies van de terugkeer (dB) Min 50 50 50 50 50 50
PDL (dB) Maximum 0.2 0.2 0.4 0.4 0.4 0.5
Gerichtheid (dB) Min 55 55 55 55 55 55
Het Afhankelijke Verlies van de golflengte (dB) Maximum 0.8 0.8 0.8 0.8 0.8 1.0
Het Afhankelijke Verlies van de temperatuur (- 40~+85° C) Maximum 0.5 0.5 0.5 0.8 0.8 1.0
Werkende Temperatuur (° C) - 40~+85
De Temperatuur van de opslag (° C) - 40~+85
De Grootte van de verpakking (mm) 40x4x4 40x4x4 50x4x4 50x7x4 60x7x4 60x12x4
Het opdracht geven van tot Informatie
Plc-F            
Fan-out PLC Haven Golflengte  De Vlecht van de input Lengte Input schakelaar De Vlecht van de output Lengte Output schakelaar
102=1x2 104=1x4 108=1x8 116=1x6 132=1x32 164=1x64 204=2x4 208=2x8 216=2x16 232=2x32 264=2x64 01=1260-1620nm 02=1310nm 03=1550nm 04=1310& 1550nm 05=1310& 1490& 1550 0.5=0.5m 10=1.0m 15=1.5m 20=2.0m Aangepaste S= 00=None FP=FC/PC FA=FC/APC SP=SC/PC SA=SC/APC LP=LC/UPC LA=LC/APC MU=MU/UPC Aangepaste S= 0.5=0.5m 10=1.0m 15=1.5m 20=2.0m Aangepaste S= 00=None FP=FC/PC FA=FC/APC SP=SC/PC SA=SC/APC LP=LC/UPC LA=LC/APC MU=MU/UPC Aangepaste S=
 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Miss Mandy Guo
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Dit is niet wat je zoekt? Plaats Nu het Verzoek tot Scourcing

Zoek vergelijkbare producten op categorie

Startpagina leverancier Producten Optische PLC-splitter van glasvezel Stalen buis 1X8 Optische PLC van de Vezel van de Buis van het staal Splitser met Schakelaar Sc/APC voor Netwerken Epon/Gpon/FTTH

Misschien Vind Je Het Leuk

Bezig met laden...

Product Categorie

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf
Aantal Werknemers
55
Jaar van Oprichting
2000-01-11