SHENZHEN LIGHTWIT PHOTONICS CO., LTD.

Home Bedrijfsgegevens Product List contact Klik Hier om onderzoek te sturen
Home> Product List> anderen> 40CH Module Met platte kop van 100GHz Athermal AWG DWDM Mux Demux met de Haven van de Monitor

40CH Module Met platte kop van 100GHz Athermal AWG DWDM Mux Demux met de Haven van de Monitor

Referentie FOB Prijs:
US $ 300,00- 450,00  / Piece
MOQ: 1 Piece
Betalingscondities: LC, T / T, D / P, Western Union, PayPal, Kleine-bedrag betalen
Havenplaats: Shenzhen, China
Productiecapaciteit: 1500PCS/Month

Beschrijving

Basic Info
  • Model No: LW-40CHDWDM
  • Type : Fiber Optic Multiplexer
  • Bedrading Devices : ODF
  • Certificaat : CE , ISO , RoHS
  • Conditie : Nieuw
Extra Informatie..
  • Trademark: LIGHTWIT
  • Packing: Carton Packing
  • Standard: 120x70x12mm
  • Origin: Shenzhen, China
  • HS Code: 8517622200
  • Production Capacity: 1500PCS/Month
Beschrijving

40CH Module MUX DEMUX Met platte kop van 100GHz Athermal AWG DWDM met de haven van de Monitor

De Beschrijving van het product
Athermal modules worden verpakt gebruikend athermalizationtechnieken zonder elektromacht en geen eenheden van de temperatuurcontrole, kunnen functies uitoefenen MUX/DeMUX

40ch Mux Demux is een hoogte - dichtheid, met beperkte verliezen en standalone passieve optische module. Het is gebaseerd op a-thermal technologie van AWG met Gaussian gestalte gegeven pasbanden. Door toegang tot veertig 100GHz uit elkaar geplaatste kanalen in een 1U pakket te verlenen, maximaliseert deze eenheid de capaciteit van de c-Band waaier. Samen met de transponders en de versterkers, steunt 40ch mux demux een brede waaier van architectuur van eenvoudig punt om aan vergrote ringsconfiguraties te richten

Pakket: De doos van de metaalmodule of 1U Rek zet beschikbaar op













   

2. Optische Specificaties


Parameter

Eenheid

Gaussian

Met platte kop

De Golflengte van het kanaal (NM)

NM

ITU 100 GHz Net

Aantal kanalen

-

16.32.40.48 of andere

De Nauwkeurigheid van de golflengte (NM)

NM

± 0. 05

Het Verlies van de toevoeging (dB)

dB

< 3. 5

< 5.5

Passband van het kanaal (@-1dB bandbreedte) 

NM

>   0.2

> 0.3

Passband van het kanaal (@-3dB bandbreedte) 

NM

> 0.4

> 0.5

Totale Overspraak (dB)

dB

> 20

> 23

De Rimpeling van het kanaal (dB)

dB

< 0. 75

Isolatie (dB)

Aangrenzend

dB

> 25

Nietaangrenzend

dB

> 30

Max.   Uniformiteit

dB

1. 2

Chromatic Verspreiding

ps/nm

- 20~+20

Max.   Het Afhankelijke Verlies van de polarisatie

dB

0. 5

Max.   De Verspreiding van de Wijze van de polarisatie

ps

0. 5

Min.   Gerichtheid

dB

>   50

Min.   Het Verlies van de terugkeer

dB

>   45

De maximum Behandeling van de Macht

mw

300

Het type van vezel

-

SMF-28e of andere

Werkende Temperatuur

° C

- 5  ~+70

De Temperatuur van de opslag

° C

- 40 ~+85

Afmeting

mm

L120 x W70  X H12
19 " 1U het Rek zet op: 483*250*44


De Informatie van de orde
 

Het Uit elkaar plaatsen van het kanaal

Kanaal

De Vorm van de Filter van de code

Het Type van pakket

1st Kanaal

Vlechten
Diameter

De Lengte van de vezel

Schakelaar

10: 100GHz

32: 32 kanaal
40: 40 kanaal
48: 48 kanaal

G: Gaussian
F: Met platte kop

C:   L120 x W70  X H12
R: 19 " Rek

C21: 1560.61nm
C22: 1559.79nm
C23: 1558.98nm

25: 250μ M
90: 900μ MXX: Anderen

05: 0.5m
10: 1.0m
15: 1.5m
XX: Anderen

00: Niets
Vriespunt: FC/PC
FA: FC/APC
SP: SC/PC
SA: SC/APC
ST: ST/PC
L. P.: LC/PC
La: LC/APC
XX: Anderen


Als u andere specificaties moet aanpassen, te verstrekken gelieve detaillering voor uw vereiste

Ongeveer ons

Co. Van de Technologie van Photonics van Lightwit, Ltd is é é N van de belangrijke bedrijven in het ontwerpen en productie van de optische passieve componenten van uitstekende kwaliteit hoofdzakelijk voor telecommunicatie, optisch vervoersysteem FTTX, vezelsensor en de toepassingen van de vezellaser. Gestationeerd en fabriek worden gevestigd in Shenzhen van China. De rendabele, beste kwaliteit en de beste dienst zijn altijd ons doel

Wij verstrekken Aangepast
Wij verstrekken aangepaste componenten en modules, zoals athermal op: Stellen-golfgeleidergrating module, thin-film filter gebaseerde multiplextelegrafen, Vlak de splitsersreeksen (PLC) van de Kring Lightwave, Polarisatie die de Componenten van de Vezel, enz. Handhaven 


Kwaliteit en Steun

De producten van Photonics van Lightwit hebben het ISO9001 kwaliteitssysteem en de certificatie RoHS overgegaan
De kwaliteit is de uiteindelijke norm voor ons op producten

Wij pogen waarde aan uw zaken door hoogstaande, concurrerende prijs, snelle levering toe te voegen, mist de kleine orden aanvaardbare en regelmatige voorraad om te verzekeren u geen overeenkomst. Geef Lightwit Photonics een poging. Wij beloven dat u blij zult zijn wat u kiest

SHENZHEN LIGHTWIT PHOTONICS CO., LTD.
Guangdong , China
Heeft Geregistreerd in : 2018
Soort Bedrijf : Fabrikant/fabriek

Productlijst

Aanbevolen Leveranciers & Fabrieken :