• 4km de 0.25mm Singlemode Kabel van de Vezel van Sc LC FC St van de Fabrikant Optische Naakte
  • 4km de 0.25mm Singlemode Kabel van de Vezel van Sc LC FC St van de Fabrikant Optische Naakte
  • 4km de 0.25mm Singlemode Kabel van de Vezel van Sc LC FC St van de Fabrikant Optische Naakte
  • 4km de 0.25mm Singlemode Kabel van de Vezel van Sc LC FC St van de Fabrikant Optische Naakte

4km de 0.25mm Singlemode Kabel van de Vezel van Sc LC FC St van de Fabrikant Optische Naakte

Toepassing: Verbinding, Kunst, Sensor
Type: Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur: LC
Materiaal Vorm: Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk: >1000(N/100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf

Basis Informatie.

Model NR.
LW-Optical Fiber
Kern
Multicore
Certificaat
RoHS, UL, CE, ISO9001
Merk
OEM
Schede Materiaal
PC
Roll Length
4km/Roll
MOQ
1 Roll
Use
FTTH FTTB FTTX Network
Cable Diameter
0.25mm
Product Name
Fiber Optic Launch Cable
Transportpakket
Plastic Packaging
Specificatie
250um
Handelsmerk
LIGHTWIT
Oorsprong
Shenzhen, China
Gs-Code
8544492900
Productiecapaciteit
5000

Beschrijving

4km 0.25mm singlemode de vezel optische naakte kabel van Sc LC FC ST van de Fabrikant   Specificatie:   --- glas vezeloptische kabels, Vlechten, flardkoorden, loopback modules ---LC, SC, ST, FC, MTRJ, MU SMA, MTP/MPO ---Multimode Wijze van Sinlge, OM1, OM2, OM3, 10G OM4 ---Gepantserd, gepantserde de V. N. multi Kern, het condiioning van de Wijze  ---Speciale Tactische enz.     Eigenschappen:   1. High terugkeerverlies 2. Laag toevoegingsverlies 3. Overgegaane het koord van het flard  4. Het jasje van LZSH of van pvc 5. CCTC een de optische vezelMetalen kap van het Type   Specificaties:
De Kenmerken van de transmissie
  SM (1310/1550 NM) 50/125 (850/1300 NM) 62.5/125 (850/1300nm)
Maximum Vermindering (dB/km) 0.4/0.30 3.5/1.5 3.5/1.5
Typische Vermindering (dB/km) 0.35/0.21 3.1/1.0 3.0/1.0
Mini Bandbreedte (Mhz. Km) -- 400/400 160/500

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Miss Mandy Guo
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Misschien Vind Je Het Leuk

Bezig met laden...

Product Categorie

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf
Aantal Werknemers
55
Jaar van Oprichting
2000-01-11