• de Kabel van het Flard van de Vezels van 980nm~1550nm Fujikura P.m. of van de Vezels P.m. van Nufern P.m.
  • de Kabel van het Flard van de Vezels van 980nm~1550nm Fujikura P.m. of van de Vezels P.m. van Nufern P.m.
  • de Kabel van het Flard van de Vezels van 980nm~1550nm Fujikura P.m. of van de Vezels P.m. van Nufern P.m.
  • de Kabel van het Flard van de Vezels van 980nm~1550nm Fujikura P.m. of van de Vezels P.m. van Nufern P.m.
  • de Kabel van het Flard van de Vezels van 980nm~1550nm Fujikura P.m. of van de Vezels P.m. van Nufern P.m.

de Kabel van het Flard van de Vezels van 980nm~1550nm Fujikura P.m. of van de Vezels P.m. van Nufern P.m.

Toepassing: Verbinding, Kunst, Sensor, Geneeskunde, Sonde
Type: Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur: FC
Materiaal Vorm: Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk: >1000(N/100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf

Basis Informatie.

Model NR.
LW-PMPC
Kern
Single Core
Certificaat
RoHS, UL, CE, ISO9001, VDE, CCC
Merk
OEM
Schede Materiaal
PC
Product Name
Nufern Pm Fibers Pm Patch Cable
Keyword
Pm Patch Cord
Length
1m
Fiber Type
Pm Panda Fiber
Wavelength
405nm ~1550nm
Alignment
Slow Axis or Fast Axis
Fiber Manufacturer
Coning, Fujikura or Yofc
Transportpakket
Blister Box
Specificatie
1M 2M 3M
Handelsmerk
LIGHTWIT
Oorsprong
Shenzhen
Gs-Code
85414000
Productiecapaciteit
2000

Beschrijving

980nm~1550nm PM Fujikura vezels of PM Nufern vezels PM Flard Kabel De Beschrijving van het product De polarisatie die optische (PM) flardkoorden handhaven wordt wijd gebruikt in optische systemen van de polarisatie de gevoelige vezel voor transmissie van licht die vereist dat de PM staat worden gehandhaafd Wij verstrekken PM flardkoorden bij vijf verschillende golflengten (van 980nm tot 1550nm). Die flardkoorden worden gemaakt gebruikend bekendste PM optische vezels (zoals PM Fujikura vezels of PM Nufern vezels) en de prima schakelaars van de kwaliteits optische vezel. Ons PM flardkoord kenmerkt hoge uitstervenverhouding, laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies en betrouwbaarheid op lange termijn. De diverse PM vezel en schakelaars zijn beschikbaar Facultatieve schakelaar Eigenschappen Het lage Verlies van de Toevoeging Laag Bovenmatig Verlies Lage PDL Goede Gerichtheid Goede milieuStabiliteit Diverse Verhouding van de Koppeling Compacte Grootte Standaard/Afgevlakt/Breedband/Ster/Boom Toepassingen Communicatie van de optische Vezel Systemen Optische Vezel CATV Passief Optisch Netwerk (PON) Optische Versterkers Optische Toegang Networks/LAN Controle Systemen De Sensor van de optische Vezel Specificatie  
Parameters Waarden
Het type van schakelaar UPC APC
Werkende golflengte (NM) 780, 850, 980, 1064, 1310, 1550
Rang P A P A
Het verlies van de toevoeging (dB) ≤ 0.3 ≤ 0.4 ≤ 0.4 ≤ 0.5
De verhouding van het uitsterven (dB) ≥ 25 ≥ 23 ≥ 25 ≥ 23
Het verlies van de terugkeer (dB) ≥ 50 ≥ 45 ≥ 55 ≥ 50
Herhaalbaarheid (dB) ≤ 0.1
Wisselvalligheid (dB) ≤ 0.2
Optische Macht (mw) ≤ 1000
Duurzaamheid (tijden) ≥ 1000
Het Type van vezel De vezel van de panda
De Temperatuur van de verrichting (° C) - 5 tot 75
De temperatuur van de opslag (º C) - 40º C  ~ + 85  º C
1. FC de zeer belangrijke breedte van de schakelaar: ENGTE (2.0 mm). 2. De macht brengt door de schakelaar over minder dan de default- 2W. The schakelaarsleutel aan langzame as wordt gericht De Informatie van de orde
1 2 3 4 5 6 7
Golflengte Rang De sleutel van de schakelaar  Groepering Het Type van vezel Vlechten Diameter De Lengte van de vezel Schakelaars
98: 980nm 64: 1064nm 13: 1310nm 15: 1550nm XX: Anderen P: P  Rang A: A  Rang S: Langzame As (gebrek) F: Snelle as 1: De vezel van de panda X: Anderen 25: 250μ M 90: 900μ M 20: 2.0mm 30: 3.0mm XX: Anderen 05: 0.5m 10: 1.0m 15: 1.5m XX: Anderen 00: Niets Vriespunt: FC/PC FA: FC/APC SP: SC/PC SA: SC/APC L. P.: LC/PC La: LC/APC XX: Anderen
Als u andere specificaties moet aanpassen, te verstrekken gelieve detaillering voor uw vereiste Ons Bedrijf   Co. Van Lightwit Photonics van Shenzhen, Ltd, in 2000 wordt gevestigd, is é é N van high-tech bedrijven gespecialiseerd in zich het ontwikkelen en de productie van vezel optische componenten en communicatienetwerkproducten en ook dienende netwerktechnieken die. Onze vezel de optische producten wijd op gegeven-videotransmissie, CATV, controle over lange afstand, lokaal netwerksysteem kunnen worden toegepast, intelligentized gebouwen, breed-band-netwerken, militaire en satellietcommunicatie enz. Wij onophoudelijk ontwikkelen de geavanceerde vezel optische communicatie technologieë N zodat wij per de fectdienst en de producten van uitstekende kwaliteit aan onze klanten kunnen verstrekken. Als u om het even welke onderzoeken hebt, gelieve op om het even welk ogenblik te contacteren ons voor.  

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Miss Mandy Guo
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Zoek vergelijkbare producten op categorie

Startpagina leverancier Producten Polarisatie die Serie onderhoudt Pm-patchcord de Kabel van het Flard van de Vezels van 980nm~1550nm Fujikura P.m. of van de Vezels P.m. van Nufern P.m.

Misschien Vind Je Het Leuk

Bezig met laden...

Product Categorie

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf
Aantal Werknemers
55
Jaar van Oprichting
2000-01-11