• Kanaal van de Multiplextelegraaf CWDM 1X16 1270nm - 1610nm
  • Kanaal van de Multiplextelegraaf CWDM 1X16 1270nm - 1610nm
  • Kanaal van de Multiplextelegraaf CWDM 1X16 1270nm - 1610nm
  • Kanaal van de Multiplextelegraaf CWDM 1X16 1270nm - 1610nm

Kanaal van de Multiplextelegraaf CWDM 1X16 1270nm - 1610nm

Type: Fiber Optic Multiplexer
Bedrading Devices: ODF
Certificaat: CE, ISO, RoHS
Conditie: Nieuw
Channel Spacing: 20nm
Product Name: CWDM Multiplexer 1X16 Channel 1270nm - 1610nm

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf

Basis Informatie.

Model NR.
LW-CWDMmux
Transportpakket
Air and Sea Transport
Specificatie
100x80x10mm
Handelsmerk
LIGHTWIT
Oorsprong
Shenzhen
Gs-Code
8517622200
Productiecapaciteit
50000PCS/Month

Beschrijving

Kanaal van de Multiplextelegraaf CWDM 1x16 1270nm - 1610nm De Beschrijving van het product: Het ruwe Simultaan overseinen van de Afdeling van de Golflengte  (CWDM) de multiplextelegraaf/demultiplexer van de netwerkenbehoefte (MUX/DEMUX) modules om de multi-golflengte optische signalen te combineren en te verdelen. Deze modules worden over het algemeen geroepen  CWDM MUX/DEMUX. Hoogst gekoppeld aan - de betrouwbare passieve optica (b. V., CWDM SFP/SFP+), CWDM MUX/DEMUX modlues liet exploitanten volledig gebruik van beschikbare vezelbandbreedte in aansluitnet en ondernemingsarchitectuur maken Lightwit Photonics voorziet een reeks modules CWDM MUX/DEMUX van zo zoals meer 18 kanalen (uit elkaar geplaatste 20nm) in simplex of duplexconfiguraties. Alle modules CWDM zijn beschikbaar met drie soorten verpakking: ABS de Doos van Pigtailed, de Chassis van het Rek en Cassette LGX Eigenschappen en hoge golflengtestabiliteit Laag polarisatie afhankelijk verlies en hoge kanaalisolatie Vlakke en brede passband Epoxy vrije optische weg en uitstekende betrouwbaarheid Toepassingen Systeem CWDM Systeem CATV Het netwerksysteem van de telecommunicatie Metro/van de Toegang netwerken Specificaties
Parameter Eenheid Waarde
Het Aantal van kanalen - 2 4 8 16
De Golflengte van de verrichting NM 1260-1460 of 1460-1620 of 1260-1620
De Centrale Golflengte van het kanaal NM 1271/1291/1311/1331/1351/1371/1391/1411/1431/ 1451/1471/1491/1511/1531/1551/1571/1591/1611
Het Uit elkaar plaatsen van het kanaal NM 20
Passband@0.5dB NM ≥ 14
De band van de pas NM λ ITU± 6.5
De bandVlakheid van de pas dB ≤ 0.5
Het Verlies van de toevoeging (Typ. ) dB 0.8 1.3 2.4 4.6
Het Verlies van de toevoeging (Max. ) dB 0.9 1.5 2.8 5.0
De aangrenzende Isolatie van het Kanaal dB ≥ 30
Niet-adjacent de Isolatie van het Kanaal dB ≥ 40
Het Verlies van de terugkeer dB ≥ 50
De Verspreiding van de Wijze van de polarisatie ps ≤ 0.10 ≤ 0.10 ≤ 0.15 ≤ 0.15
Het Afhankelijke Verlies van de polarisatie dB ≤ 0.10 ≤ 0.15 ≤ 0.20 ≤ 0.25
De Gevoeligheid van de Temperatuur van het Verlies van de toevoeging dB/° C ≤ 0.005 ≤ 0.005 ≤ 0.007 ≤ 0.007
Het Verschuiven van de Temperatuur van de golflengte nm/° C ≤ 0.002
Gerichtheid dB ≥ 50
De Temperatuur van de verrichting ° C - 10~+70
De Temperatuur van de opslag ° C - 40~+85
De Dimensie van het pakket mm ABS doos G: 100X80X10, H: 125X96X16 I: 141X115X18, O: Aangepast
Het opdracht geven van tot Informatie
CWDM-   /        
CWDM Het Aantal van het kanaal Het Kanaal van het begin Het Type van toepassing Het Type van vezel De Lengte van de vezel Schakelaar
02=2 CH 04=4 CH 08=8 CH 16=16 CH 18=18 CH 27=1271 29=1291 … 61=1611 SS=special   (Verwijs naar ITU kanaallijst) M=Mux D=Demux 01=Bare vezel 09=900um losse buis 90=900um strakke buffer 20=2.0mm Kabel 30=3.0mm Kabel 0.5=0.5m 10=1.0m 15=1.5m 20=2.0m Aangepaste S= NA=None FP=FC/PC FA=FC/APC SP=SC/PC SA=SC/APC LP=LC/UPC LA=LC/APC MU=MU/UPC Aangepaste S=

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Miss Mandy Guo
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Misschien Vind Je Het Leuk

Bezig met laden...

Product Categorie

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf
Aantal Werknemers
55
Jaar van Oprichting
2000-01-11