• Aangepaste 8 Pon Havens Van uitstekende kwaliteit 10g Xpon Gpon Epon Olt
  • Aangepaste 8 Pon Havens Van uitstekende kwaliteit 10g Xpon Gpon Epon Olt
  • Aangepaste 8 Pon Havens Van uitstekende kwaliteit 10g Xpon Gpon Epon Olt
  • Aangepaste 8 Pon Havens Van uitstekende kwaliteit 10g Xpon Gpon Epon Olt
  • Aangepaste 8 Pon Havens Van uitstekende kwaliteit 10g Xpon Gpon Epon Olt
  • Aangepaste 8 Pon Havens Van uitstekende kwaliteit 10g Xpon Gpon Epon Olt

Aangepaste 8 Pon Havens Van uitstekende kwaliteit 10g Xpon Gpon Epon Olt

Type: FTTH ONU
Bedrading Devices: ODF
Certificaat: CE, ISO, RoHS, GS
Conditie: Nieuw
Dimension: 440mm*44mm*300mm
AC Power Supply: Input 100~240V 50/60Hz

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf

Basis Informatie.

Model NR.
LW-8PONOLT
Power Consumption
≤90W
Ge Combo Port
4
Pon Port
8/8
10ge SFP+ Port
2
Weight
5.85kg
Use
FTTH
DC Power Supply
Input 36V~75V
Transportpakket
Carton
Specificatie
13.2*17*5.8CM
Handelsmerk
LIGHTWIT
Oorsprong
Shenzhen, China
Gs-Code
8517622200
Productiecapaciteit
5000PCS/Month

Beschrijving

Aangepaste 8 PON Havens van uitstekende kwaliteit 10G XPON GPON EPON OLT De Beschrijving van het product GPON OLT 8PON is een kleine capaciteit en verhogingswijzecassette GPON die OLT, aan de vereisten voldoen van  ITU-T G. 984/G. 988  En relatieve normen van  China Telecom/Unicom GPON, bezittend super GPON toegangscapaciteit, drager-klasse betrouwbaarheid en de volledige veiligheidsfunctie. Het kan aan vereiste het over lange afstand van de optische vezeltoegang wegens zijn uitstekend beheer, onderhoud en controlerend vermogen, overvloedig dienstenelement en flexibele netwerkwijze voldoen. GPON OLT 8PON kan met netwerkbeheersysteem worden gebruikt om gebruikers van de perfecte oplossing te voorzien   Het verstrekt 8*downlink GPON haven, 4 *GE combohaven, 2*Alarm haven en 2* 10G SFP+ haven voor opstraalverbinding. De hoogte is slechts 1U voor gemakkelijke installatie en ruimtebesparing. GPON OLT 8PON is geschikt voor Uitzending  drie in , videotoezichtnetwerk, ondernemingsLAN, Internet van Dingen, enz.  
1U, 19 duim
1+1 machtsovertolligheid
8* vaste haven GPON
4*GE COMBO, 2*10GE SFP+
1* consolehaven
Functionele Eigenschappen   Hoog - dichtheid, flexibel voorzien van een netwerk > Kunnen tot 8 havens PON in de volledige machine worden gesteund •  Hoogst - betrouwbaar geval, sterke aanpassingscapaciteit aan milieu > 1U het geval, modulair ontwerp, alle modules kan zijn hete gestopt, en de online update wordt gesteund Toepassing * Typische Oplossing: FTTH (Vezel aan het Huis) * Typische Zaken: INTERNET, IPTV, WIFI, VOIP ENZ. Specificatie Technische itemsDescriptionPON interface8 x 1.25g pon WavelengthTx 1310nm, auto aanpassingsethernetinterface van Rx 1490nmuplink interface8*10/100/1000Mbps, 4*10g sfp+ optische portsPower supplyAC100-240V, inputbusiness 50/60hz capabilityLayer de omschakeling van de 2 draadsnelheid steun VLAN TAG/untag, vlan omzetting beperking van de steun de haven gebaseerde snelheid de controle van het steunonweer van uitzending steun prioriteit classificationnetwork managementsupport ieee802.3QAM,   Het verre beheer van de steun door de monitor van webmanagementfunctionstatus, configuratiebeheer, alarmbeheer, logboek managementoperating enviromentOperating temperaturen: 0º C~+45º C, werkende vochtigheid: 10-90% (niet-gecondenseerde) dimension440× 280× 43.6mm (length*width*height) Ongeveer ons 6 jaar ervarings van Fabrikanten van POE van het Netwerk Apparatuur PoE schakelaars, PoE injecteurs, EPON ONU, EPON OLT, PoE vergrotingen, vergrotingen Ethernet, en Ethernet schakelaar enz.  

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Miss Mandy Guo
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Zoek vergelijkbare producten op categorie

Startpagina leverancier Producten Enterprise Network-apparatuur OLT Aangepaste 8 Pon Havens Van uitstekende kwaliteit 10g Xpon Gpon Epon Olt

Misschien Vind Je Het Leuk

Bezig met laden...

Product Categorie

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf
Aantal Werknemers
55
Jaar van Oprichting
2000-01-11