SHENZHEN LIGHTWIT PHOTONICS CO., LTD.

Home Bedrijfsgegevens Product List contact Klik Hier om onderzoek te sturen
Home> Product List> anderen> ESC250d APC van Sc van de Vezel de Optische Snelle Schakelaar van de Vezel van de Schakelaar Rendabele Optische Snelle

ESC250d APC van Sc van de Vezel de Optische Snelle Schakelaar van de Vezel van de Schakelaar Rendabele Optische Snelle

Referentie FOB Prijs:
US $ 0,2- 0,6  / Piece
MOQ: 1 Piece
Betalingscondities: LC, T / T, D / P, Western Union, PayPal, Kleine-bedrag betalen
Havenplaats: Shenzhen, China
Productiecapaciteit: 1000000piece/Month

Beschrijving

Basic Info
  • Model No: LW-ESC250D
  • Transmissie Medium : Single-Mode
  • Structuur : SC
  • Aantal Cores : Single-Core
  • Ferrule endface : APC
  • Vorm : Plein
  • Fabricageproces : Injection Molding
  • Toepassing : Netwerk Apparatuur
  • Lichtbron TYPE : Laser
  • Connector Type : SC-APC
  • Merk : OEM
Extra Informatie..
  • Trademark: LIGHTWIT
  • Packing: Carton
  • Standard: 51*9*7.55mm
  • Origin: China
  • Production Capacity: 1000000piece/Month
Beschrijving

ESC250D APC van vezel de optische Sc snelle Optische Snelle Schakelaar van de schakelaar Rendabele Vezel 

De Beschrijving van het product:

De snelle schakelaar van Sc staat u toe om een vezel in korte tijd te eindigen. Snel verbindt is een pre-opgepoetste schakelaar die het mechanische vastklemmen en het richten van een gespleten vezeleind gebruikt zich dat in het schakelaarlichaam wordt opgenomen. Snel verbindt is beschikbaar in beide singlemode andmultimode (OM1 en OM3 10Gig) en een verscheidenheid van schakelaartypes en kan op 250um en 900um worden geë Indigd met een laag bedekte vezel evenals 2x3 mm en 2x1.6mm bekleed koord












Eigenschap:

* Field-installable
* Snel en gemakkelijk te eindigen
* Uitstekende toevoeging en prestaties RL
* Opnieuw te gebruiken
* Geen vereiste beë Indigingsbijlage
* Behandelt en presteert als een fabriek geë Indigde schakelaar
* Het tweeling eind-gezicht van pre ingebedde vezel is opgepoetst in de fabriek
* De optica van de vezel wordt gericht in v-Groef door ceramische frrule


Toepassing:

Directe beë Indiging van vezel
De netwerken van FTTx (FTTH. FTTD)
De netwerken van de onderneming/van de Toegang 
LAN/WAN 
Permanente/Tijdelijke vervanging/reparaties 
De kabeltrommel van de pre-installatie het testen


De Specificatie van het product:


Punt

Parameter

Het Werkingsgebied van de kabel

2x3mm en 2x 1.6mm, 0.9mm

De Diameter van de vezel

125μ M (G652 & G657A1, G657A2)

De Diameter van de deklaag

250μ M

Wijze

SM

De Tijd van de verrichting

ongeveer 15s (sluit vezel uit vooraf instellend)

Het Verlies van de toevoeging

≤ 0.3dB (UPC); ≤ 0.3dB (APC)

Het Verlies van de terugkeer

≥ 50dB voor UPC, ≥ 55dB voor APC

Het Tarief van het succes

> 98%

Opnieuw te gebruiken Tijden

> 10 tijden

Haal Sterkte van Deklaag aan

> 10 N

Treksterkte

> 5 N

Temperatuur

- 40 ~ +85 C

De online Test van de Treksterkte (20 N)

IL ≤ 0.5dB

Mechanische Duurzaamheid (500 keer)

IL ≤ 0.5dB

De Test van de daling (4m concrete vloer, eens elke richting, drie keer totaal)

IL ≤ 0.5dB



FAQ
Q1:   Uw zijn handel drijvende bedrijf of vervaardiging?
A:   Wij zijn fabriek door SGS wordt geverifië Rd die
Q2:   Verleent u OEM de dienst?
A:   Ja, kunnen wij uw embleem of etiket op de producten of op de doos afdrukken
Q3:   Kunt u vrije steekproeven verstrekken?
A:   Wat van lage waardesteekproeven kunnen voor u vrij zijn, maar u hebt loon voor de het verschepen kosten nodig
Q4:   Hoe kunt u de kwaliteit waarborgen?
A:   Bouw op ons perfect kwaliteitsbewakingssysteem voort, waren elk van onze producten 100% getest vó ó R de verzending
Q5:   Wat is uw levertijd?
A:   Over het algemeen, steekproef: 3~5 werkdagen. Formele orde: 7-10 werkdagen
Q6:   Wat is uw betalingstermijnen?
A:   Wij keuren T/T, de Western Union, het Gram van het Geld, Paypal. Goed
Voor steekproeven: 100% betaling. Formele orde: 30% als storting, 70% saldobetaling vó ó R verzending


Ongeveer ons

Met jaren ervaringen in de vezel optische industrie, is onze fabriek volledig uitgerust meer dan 2500 vierkante meters en meer dan 5 niet stoflopende banden. Ongeveer 100 goedgetrainde personeelsleden en ingenieurs dragen tot onze trotse producten bij. Wij hebben 5 lopende banden voor vezel optische snelle schakelaar, 1 workshop van het hoge normCWDM/DWDM/AWG apparaat, 3 lopende banden voor standaardverbindingsdraad en 8 PLC lopende banden van de Splitser.

De meest geavanceerde ingevoerde oppoetsende apparatuur en het testen instrumenten laten onze producten toe hebben super kwaliteit, zoals oppoetsende machine Senko, interferometer, automatische schoonmakende machine en OTDR, JGR en zo

Elk van onze optische producten zijn volgzame RoHS en Lightwit ook verkregen ISO9001, certificatie ISO14001. Onze producten van uitstekende kwaliteit en eminente dienst winnen de klant van al wereld, ziet Lightwit Photonics met u samen te werken ernaar uit

SHENZHEN LIGHTWIT PHOTONICS CO., LTD.
Guangdong , China
Heeft Geregistreerd in : 2018
Soort Bedrijf : Fabrikant/fabriek

Productlijst