• De Optische Schakelaar van de Vezel van de Havens van de Levering van de fabriek 1X4 voor de Verre Controle van het Netwerk van de Ring FTTX
  • De Optische Schakelaar van de Vezel van de Havens van de Levering van de fabriek 1X4 voor de Verre Controle van het Netwerk van de Ring FTTX
  • De Optische Schakelaar van de Vezel van de Havens van de Levering van de fabriek 1X4 voor de Verre Controle van het Netwerk van de Ring FTTX

De Optische Schakelaar van de Vezel van de Havens van de Levering van de fabriek 1X4 voor de Verre Controle van het Netwerk van de Ring FTTX

Gebruik: Computer, Workstation
Type: Vast
Support Network: GSM
Informatie inhoud: Gegevens
Certificaat: CE, ISO, RoHS, GS
Conditie: Nieuw

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf

Basis Informatie.

Model NR.
LW-FOS
Control Model
Latching/Non-Latching
Voltage Type
3V/5V Optical Mechanical Switch
Fiber Type
G657A1/SMF-28e
Test Wavelength
1310nm 1550nm
Wavelength Range
1260-1620nm
Insertion Loss
<2.0
Product Name
Factory Supply 1X4 Ports Fiber Optical Switch
Transportpakket
Carton Packing
Specificatie
1M
Handelsmerk
LIGHTWIT
Oorsprong
Shenzhen, China
Gs-Code
85365000
Productiecapaciteit
5000PCS/Month

Beschrijving

De Optische Schakelaar van de Vezel van de havens van de Levering van de fabriek 1x4 voor de Verre Controle van het Netwerk van de Ring FTTx  Product Descriptio 1x4 verbindt de vezel optische schakelaar optische kanalen door een inkomend optisch signaal in een geselecteerde outputvezel opnieuw te richten. Dit wordt door een gepatenteerde opto-mechanische die configuratie bereikt te gebruiken via een elektrocontrolesignaal wordt geactiveerd. Het sluiten van verrichting bewaart de geselecteerde optische weg nadat het aandrijvingssignaal is verwijderd     Eigenschappen: Het lage Verlies van de Toevoeging De brede Waaier van de Golflengte Lage Overspraak Hoge Stabiliteit, Hoge Betrouwbaarheid Het sluiten en niet-Sluit Toepassing: De Integratie van het subsysteem De de optische Controle/Bescherming van het Netwerk Het Proefsysteem van de Vezel van de route Re-configurable OADM De Toepassing van de Productie van de Apparatuur van de test & Van de Meting Het Proefsysteem van het netwerk Specificatie  
Parameters Eenheid Specificaties
Werkende Golflengte NM 1260~1620 voor SM, 850~1300 voor MM.
Het Verlies van de toevoeging Mini 1x3 dB typisch ≤ 0.8 (: 0.6)
  Mini 1x4 dB  
Het Afhankelijke Verlies van de golflengte dB ≤ 0.25
Het Afhankelijke Verlies van de temperatuur dB ≤ 0.2
Het Afhankelijke Verlies van de polarisatie dB ≤ 0.05
Het Verlies van de terugkeer dB SM≥ 50, MM≥ 30
Overspraak dB SM≥ 55, MM≥ 35
Herhaalbaarheid dB ≤ ± 0.02
De Tijd van de schakelaar Mej. ≤ 8
Duurzaamheid tijden ≥ 10 miljoen
Werkend Voltage V 3.0 of 5.0
Optische Macht mw ≤ 500
Werkende Temperatuur º C - 5~+70
De Temperatuur van de opslag º C - 40~+85
Werkende Vochtigheid º C 5~95
Afmeting cm L20xW17.6xH8.0 (± 0.2)
  Het opdracht geven van tot Informatie
Output Aantal Het Type van vezel Het Type van pakket De Golflengte van de test Het Type van buis De Lengte van de vezel Schakelaar Interface
4: 4 8: 8 12: 12 16: 16 20: 20 24: 24 SM:   SM, 9/125 M5: MM., 50/125 M6: MM., 62.5/125 X:   Anderen A: Type A B: Type B 850: 850± 20nm 1300: 1300± 20nm 8513: 850& 1300± 20nm 1310:   1310± 20nm 1550:   1550± 20nm 1315: 1310& 1550± 20nm 1625: 1625± 20nm X: Anderen 25: 250um(Type A) 90: 900um(Type B) X:   Anderen 05:   0.5m± 5 10:   1.0m± 5 15:   1.5m± 5 X:   Anderen OO: Niets Vriespunt:   FC/PC FA:   FC/APC SP:   SC/PC SA:   SC/APC STP:   ST/PC L. P.:   LC/PC La:   LC/APC X:   Anderen MS1: TTL/RS232 MS2: TTL/I2C MS3: TTL/I2C RS232
Gelieve te laten me weten of hebt u vereisten aangepast

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Miss Mandy Guo
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Zoek vergelijkbare producten op categorie

Startpagina leverancier Producten Passieve optische componenten Optische schakelaar De Optische Schakelaar van de Vezel van de Havens van de Levering van de fabriek 1X4 voor de Verre Controle van het Netwerk van de Ring FTTX

Misschien Vind Je Het Leuk

Bezig met laden...

Product Categorie

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf
Aantal Werknemers
55
Jaar van Oprichting
2000-01-11