• De Optische Hoogte van de vezel - Kabel van het Koord van het Flard LC Uniboot van de dichtheid de Duplex Gepantserde
  • De Optische Hoogte van de vezel - Kabel van het Koord van het Flard LC Uniboot van de dichtheid de Duplex Gepantserde
  • De Optische Hoogte van de vezel - Kabel van het Koord van het Flard LC Uniboot van de dichtheid de Duplex Gepantserde

De Optische Hoogte van de vezel - Kabel van het Koord van het Flard LC Uniboot van de dichtheid de Duplex Gepantserde

Toepassing: Verbinding, Kunst, Sensor, Geneeskunde, Sonde
Type: Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur: FC
Materiaal Vorm: Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk: >1000(N/100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte: > 10000N

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf

Basis Informatie.

Model NR.
LW-APCC
Kern
Double Core
Certificaat
RoHS, CE, ISO9001
Merk
OEM
Schede Materiaal
PC
Structure
Loose Tube Stranded
Applications
Cabling System
Fiber Type
Singlemode
Sheath
LSZH
Product Name
Duplex LC Uniboot Armored Patch Cord Cable
Connector Type
Sc/St/FC/LC Option
Fiber Length
Customized
Fiber Count
Duplex
Transportpakket
PE Bag Packing
Specificatie
1m 5m 10m
Handelsmerk
LIGHTWIT
Oorsprong
Shenzhen, China
Gs-Code
8544492900
Productiecapaciteit
50000PCS/Month

Beschrijving

De Optische Hoogte van de vezel - Kabel van het Koord van het Flard LC Uniboot van de dichtheid de Duplex Gepantserde De gepantserde kabel van het vezelflard  Gebruik ruwe shell met aluminiumpantser en kevlar binnen het jasje, en het is 10 keer sterker dan de regelmatige kabel van het vezelflard. Dit zal helpen de gepantserde vezel maken koord herstellen bestand van hoogspanning en druk. De gepantserde flardkabel heeft een 40% hogere geschatte waaier van werkende temperatuur, zodat verstrekt het stabiele prestaties over een brede temperatuurwaaier. Deze kabel van het typeflard is specifiek ideaal voor licht aan middelgrote plichts binnen/openluchttoepassingen Van de de leverings gepantserde vezel van Photonics van Lightwit optische het flardkabel, met inbegrip van 10G OM4/OM3, 9/125, 50/125, 62.5/125 vezeltypes. De gepantserde koorden van het vezel optische flard kunnen met de soorten van Sc, ST, van FC, van LC, MU, van SC/APC, van ST/APC, van FC/APC, van LC/APC, van enz. Beë Indiging zijn 10G OM4 de gepantserde kabels van het vezel optische flard verstrek 10 de overdrachtsnelheden van gigabitgegevens in hoge bandbreedtetoepassingen en zij zijn 5 keer sneller dan standaard 50um vezelkabel. Het werk met zowel laser VCSEL als LEIDENE bronnen. Onze OM4 10G kabels van het vezel optische flard en multiwijzeom3 gepantserde vezel zijn 100% optisch getest voor maximumprestaties. Wij hebben alle beschikbare lengten en schakelaars De informatie van het punt Vezel: De duplex OM4 50/125 Optische Kabel van Multimode Vezel Schakelaar: Lc-LC Schakelaars op einden Het Jasje van de kabel: Gepantserde/Militaire Tactisch Geschatte OFNR (Stootbord) Standaard Laars op elk eind Kleur: Groen Eigenschappen De buis van het roestvrij staal & Metaalvlecht onder buitenjasje LSZH Van het micro- de buis diameterroestvrij staal voor bescherming Hoge weerstand van treksterkte, druk, knaagdierbeet Zonder schade door bouw Verzeker transmissiemacht en vermijd extra vermindering Verhinder optische vezel vernietigen door ruw milieu Verhinder optische vezel vernietigen door ongepaste verrichting Toepassingen FTTH, LAN, de apparatuur van de Test, de Militaire industrie CATV Metende apparatuur Communicatie van de vezel optisch systeem Optische actieve component en apparatuur Specificatie:
Punt SM MM.
Type FC/PC FC/UP FC/APC FC/PC
SC/PC SC/UP SC/APC SC/PC
ST/PC SC/UPC    
Het Verlies van de terugkeer > =45dB > =50dB > =60dB > =35dB
Het Verlies van de toevoeging < =0.2dB
Werkende Temperatuur - 40° C ~ +80° C
Herhaalbaarheid < =0.1dB
Uitwisselbaarheid < =0.2dB
De Tijden van de toevoeging en van de Trekkracht 1000
Treksterkte > 150N
OEM van de douane de Dienst De oplossingen van de de aanbiedingsaanpassing van Photonics van Lightwit zoals hieronder: Om het even welke optische vezel van het Type van Vezel 10G OM4, 10G OM3 optische vezel, Single-mode 9/125 optische vezel, OM1 Multimode optische vezel 62.5/125 en OM2 Multimode 50/125 optische vezel voor keus Om het even welke schakelaars FC, ST, van LC, van Sc, van MTRJ, van E2000, MU enz. Schakelaars voor keus Om het even welke lengten 1m, 2m, 3m, 4m… 100m… geen grenzen De douane van het etiket of van het Embleem kunnen wij klantenembleem op de kabel van het vezelflard afdrukken (als het volgende)

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Miss Mandy Guo
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Zoek vergelijkbare producten op categorie

Startpagina leverancier Producten Fiber Patch-kabels Gepantserde vezelpatchkabel De Optische Hoogte van de vezel - Kabel van het Koord van het Flard LC Uniboot van de dichtheid de Duplex Gepantserde

Misschien Vind Je Het Leuk

Bezig met laden...

Product Categorie

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf
Aantal Werknemers
55
Jaar van Oprichting
2000-01-11