• LC aan LC 100g Om5 Multimode Breedband 50/125um, 2.0mm, Upc, LSZH, Kabel van het Flard van de Vezel de Optische
  • LC aan LC 100g Om5 Multimode Breedband 50/125um, 2.0mm, Upc, LSZH, Kabel van het Flard van de Vezel de Optische
  • LC aan LC 100g Om5 Multimode Breedband 50/125um, 2.0mm, Upc, LSZH, Kabel van het Flard van de Vezel de Optische
  • LC aan LC 100g Om5 Multimode Breedband 50/125um, 2.0mm, Upc, LSZH, Kabel van het Flard van de Vezel de Optische
  • LC aan LC 100g Om5 Multimode Breedband 50/125um, 2.0mm, Upc, LSZH, Kabel van het Flard van de Vezel de Optische

LC aan LC 100g Om5 Multimode Breedband 50/125um, 2.0mm, Upc, LSZH, Kabel van het Flard van de Vezel de Optische

Transmissie Medium: Single-Mode
Structuur: SC
Aantal Cores: Single-Core
Ferrule endface: PC (UPC)
Vorm: Plein
Fabricageproces: Gegoten

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf

Basis Informatie.

Model NR.
LW-OM5PC
Toepassing
Fiber Distribution Frame, Netwerk Apparatuur
Lichtbron TYPE
Laser
Connector Type
LC-LC
Merk
TT
Connector
Sc, LC, St, FC Connector Optional
Cable Diameter
0.9mm, 2.0mm, 3.0mm, 2.4mm, 1.8mm, etc
Application1
Fiber Optic Equipment10/40/100 Gigabit Ethernet, D
Product Name
Om5 Multimode Wideband Fiber Optic Patch Cable
Material
PVC LSZH
Color
Orange,Customized
Fiber Diameter
50/125
Fiber Type
50/125μm Om5 Multimode
Jacket Color
Green
Transportpakket
PE Bag Packing
Specificatie
1M 2M 3M 5M 10M
Handelsmerk
LIGHTWIT
Oorsprong
Shenzhen, Chian
Gs-Code
8544492900
Productiecapaciteit
100000

Beschrijving

LC aan LC 100G OM5 Multimode Breedband 50/125um, 2.0mm, UPC, LSZH, Kabel van het Flard van de Vezel de Optische De Beschrijving van het product De OM5 vezelkabel voldoet aan ANSI/TIA-492AAAE en de huidige vereisten van IEEE 802.3ae. Het is volledig achterwaarts - compatibel systeem met het bestaan OM3 en OM4 50/125 vezelnetwerken en toepassingen, potentieel makend tot uw vezel optische gemakkelijkere kabelinstallatie. De OM5 kabel van het vezelflard wordt vervaardigd met wideband multimode vezel (WBMMF) vezel van uitstekende kwaliteit en ceramische schakelaars lc-LC en voor laag toevoeging en terugkeerverlies strikt getest om superieure prestaties en kwaliteit te verzekeren. Het kabeljasje is (laag-Rook, nul-Halogeen) vlam LSZH - vertrager, om minimale rook, giftigheid, en corrosie te verzekeren. Het is ideaal voor 40G QSFP+ en 100G de zendontvangersaansluting van QSFP28   Eigenschappen: • Laag toevoegingsverlies • Hoog achterbezinningsverlies • Geschatte OM5 om een wideband 50/125 multimode vezeloplossing aan te bieden • Verstrekt een verbeteringsweg van 40 Gbps aan 100 Gbps en verder • Achteruit - compatibel systeem met OM3 en OM4 toepassingen • Laag-rook, Nul groen (LSZH) jasje van het Halogeen • De ideale oplossing voor de transmissie van hoge snelheidsgegevens • 100% geï Nspecteerdi voor optische kenmerken vó ó R verzending De Prestaties van het product
Punt SM (Enige Wijze) (Multimode) MM.
Het Type van Kabel van de vezel G652/G655/G657 OM1 OM2/OM3/OM4/OM5
De Diameter van de vezel (um) 9/125 62.5/125 50/125
Kabel OD (mm) 0.9/1.6/1.8/2.0/2.4/3.0
Het Type van Endface PC UPC APC UPC UPC
Het typische Verlies van de Toevoeging (dB) < 0.2 < 0.15 < 0.2 < 0.1 < 0.1
Het Verlies van de terugkeer (dB) > 45 > 50 > 60 /
Tussenvoegsel-trekkracht Test (dB) < 0.2 < 0.3 < 0.15
Uitwisselbaarheid (dB) < 0.1 < 0.15 < 0.1
Anti-trek Kracht (n) > 70
De Waaier van de temperatuur (º C) - 40~+80
Het Verlies van de toevoeging
Het Type van vezel Het Type van schakelaar Oppoetsend Type IL RL
Enige wijze FC, Sc, LC, ST, E2000, DIN, D4, MU PC < 0.2dB > 50dB
FC, Sc, LC, ST, E2000, DIN, D4, MU UPC < 0.2dB > 55dB
FC, Sc, LC, ST, E2000, DIN, D4, MU APC < 0.2dB > 60dB
MTRJ, MPO, ESCON, FDDI / < 0.5dB > 35dB
Multi wijze FC, Sc, LC, ST, E2000, DIN, D4, MU PC < 0.3dB > 30dB
MTRJ, MPO, ESCON, FDDI / < 0.5dB > 30dB
  Wij verstrekken  OEM de dienst, kunnen de volgende punten worden aangepast: 1.   Schakelaar: FC, Sc, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, Facultatieve Schakelaar SMA 2.   Het eind-gezicht van de metalen kap: PC, UPC, FACULTATIEF APC 3.   De wijze van de vezel: 9/125um Singlemode, Multimode (OM2, OM3, OM4, OM5) facultatief 4.   De Telling van de vezel: Simplex, duplex facultatief 5.   De diameter van de kabel: 3.0mm, 2.8mm, 2.0mm, 1.8mm, 1.2mm, facultatieve 0.9mm 6.   De kleur van de kabel:   Geel, ivoor, wit, blauw, sinaasappel, aqua, roze facultatieve kleur 7.   Kabellengte: Facultatieve 0.5m tot 50m 8.   Het jasje van de kabel: Facultatief pvc of LSZH

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Miss Mandy Guo
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Zoek vergelijkbare producten op categorie

Startpagina leverancier Producten Fiber Patch-kabels Multimode-patchkabel LC aan LC 100g Om5 Multimode Breedband 50/125um, 2.0mm, Upc, LSZH, Kabel van het Flard van de Vezel de Optische

Misschien Vind Je Het Leuk

Bezig met laden...

Product Categorie

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf
Aantal Werknemers
55
Jaar van Oprichting
2000-01-11