• Mini Buis 1310/1550nm P.m. van het Staal van de Grootte Gesmolten Wdm met Schakelaar
  • Mini Buis 1310/1550nm P.m. van het Staal van de Grootte Gesmolten Wdm met Schakelaar
  • Mini Buis 1310/1550nm P.m. van het Staal van de Grootte Gesmolten Wdm met Schakelaar
  • Mini Buis 1310/1550nm P.m. van het Staal van de Grootte Gesmolten Wdm met Schakelaar

Mini Buis 1310/1550nm P.m. van het Staal van de Grootte Gesmolten Wdm met Schakelaar

Toepassing: Verbinding
Type: Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur: FC
Materiaal Vorm: Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk: >1000(N/100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf

Basis Informatie.

Model NR.
LW-PMFW
Kern
Double Core
Certificaat
RoHS, UL, CE, ISO9001, VDE, CCC
Merk
OEM
Schede Materiaal
PC
Operating Wavelen
1550nm
Grade
P/a
Keywords
Pm Splitter Coupler
Pdl (dB)
≤0.15
Product Name
1310/1550nm Pm Fused Wdm with Connector
Transportpakket
Blister Box
Specificatie
5.5x35mm
Handelsmerk
LIGHTWIT
Oorsprong
Shenzhen
Gs-Code
85414000
Productiecapaciteit
2000

Beschrijving

Mini Buis 1310/1550nm PM van het Staal van de Grootte Gesmolten WDM met schakelaar De Beschrijving van het product Lightwit Photonics  gebruik unieke het smelten techniek en polarisatie die vezel handhaven om te bouwen  980/1550nm  polarisatie die F handhavengebruikt  WDM.   Het kenmerkt laag bovenmatig verlies, kleine grootte en de hoge verhouding van het polarisatieuitsterven. PM  Gesmolten WDM  Wijd wordt gebruikt voor  vezel laser, optische sensoren en optische gyroscoop Dit product kan ook worden gebruikt om andere golflengten simultaan over te seinen. Met inbegrip van 980/1030 NM (gepulseerde lasertoepassingen) en 1064/1550 NM (erbium-Ytterbium die pompen). De lage macht (300 mw, 500 mw) en hoge macht (20W) de behandeling zijn beschikbaar. Zij zijn ideaal voor polarisatie die vezelversterkers, vezellasers, en hoge snelheids communicatie systeem en instrumentatietoepassingen handhaven   Eigenschappen Het lage Verlies van de Toevoeging Laag Bovenmatig Verlies Lage PDL Goede Gerichtheid Goede milieuStabiliteit Diverse Verhouding van de Koppeling Compacte Grootte Standaard/Afgevlakt/Breedband/Ster/Boom Toepassingen Communicatie van de optische Vezel Systemen De Laser van de vezel Passief Optisch Netwerk (PON) Optische Versterkers Optische Toegang Networks/LAN Controle Systemen De Sensor van de optische Vezel Specificatie
arameter Eenheid Specificaties
Werkende Golflengte NM 13100/1550
Het werken  bandbreedte NM ± 15
Max. Verlies van de Toevoeging De Haven van de pomp (980nm) dB 0. 50
De Haven van het signaal (1550nm) dB 0. 70
Min.   Isolatie dB 20
Min.   De Verhouding van het uitsterven dB 18
Min.   Gerichtheid dB 55
Max.   De Behandeling van de macht W 2, 5, 10
Werkende Temperatuur ° C -5  ~ +70
De Temperatuur van de opslag ° C -50  ~ +85
Het Type van vezel - Al PM1550 pandavezel
De Lengte van de Vlecht van de vezel m 1m of douanelengte
De Configuratie van de haven - 1x2
De Dimensie van het pakket mm Ф3.0× 54 (naakte vezel), of  Ф3.0× 70(900μ M  Los  Buis)
1. Boven specificaties zijn voor apparaat zonder schakelaar, en het PM WDM apparaat is beide as het werken, kan geen as worden geblokkeerd; Van het default- de verhouding testuitsterven is op de langzame as. Alle parameters worden getest bij kamertemperatuur 2. Voor apparaten met schakelaars, zal IL hogere 0.3dB zijn, zal RL 5dB lager zijn en ER zal lager 2dB zijn. De macht brengt door de schakelaar over minder dan de default- 2W. The schakelaarsleutel aan langzame as wordt gericht 3. Voor > 10W hoge machtstoepassingen, zullen wij heatsink pakket, Lightwit Photonics voor details contacteren gebruiken 4. Als er impulstoepassing is, gelieve te zijn zeker om ons over impulsenergie en piekmacht te informeren Geef opdracht tot Informatie  
1 2 3 4 5 6 7
Haven Werkende Golflengte De Behandeling van de macht Het Type van vezel Vlechten Diameter De Lengte van de vezel Schakelaar
102: 1x2 202: 2x2 95: 980/1550nm 65: 1064/1550nm 93: 980/1030nm 96: 980/1064nm 35: 1310/1550nm XX: Anderen L: < 0.5W 1: 1W 3: 3W 5: 5W 10: 10W 1: De vezel van de panda X: Anderen 25: 250μ M  Naakte vezel 90: 900μ M  Losse buis XX: Anderen 08: 0.8m 10: 1.0m XX: Anderen 00: Niets Vriespunt: FC/PC FA: FC/APC SP: SC/PC SA: SC/APC L. P.: LC/PC La: LC/APC XX: Anderen
Als u andere specificaties moet aanpassen, te verstrekken gelieve detaillering voor uw vereiste  

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Miss Mandy Guo
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Zoek vergelijkbare producten op categorie

Startpagina leverancier Producten Polarisatie die Serie onderhoudt Pm-fused-koppeling Mini Buis 1310/1550nm P.m. van het Staal van de Grootte Gesmolten Wdm met Schakelaar

Misschien Vind Je Het Leuk

Bezig met laden...

Product Categorie

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf
Aantal Werknemers
55
Jaar van Oprichting
2000-01-11