Pm Fiber Isolator+ WDM Hybrid Device (PMIWDM)

Type: Fiber Transceiver
Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
Certificaat: ISO
Conditie: Nieuw
Transportpakket: Blister Box
Specificatie: 5.5x35mm

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf

Basis Informatie.

Model NR.
PMIWDM
Handelsmerk
Lightwit
Oorsprong
China
Productiecapaciteit
3000/Month

Beschrijving

Functies
Hoge er en hoge isolatie
Weinig insertie-verlies
Hoge stabiliteit en betrouwbaarheid
Toepassing
Glasvezelversterker
Fiber Laser
Glasvezelinstrument
Specificaties
Pm Fiber Isolator+ WDM Hybrid Device (PMIWDM)
Afmetingen van de verpakking
Pm Fiber Isolator+ WDM Hybrid Device (PMIWDM)Pm Fiber Isolator+ WDM Hybrid Device (PMIWDM)
Bestelinformatie
PMIWDM
Golflengte
Fase
Type
Werkas  
Type pigtail
Type vezel
Lengte
Connector
 
T1550/R980
T1550/R1480
S= Eén fase
D = tweetraps
F = vooruit
B = achteruit
1=snelle  as  geblokkeerd
2=beide  assen  werken
250=250um  kale vezel
900=900um  losse buis
3000=3 mm  losse buis
1=SMF-28e
4=HI1060
5=PM-vezel
0.8=0,8 m.
1.0=1 m.
NE=geen
FA=FC/APC
FC=FC/UPC
SA=SC/APC
SC=SC/UPC
LC=LC/UPC
XX=anders

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Miss Mandy Guo
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Misschien Vind Je Het Leuk

Bezig met laden...

Product Categorie

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf
Aantal Werknemers
55
Jaar van Oprichting
2000-01-11