SHENZHEN LIGHTWIT PHOTONICS CO., LTD.

Home Bedrijfsgegevens Product List contact Klik Hier om onderzoek te sturen
Home> Product List> anderen> Polarisatie die Componenten 850nm handhaven in-Line Polarisator

Polarisatie die Componenten 850nm handhaven in-Line Polarisator

Referentie FOB Prijs:
US $ 30,00- 360,00  / Piece
MOQ: 1 Piece
Betalingscondities: LC, T / T, D / P, Western Union, PayPal, Kleine-bedrag betalen
Havenplaats: Shenzhen, China
Productiecapaciteit: 10000PCS/Month

Beschrijving

Basic Info
  • Model No: LW-ILPO
  • Toepassing : Verbinding , Kunst , Sensor , Geneeskunde
  • Type : Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur : SC
  • Materiaal Vorm : Flat Wire
  • Toegestaan ​​zijdelingse druk : 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
  • Toegestaan ​​Treksterkte : 1000N <10000N
  • Kern : Multicore
  • Certificaat : RoHS , UL , CE , ISO9001 , VDE , CCC
  • Merk : OEM
  • Schede Materiaal : PVC
Extra Informatie..
  • Trademark: LIGHTWIT
  • Packing: Blister Box Packaging
  • Standard: 5.5x35mm
  • Origin: Shenzhen
  • HS Code: 85414000
  • Production Capacity: 10000PCS/Month
Beschrijving

Polarisatie die Componenten 850nm handhaven In-line Polarisator
 
1. Beschrijving
TGG baseerde 1064nm PM de Optische Isolator met laag toevoegingsverlies, hoge isolatie, hoog terugkeerverlies, uitstekende milieustabiliteit en betrouwbaarheid wordt gekenmerkt. Het is wijd gebruikt in lasers, zenders en andere communicatie van de vezeloptica apparatuur om achterbezinning en het achter verspreiden te onderdrukken zich

LW Photonics biedt een grote selectie van polarisatie ongevoelig of polarisatie die vezel-binnen aan vezel-uit isolatoren aan handhaven. Deze apparaten kunnen bevoegdheden behandelen op verzoek belden van 300mW aan 150W of andere, en hebben centrum werkende golflengten die zich van 780nm aan 1650nm. Uitstrekken







 
2. Eigenschappen
Hoge lsolation
Laag lnsertionVerlies
Hoge stabiliteit en betrouwbaarheid
3. Toepassingen
De Lasers van de vezel
Optische transmitters& Transceivers
De Sensoren van Amplifiers& Fiber van de vezel


4. Specificatie


Parameter

Eenheid

Waarden

Werkende Golflengte

NM

850

Bandbreedte

NM

± 10

Typ. Toevoeging Loss@23º C

dB

0.8

Max. Insertion Loss@23º C

dB

1.0

Typ. De Verhouding van het uitsterven

dB

30

Min. Verhouding van het Uitsterven

dB

28

Min. Return Verlies

dB

50

Het Type In/Out van vezel

Optie 1

-

Vezel PM1550 Fiber→PM1550

Optie 2

-

SMF-28e→PM850 Vezel

Optie 3

-

SMF-28e →SMF-28e

Max. Behandeling van de Macht

W

0.5, 1, 3, 5, 10

Max. TrekLading

N

5

Werkende temperatuur

º C

- 5~+70

De temperatuur van de opslag

º C

- 40~+85

Afmeting

mm

Φ 5.5× L35

*Above zijn de specificaties voor apparaat zonder schakelaar
*For de apparaten met schakelaars, IL zullen hogere 0.3dB zijn, zal RL 5dB lager zijn en ER zal lager 2dB zijn. De default- schakelaarsleutel wordt gericht aan langzame as. De macht brengt door de schakelaar over minder dan 2W.
*For > 10W hoge machtstoepassingen, zullen wij heatsink pakket, LW Photonics voor details contacteren gebruiken
 
5. Het opdracht geven van tot lnformation

1

2

3

4

5

6

golflengte

De Behandeling van de macht

Het Type van vezel

Vlechten Diameter

De Lengte van de vezel

Schakelaar

64: 1064NM
30: 1030nm
98: 980nm
85: 850nm
13: 1310nm
15: 1550nm
XX: Anderen

L: < 0.5W
1: 1W
3: 3W
5: 5W

1: PM - PM
2: SM- PM
3: Sm-SM

25: 250μ M  Naakte vezel
90: 900μ M  Losse Vezel
XX: Anderen

08: 0.8m
10: 1.0m
XX: Anderen

00: Niets
Vriespunt: FC/PC
FA: FC/APC
SP: SC/PC
SA: SC/APC
L. P.: LC/PC
La: LC/APC
XX: Anderen


F u andere specificaties moet aanpassen, alstublieft detaillering voor uw vereiste verstrekken


Ons Bedrijf
 
Co. Van Lightwit Photonics van Shenzhen, Ltd, in 2000 wordt gevestigd, is é é N van high-tech bedrijven gespecialiseerd in zich het ontwikkelen en de productie van vezel optische componenten en communicatienetwerkproducten en ook dienende netwerktechnieken die. Onze vezel de optische producten wijd op gegeven-videotransmissie, CATV, controle over lange afstand, lokaal netwerksysteem kunnen worden toegepast, intelligentized gebouwen, breed-band-netwerken, militaire en satellietcommunicatie enz.

Wij onophoudelijk ontwikkelen de geavanceerde vezel optische communicatie technologieë N zodat wij per de fectdienst en de producten van uitstekende kwaliteit aan onze klanten kunnen verstrekken. Als u om het even welke onderzoeken hebt, gelieve op om het even welk ogenblik te contacteren ons voor.

 

SHENZHEN LIGHTWIT PHOTONICS CO., LTD.
Guangdong , China
Heeft Geregistreerd in : 2018
Soort Bedrijf : Fabrikant/fabriek

Productlijst