• Voorraad voor 1g-SFP-Zrd-1557.36 1.25g DWDM SFP C25 1557.36nm 40km
  • Voorraad voor 1g-SFP-Zrd-1557.36 1.25g DWDM SFP C25 1557.36nm 40km
  • Voorraad voor 1g-SFP-Zrd-1557.36 1.25g DWDM SFP C25 1557.36nm 40km

Voorraad voor 1g-SFP-Zrd-1557.36 1.25g DWDM SFP C25 1557.36nm 40km

Type: Fiber Transceiver
Bedrading Devices: Geïntegreerde Bedrading
Certificaat: CE, ISO, RoHS, GS
Conditie: Nieuw
Wavelength: 1550/1310nm
Connector Type: Duplex LC

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf

Basis Informatie.

Output Power
-9~+3dBm
Application
(Data Center)
Compatible
SFP-1g-Bxu-10
No. of Fiber
1
Data Rate
1.25g
Distance
10km
Warranty
12 Months
Product Name
Stock for 1g-SFP-Zrd-1557.36 1.25g DWDM SFP C25 15
Transportpakket
Carton
Specificatie
SFP-1G-BXU-10
Handelsmerk
LIGHTWIT
Oorsprong
China
Gs-Code
8543709990
Productiecapaciteit
100000PCS/Month

Beschrijving

Voorraad voor 1G-SFP-ZRD-1557.36 C25 1557.36nm SFP DWDM 1.25G 40KM    BESCHRIJVING   Lightwit' de sZendontvangers zijn hoge prestaties, rendabele module die é é N enkele LC opticainterface hebben.   Zij zijn compatibel met de Kleine Overeenkomst van het multi-Sourcing van de Factor van de Vorm Pluggable (MSA) en de Digitale diagnostiekfuncties zijn beschikbaar via de periodieke die bus met 2 draden in sff-8472 wordt gespecificeerd.   De ontvangerssectie gebruikt een ontvanger van de SPELD en de zender gebruikt een 1550 NMDFB laser, tot 21dB link beweeg verzekeren deze module 1000Base-ex Ethernet 40km toepassing Eigenschappen:   Tot 1.25Gb/s- Gegevens - links  Heet-Pluggable Enige schakelaar LC Tot 80km op 9/125μ M SMF De enige Levering van de Macht +3.3V Controlerend Interface Volgzaam met sff-8472 Lage machtsdissipatie < 1W typisch Werkende temperatuurwaaier: 0° C aan 70° C Volgzaam en Loodvrije RoHS Toepassingen * SFP Zendontvangers voor DWDM SONET/SDH * Ethernet IEEE 802.3ae * Het Kanaal van de vezel   ompatible merklijst: De Jeneverbes Arista Huawei Avago Broadcom Finisar van Intel van het Brokaat van Cisco PK H3C 3COM  Voor ander meer merk, gelieve ons te contacteren Garantie: 3 jaar garantie
Het Aantal van het deel Beschrijving
LW-OC24-80Dxx 1.25G DWDM 40km LC DOM SFP Zendontvanger C17~C61
De Aantallen van het deel:
P/N Pakket Het Tarief van gegevens Schakelaar Bereik De Optica van Tx De Optica van Rx
Lsfp-Duitsland-t SFP 1.25Gbps RJ45 100m    
LSFP--SR SFP 1.25Gbps Dubbele LC 300m VCSEL 850nm Speld-TIA
LSFP--LR SFP 1.25Gbps Dubbele LC 10km Vriespunt 1310nm Speld-TIA
LSFP--ER SFP 1.25Gbps Dubbele LC 40km Vriespunt 1310nm Speld-TIA
LSFP--Zr SFP 1.25Gbps Dubbele LC 80km DFB 1550nm Speld-TIA
Lsfp-UL SFP 1.25Gbps Dubbele LC 120km DFB 1550nm Apd-TIA
Lbsfp-L035/53 SFP 1.25Gbps Enige LC 2km FP1310/1550nm Speld-TIA
Lbsfp-LR35/53 SFP 1.25Gbps Enige LC 20km FP/DFB1310/1550nm Speld-TIA
Lbsfp-LR34/43 SFP 1.25Gbps Enige LC 20km FP/DFB1310/1490nm Speld-TIA
Lbsfp-ER35/53 SFP 1.25Gbps Enige LC 40km FP/DFB1310/1550nm Speld-TIA
Lbsfp-ZR45/54 SFP 1.25Gbps Enige LC 80km DFB/DFB1490/1550nm Speld-TIA
Lcsfp-Zr-XX SFP 1.25Gbps Dubbele LC 80km DFB CWDM 1270~1610nm Speld-TIA
Ldsfp-Zr-XX SFP 1.25Gbps Dubbele LC 80km DFB DWDM CH18-CH60 Speld-TIA
  FAQ Q1. Zijn uw zendontvangermodules compatibel met Cisco?   A1: Ja, kunnen de zendontvangers Usource compatibel systeem met Cisco. Al compatibele systeem van Usource SFP als het volgende: Verenigd Cisco, Nortel, Jeneverbes, 3COM, HUAWEI, H3C, Alcatel-Lucent, GIETERIJ, D-Verbinding, UITERSTE, Ruijie, NETGEAR, ZTE, Enterasys, ZyXEL, Linksys, Ericsson, DCN, SMC, Brokaat, Force10, Hirschmann, Planeet, Adtran, ASNTE, Trendnet, BDCOM, BLAD, BITWAY, Telco, Feixun… enz. Q2. Hoe doet uw bedrijf betreffende kwaliteitsbeheersing? A2: Elke enige optisch individueel getest in ons testcentrum, en ook getest voor verenigbaarheid op een verscheidenheid van verschillende merken van netwerkapparatuur Q3. Wat zijn de handelstermijnen? A3: Productietijd: De populairste optica in voorraad, klaar aan ship. Some van hoog-waarde en specialiseert zich optica heeft een korte productietijd.   De termijn van de betaling: De Western Union, T/T, Paypal Garantie: 3 jaar  Q4. Wat in werking stelt temperatuurwaaier van optische modules? A4: Commercië Le temperatuurwaaier (Com): 0 aan 70° C (32 aan 158° F) Uitgebreide temperatuurwaaier (Ext. ): - 5 aan 85° C (23 aan 185° F) Industrië Le temperatuurwaaier (Ind. ): : - 40 aan 85° C (- 40 aan 185° F) De temperatuurwaaier van de opslag: - 40 aan +85° C (- 40 aan 185° F) Wij kunnen volgens uw verzoek leveren.  

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Miss Mandy Guo
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Dit is niet wat je zoekt? Plaats Nu het Verzoek tot Scourcing

Misschien Vind Je Het Leuk

Bezig met laden...

Product Categorie

Neem contact op met de leverancier

Miss Mandy Guo
sales manager
Gouden Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf
Aantal Werknemers
55
Jaar van Oprichting
2000-01-11