Guangdong, China
Soort bedrijf:
Fabrikant/fabriek, Handelsbedrijf
Plantengebied:
>2000 Vierkante Meter
Certificering Van Managementsysteem:
ISO 9001, ISO 14001
Gemiddelde Doorlooptijd:
Doorlooptijd Hoogseizoen: Binnen 15 Werkdagen
Doorlooptijd Buiten Het Seizoen: Binnen ...
OEM/ODM-service:
Voorbeeld Beschikbaar

China Industrial Ethernet Switches, Ethernet Converters, Chips fabrikant / leverancier, het bieden van kwaliteit Optische zendontvangermodule voor glasvezel, Bidi optische SFP SFP28 Qsfp28 module, prijs in de fabriek, 10g SFP 10km, SFP+ 10g LR 1310nm 10km SM Dual Fibre Optical Transceivermodule, GT-SFP+10g-LR Bidi, oorspronkelijke fabrikant met de beste prijs, Fabrikant 4~12-poorts Ethernetswitch met 1~12-glasvezelpoorten netwerk Schakelaar en ga zo maar door.

Diamant Lid Sinds 2014

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Gecontroleerde Leverancier

QSFP28 100G-zendontvanger

Totaal 4 QSFP28 100G-zendontvanger Producten