• SC naar SC APC Single Mode Simplex optische glasvezelflens Adapter
  • SC naar SC APC Single Mode Simplex optische glasvezelflens Adapter
  • SC naar SC APC Single Mode Simplex optische glasvezelflens Adapter

SC naar SC APC Single Mode Simplex optische glasvezelflens Adapter

Type: Fiber Optic Adapter
Bedrading Devices: Fiber Optic Termination Box
Certificaat: CE, ISO, RoHS
Conditie: Nieuw
Products Name: Sc/APC-Sc/APC Simplex Optical Fiber Flange Adapter
Fiber Type: Singlemode/Multimode

Neem contact op met de leverancier

Ms. Cathy Wang
Marketing Director

360° Virtuele Rondleiding

Diamant Lid Sinds 2013

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek, Handelsbedrijf

Basis Informatie.

Model NR.
DF-APT-002
Sleeve Material
Zirconia
Figure
with Flange/Without Flange
Housing
Blue/Beige/Green Plastic, Metal
Operating Temperature
From Under 40 Degrees to 85 Degrees
Storage Temperature
From Under 40 Degrees to 85 Degrees
Return Loss
More Than 45dB
Insertion Loss
Less Than 0.2dB
Times
3000-5000 Times
Transportpakket
Blister Box+Standard Carton
Specificatie
Plastic
Handelsmerk
Takfly
Oorsprong
Shenzhen, China
Gs-Code
8536700000
Productiecapaciteit
50, 000/Week

Beschrijving

SC naar SC APC enkelmode simplex optische vezelflens adapter  


1. Beschrijving

Glasvezeladapter produceert diverse soorten adapters, waaronder FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ, E2000, DIN,
D4, MPO, FC-SC, FC-ST, SC-ST, LC-FC, LC-SC ETC.                                

Integratieve constructie van connector, goede en lage insertion loss en hoge return loss kan voldoen aan de eisen van snelle, exacte, duurzame en stabiele verbinding in verschillende omgevingen!


2. Functies

1. Enkele modus en Multimode;
2. Zirconia-mouwen of fosforbronzen mouwen;
3. Compatibel met NTT-standaard;
4. Toepassingen voor het monteren van een patchpaneel;
5. Voldoen aan de JIS5944- en bellcore GR-326-norm.
6. Compliant met IEC874-14 en  IEC874-19;
7. Alle onderdelen voldoen aan ROHS;


3. Toepassing

1. Telecommunicatie;
2. CATV;
3. LAN EN  WAN;
4. Network;
5. Breedband;
6. FTTH;


4. Specificatie
 
Parameter
Product SC-adapter
Modus S. M (Zorz) M. M(P. B)
Insertion loss ≤0, 2 dB ≤0, 2 dB
Verlies van de terugkeer ≥45 dB --
Duurzaamheid bij de aansluiting (500-tijdrelais) Extra verlies≤0, 1 dB, variabiliteit retourverlies≤5 dB
Temperatuurstabiliteit (-40 graden~85 graden) Extra verlies≤0, 2 dB, variabiliteit retourverlies≤5 dB
Bedrijfstemperatuur -40 graden~85 graden
Opslagtemperatuur -40 graden~85 graden

5. Bestelinformatie
 
CODE HULS TYPE BEHUIZING AFBEELDING
H22 1. Zirkonia
2. PB

 
1. Enkelzijdig
2. Duplex

 
1. SM Blauw
2 mm beige
APC Groen
4. SM Metaal

 
1. Met flens
2. Zonder flens
3. Aangepaste ontwerpen

 

6. Item- en bedrijfsimages

Sc to Sc APC Single Mode Simplex Optical Fiber Flange AdapterSc to Sc APC Single Mode Simplex Optical Fiber Flange Adapter

Sc to Sc APC Single Mode Simplex Optical Fiber Flange Adapter
Sc to Sc APC Single Mode Simplex Optical Fiber Flange Adapter

Sc to Sc APC Single Mode Simplex Optical Fiber Flange Adapter
Sc to Sc APC Single Mode Simplex Optical Fiber Flange Adapter

7. Company Informatie

Takfly, opgericht in 2000, heeft vezelkabel, adapter, demper, connector, koppeling vervaardigd en geëxporteerd, Splitter, afsluitdoos, ODF, glasvezelinstrumenten, mediazendontvanger, Switch, optische module, CWDM/DWDM, etc. De producten van Takfly zijn geslaagd voor de managementverificatie: ISO14001: 2004. En goederen zijn geslaagd voor RoHS, CE, FCC, REACH, EN50575, ISO9001, enz.

Tot nu toe zijn onze producten breed geïnstalleerd in veel grote projecten wereldwijd en werken ze perfect. Veel projectcontactors vragen de eerste en tweede operatoren om glasvezelartikelen van Takfly te kopen voor hun nieuwe project. Daarnaast hebben we ook langdurige samenwerking opgebouwd met Lapp, Amper, Telefonica, Orange en Ericsson. Alle vragen worden hier hartelijk welkom geheten, ongeacht of het klein of groot is, we beloven alle klanten een hoge kwaliteit en een goede prijs te bieden.


8. Waarom Takfly kiezen?

Service

1. Het logo van de klant: Acceptabel;
2. Algemene controle van de bevestiging vóór de verpakking;
3. Inspectie door derden: Aanvaardbaar;
 
Kwaliteitscontrole

Alle producten moeten vijf controles ondergaan voordat ze worden geproduceerd;
1. Inkomend materiaal-inspectie vóór de productie;
2. Volledige controle na elk individueel proces;
3. Volledige controle na de productie half gedaan;
4. Volledige controle vóór verpakking;
5. Controle van de vlekken na de productie, verpakt vóór verzending;
 
Voordeel

1.15 jaar ervaring in de productie van glasvezelproducten;
2. Beschikbaarheid van O  & O  Met meer dan 10 technici;
3. Beschikbaar voor ontwerp en het maken van vormen met speciale vormhuis;
4. Hoge kwaliteit, aantrekkelijke prijs en snelle levering (2-7 dagen);
5. OEM, ODM customer designs worden ook verwelkomd;
6. Meer dan 200 werknemers;
7. Uitstekende service;
 
Levering

1. Verpakking: Plastic zak en doos, neutrale verpakking of naar behoefte;
2. Bemonsteringstijd: 1-3 dagen na bevestiging;
Levertijd bestelling: 2-7 werkdagen afhankelijk van hoeveelheid en producten;
4. Scheephaven: Shenzhen China of HK;
5. Verzendduur: EXW of FOB;
 
Verzending  

1. Zodra de bestelling is bevestigd en de betaling na de voltooiing van de goederen is verzonden;
2. Goederen worden binnen 7  Dagen verzonden met de snelle, redelijke en efficiënte verzendwijze zoals DHL, EMS, UPS, FEDEX, TNT, etc.;
Zorg ervoor dat uw postadres juist is. Verloren en vergissingen als gevolg    Van een verkeerd adres zijn niet de verantwoordelijkheid van de leverancier;
4. Geef geen offerte als u het niet eens bent met de verzend- en verwerkingskosten;
 

Als u meer technische ondersteuning nodig hebt, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen. Alle artikelinfo wordt onmiddellijk verzonden zodra u uw vraag hebt ontvangen.

 

 
 




 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Ms. Cathy Wang
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Dit is niet wat je zoekt? Plaats Nu het Verzoek tot Scourcing

Misschien Vind Je Het Leuk

Bezig met laden...

Neem contact op met de leverancier

Ms. Cathy Wang
Marketing Director

360° Virtuele Rondleiding

Diamant Lid Sinds 2013

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek, Handelsbedrijf
Type Eigendom
Naamloze Vennootschap
OEM/ODM-beschikbaarheid
Yes