Shenzhen TK Connect Co., Ltd.

Fiber optisch Adapter, glasvezel pigtail, glasvezel patchkabel fabrikant / leverancier in China.

Home Bedrijfsgegevens Product List contact Klik Hier om onderzoek te sturen
Home> Product List> anderen> Chinese Fabriek: FC/LC Koord van het Flard van de vezel het Optische

Chinese Fabriek: FC/LC Koord van het Flard van de vezel het Optische

Referentie FOB Prijs:
US $ 1,99  / Piece
MOQ: 10 Pieces
Betalingscondities: LC, T / T, Western Union
Productiecapaciteit: 5000PCS Per Day
Verpakking: 1PC/Plastic Bag, Bag Size:18mmx22mm Small Carton:3

Beschrijving

Basic Info
  • Model No: FC/LC Fiber Optic Patch Cord
  • Toepassing : Verbinding
  • Type : Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur : FC-LC
  • Certificaat : RoHS , UL , CE , ISO9001
Extra Informatie..
  • Trademark: TK Conn or OEM
  • Packing: 1PC/Plastic Bag, Bag Size:18mmx22mm Small Carton:3
  • Standard: ST/SC Optical Fiber Patch Cord
  • Origin: Shenzhen City, Guangdong
  • HS Code: 85177090
  • Production Capacity: 5000PCS Per Day
Beschrijving

Uitstekende Service u kan van TK Connect Company genieten van:

1. De Garantie van de Tijd van het leven
2. De Prijs van de fabriek
3. Strikt Het systeem van de Kwaliteitsbeheersing
4.100% test alvorens te verschepen
5. De snelste Levertijd van
6. Geschikt volgend uw goederen


FC/LC Koord van het Flard van de vezel het Optische

Volledige Specificatie:
1. Toepassing: Telecommunicatie
2. Binnen: Ceramische Metalen kap (Japan)
3. Kwaliteitsbeheersing: 100% test alvorens te verschepen
4. Het type van vezel: G652D, Gele Kleur
5. Het Type van kabel: Pvc, LSZH is facultatief
6. Kwaliteit: CEI of Telcordia gr.-326-Core
7. Het type van kern: 9/125um
8. Kern: Duplex

Verpakking als blaasbalg:
1pc/plastic zak, zakgrootte: 18x24cm
De grootte van het etiket: 75x55mm



Onze Dienst:
1. Om het even welke vraag zal binnen 24 uren worden geantwoord.
2. Professionele fabrikant. Welkom om ons bedrijf te bezoeken.
3. De garantie is de Tijd van het Leven.
4.100% test alvorens te verschepen.
5. OEM/ODM is beschikbaar:
1) af:drukken embleem de producten.
2) aangepaste verfdoos.
6. Snellere levering:
2 dagen voor Samples orde, 3-7 dagen voor bulkproductie.
7. Betaling:
U kunt voor de orde via betalen: TT, de Western Union, BORG
8. Het verschepen:
Wij hebben sterke samenwerking met DHL, TNT, UPS, FEDEX, EMS, China Air Post


De Terugkoppeling van klanten:

Onze informatie van Briftly van het Bedrijf:


Opgericht in Maart 2000, is TK Connect Company een High - technologieonderneming die met de ontwikkeling, productie en marketing van vezel optische producten, de de gespecialiseerd in koord, de adapter en de schakelaar van het vezel het optische flard belast.

De optische reeks van het flardkoord wordt geleverd in concurrerende prijs voor Huawei en China Unicom. Onze fabriek wordt gevestigd in stad Shenzhen met een gebied van 2000 vierkante meters en meer dan 200 werknemers.

Onze hoofdproducten is koord van het vezel enz. het optische flard, vezel optische vlecht, vezel optische adapter, vezel optische demper, koord van het vezel het optische flard, de optische kabel van de indoor&outdoorvezel.

Wij kunnen verzekeren dat al onze punten uw verwachting voor 100% test kunnen ontmoeten alvorens te verschepen. De garantie van het leven wordt gesteund. Ook is de 24 urendienst voor u.

                                                    Enige Wijze                            Multi Wijze
Schakelaar FC, SC, ST, MU, LC,
D4, DIN, E2000
 MT-RJ, MPO FC, SC, ST, MU,
LC, SMA, E2000
  MT-RJ, FDDI,
  MPO, ESCON
IL (dB)   ≤ 0.2 (UPC)
≤ 0.3 (APC)
≤ 0.3 (PC) ≤ 0.2 (PC)

RL (dB)
≥  50 (UPC)
≥  65 (APC)
≥ 35 (PC)  
Kwaliteit IL: ≤0.2dB  RL: ≥50dB 
Ruilbaarheid ≤ 0.2 dB (Connect Randomly)
Treksterkte ≤ 0.2 dB (0 ~ 15 Kgf)
Trilling ≤ 0.2 dB (5 ~ 50Hz, 1.5mm Amplitude)
Temperaturen. Waaier ≤ 0.2 dB (- 40 ~  80 C, 55 Cycli)

Shenzhen TK Connect Co., Ltd.
Guangdong , China
Heeft Geregistreerd in : 2014
Soort Bedrijf : Fabrikant/fabriek

Productlijst