Shenzhen TK Connect Co., Ltd.

Fiber optisch Adapter, glasvezel pigtail, glasvezel patchkabel fabrikant / leverancier in China.

Home Bedrijfsgegevens Product List contact Klik Hier om onderzoek te sturen
Home> Product List> anderen> FC Multimode DuplexKabel van het Flard van de Vezel Optische

FC Multimode DuplexKabel van het Flard van de Vezel Optische

Referentie FOB Prijs:
US $ 1,19  / Piece
MOQ: 100 Pieces
Betalingscondities: LC, T / T, Western Union
Productiecapaciteit: 5000PCS Per Day
Verpakking: 1PC/Plastic Bag, Bag Size: 18mmx22mm1PC/Plastic B

Beschrijving

Basic Info
  • Model No: FC Fiber Optic Patch Cable
  • Toepassing : Verbinding
  • Type : Multi-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur : FC
  • Certificaat : RoHS , UL , CE , ISO9001
Extra Informatie..
  • Trademark: TK Conn or OEM
  • Packing: 1PC/Plastic Bag, Bag Size: 18mmx22mm1PC/Plastic B
  • Standard: IEC or Telcordia GR-326-CORE
  • Origin: Shenzhen City, Guangdong
  • HS Code: 85177090
  • Production Capacity: 5000PCS Per Day
Beschrijving

FC Multimode DuplexKabel van het Flard van de Vezel Optische 

 
Volledige Specificatie:
1. Toepassing: Telecommunicatie
2. Binnen: Ceramische Metalen kap (Japan)
3. Kwaliteitsbeheersing: 100% test alvorens te verschepen 
4. Het type van vezel:  G652D, Oranje Kleur                 
5. Het Type van kabel: Pvc, LSZH is facultatief
6. Kwaliteit: CEI of Telcordia gr.-326-Core
7. Het type van kern: 50/125um                                              
8. Kern: Duplex

 
Verpakking als blaasbalg:
1pc/plastic zak, zakgrootte: 18x24cm
De grootte van het etiket: 75x55mm
 
 

Onze Dienst:
   
1. Om het even welke vraag zal binnen 24 uren worden geantwoord.
2. Professionele fabrikant. Welkom om ons bedrijf te bezoeken.
3. De garantie is de Tijd van het Leven.
4. 100% test alvorens te verschepen.
5. OEM/ODM is beschikbaar:
 1) af:drukken embleem de producten.
 2) aangepaste verfdoos.
6. Snellere levering:
2 dagen voor Samples orde, 3-7 dagen voor bulkproductie.
7. Betaling:
U kunt voor de orde via betalen: TT, de Western Union, BORG
8. Het verschepen:
Wij hebben sterke samenwerking met DHL, TNT, UPS, FEDEX, EMS, China Air Post


De Terugkoppeling van de douane:


De Stroom van de productie:
 Certificaat: CE, FCC, ROHS, UL, ISO9001
 

Onze informatie van Briftly van het Bedrijf:


Opgericht in Maart 2000, is TK Connect Company een High - technologieonderneming die met de ontwikkeling, productie en marketing van vezel optische producten, de de gespecialiseerd in koord, de adapter en de schakelaar van het vezel het optische flard belast.

De optische reeks van het flardkoord wordt geleverd in concurrerende prijs voor Huawei en China Unicom. Onze fabriek wordt gevestigd in stad Shenzhen met een gebied van 2000 vierkante meters en meer dan 200 werknemers.
 
Onze hoofdproducten is koord van het vezel enz. het optische flard, vezel optische vlecht, vezel optische adapter, vezel optische demper, koord van het vezel het optische flard, de optische kabel van de indoor&outdoorvezel.
 
Wij kunnen verzekeren dat al onze punten uw verwachting voor 100% test kunnen ontmoeten alvorens te verschepen. De garantie van het leven wordt gesteund. Ook is de 24 urendienst voor u.

Type SM MM. 
Schakelaar FC, SC, ST, MU,
LC, D4DIN, E2000
MTRJ
MPO
FC, SC, ST, MU,
LC, SMA, E2000
MTRJ, FDDI
MPO, ESCON
(Het typische) verlies van de toevoeging ≤ 0.2dB (UPC) 
≤ 0.3dB (APC)
≤ 0.3dB (PC) ≤ 0.2dB (PC)
Het verlies van de terugkeer ≥50 (UPC)
≥65 (APC)
≥35 (PC)  
Werkende temperatuur  -40°~ 75° C
 De temperatuur van de opslag   -40°~ 85° C
Ruilbaarheid ≤0.2dB (Connect Randomly)
Treksterkte ≤0.2dB (0~15Kgf)
Trilling ≤0.2dB (5~50HZ, 1.5mmAmplitude)
Te werk gaande tijd De punten van de voorraad in 24 uren
  Binnen 5 dagen meer dan 5000PCS
 10-15 dagen voor aangepaste orde
Verzending DHL/UPS/FEDEX/TNT, door Air of door overzees
Norm Telcordia gr.-326-CORE of CEI
Beschrijving 1.Great herhaalbaarheid
2.High  geloofwaardigheid en stabiliteit
3.High dichte aansluting, gemakkelijk voor verrichting

4.High uitwisselbaarheid
5.Simplex en de duplex is beschikbaar 
6.Strong trekprestaties. Breedband wijd.  Elektromagnetische stralingsbeveiliging. Lichtgewicht.   Veiligheid. Geheim
   
   
   
Shenzhen TK Connect Co., Ltd.
Guangdong , China
Heeft Geregistreerd in : 2014
Soort Bedrijf : Fabrikant/fabriek

Productlijst