Shenzhen TK Connect Co., Ltd.

Fiber optisch Adapter, glasvezel pigtail, glasvezel patchkabel fabrikant / leverancier in China.

Home Bedrijfsgegevens Product List contact Klik Hier om onderzoek te sturen
Home> Product List> anderen> Kabel de van uitstekende kwaliteit van het Koord van het Flard van de Vezel van 9/125um LC Sm Dx

Kabel de van uitstekende kwaliteit van het Koord van het Flard van de Vezel van 9/125um LC Sm Dx

Referentie FOB Prijs:
US $ 1,99  / Piece
MOQ: 10 Pieces
Betalingscondities: LC, T / T, Western Union
Productiecapaciteit: 5000PCS Per Day
Verpakking: 1PC/Plastic Bag, Bag Size: 18X22cm

Beschrijving

Basic Info
  • Model No: LC Fiber Patch Cord Cable
  • Toepassing : Verbinding
  • Type : Single-mode Fiber
  • Verbindingsstructuur : LC
  • Certificaat : RoHS , UL , CE , ISO9001
Extra Informatie..
  • Trademark: TK Conn or OEM
  • Packing: 1PC/Plastic Bag, Bag Size: 18X22cm
  • Standard: 9/125um LC SM DX Fiber Patch Cord Cable
  • Origin: Shenzhen City, Guangdong
  • HS Code: 85177090
  • Production Capacity: 5000PCS Per Day
Beschrijving

Uitstekende Service u kan van TK Connect Company genieten van:
1.  De Prijs van de fabriek 
2.  De Garantie van de Tijd van het leven
3.  De snelste Levertijd van
     2 dagen voor Samples orde, 3-7 dagen voor bulkproductie
4. 100% test alvorens te verschepen 
5. Geschikt volgend uw goederen

9/125um LC SM DX Fiber Patch Cord Cable
 
Volledige Specificatie:
1. Toepassing: Telecommunicatie
2. Binnen: Ceramische Metalen kap (Japan)
3. Kwaliteitsbeheersing: 100% test alvorens te verschepen 
4. Het type van vezel:  G652D, Gele Kleur                 
5. Het Type van kabel: Pvc, LSZH is facultatief
6. Kwaliteit: CEI of Telcordia gr.-326-Core
7. Het type van kern: 9/125um                                              
8. Kern: Duplex 


Verpakking als blaasbalg:
1pc/plastic zak, zakgrootte: 18x24cm
De grootte van het etiket: 75x55mm, verklaard IL en RL.
 
 
Onze Dienst:
1. Om het even welke vraag zal binnen 24 uren worden geantwoord.
2. Professionele fabrikant. Welkom om ons bedrijf te bezoeken.
3. De garantie is de Tijd van het Leven.
4. 100% test alvorens te verschepen.
5. OEM/ODM is beschikbaar:
 1) af:drukken embleem de producten.
 2) aangepaste verfdoos.
6. Snellere levering:
2 dagen voor Samples orde, 3-7 dagen voor bulkproductie.
7. Betaling:
U kunt voor de orde via betalen: TT, de Western Union, BORG
8. Het verschepen:
Wij hebben sterke samenwerking met DHL, TNT, UPS, FEDEX, EMS, China Air Post


De Terugkoppeling van klanten:


Nota: Onze SGS Report kan naar u samen met uw producten verzenden. 

                                                    Single Mode                            Multi Mode
Connector FC,SC,ST,MU,LC,
D4,DIN,E2000
 MT-RJ,MPO FC,SC,ST,MU,
LC,SMA,E2000
  MT-RJ,FDDI,
  MPO,ESCON
IL( dB )   ≤ 0.2 (UPC )
≤ 0.3 (APC )
≤ 0.3 ( PC ) ≤ 0.2 ( PC )

RL( dB )
≥  50 (UPC )
≥  65 (APC )
≥ 35 ( PC )  
Quality IL: ≤0.2dB  RL: ≥50dB 
Exchangeability ≤ 0.2 dB ( Connect Randomly )
Tensile Strength ≤ 0.2 dB ( 0 ~ 15 Kgf )
Vibration ≤ 0.2 dB ( 5 ~ 50Hz, 1.5mm Amplitude )
Temp. Range ≤ 0.2 dB ( - 40 ~  80 C, 55 Cycles )

Shenzhen TK Connect Co., Ltd.
Guangdong , China
Heeft Geregistreerd in : 2014
Soort Bedrijf : Fabrikant/fabriek

Productlijst