Shenzhen TK Connect Co., Ltd.

Fiber optisch Adapter, glasvezel pigtail, glasvezel patchkabel fabrikant / leverancier in China.

Home Bedrijfsgegevens Product List contact Klik Hier om onderzoek te sturen
Home> Product List> anderen> Optische Adapter van de Vezel van de Adapter van de Optische Vezel van Sc de m-Simplex

Optische Adapter van de Vezel van de Adapter van de Optische Vezel van Sc de m-Simplex

Referentie FOB Prijs:
US $ 0,47- 0,52  / Piece
Betalingscondities: LC, T / T, Western Union
Productiecapaciteit: 50000PCS Per Day
Verpakking: 1PC/Plastic Bag, Bag Size:18mmx22mm Small Carton:3

Beschrijving

Basic Info
  • Model No: Fiber optic adapter tk-G
  • Toepassing : Verbinding
  • Certificaat : RoHS , UL , CE , ISO9001
Extra Informatie..
  • Trademark: TK Conn or OEM
  • Packing: 1PC/Plastic Bag, Bag Size:18mmx22mm Small Carton:3
  • Standard: IEC or Telcordia GR-326-CORE
  • Origin: Shenzhen City, Guangdong
  • HS Code: 85177090
  • Production Capacity: 50000PCS Per Day
Beschrijving

De duplex-Simplex Optische Adapter van de Vezel LC/FC/SC/ST


Specificatie:


1. De adapterLC PC/APC van de vezel optische

2. Ben voor CATV, LAN, Telecom netwerk, testapparatuur, de schakelaars van Sc van toepassing

3. Multimode of Single Mode, OM3 beschikbaar

4. Simplex/Duplex

5. Ceramische koker, huisvesting ABS

6. Toevoeging Loss≤ 0.2dB, Return Loss≥ 45dB (PC), ≥ 60dB (APC)

7. Werkende temperaturen.: -40° C~+85° C

8. Standaard het stoppen kracht: 2~6N

9. Duurzaamheid > 1000 keer

10. Kleur: Blauw (PC/SM), Green (APC), Beige (PC/MM), blauw Acid (OM3)


Verpakking als blaasbalg:
12PCS/plastic zak
60PCS midden plastic zak: 18X22cm
480PCS/grote plastic zak

De grootte van het karton:
1920PCS/small karton: 37X28X28cm
3840PCS/big karton: 59X39X30.5cm



Onze Dienst:
1. Om het even welke vraag zal binnen 24 uren worden geantwoord.
2. Professionele fabrikant. Welkom om ons bedrijf te bezoeken.
3. De garantie is de Tijd van het Leven.
4.100% test alvorens te verschepen.
5. OEM/ODM is beschikbaar:
1) af:drukken embleem de producten.
2) aangepaste verfdoos.
6. Snellere levering:
2 dagen voor Samples orde, 3-7 dagen voor bulkproductie.
7. Betaling:
U kunt voor de orde via betalen: TT, de Western Union, BORG
8. Het verschepen:
Wij hebben sterke samenwerking met DHL, TNT, UPS, Fedex, EMS, China Air Post

Certificaat: Ce, FCC, RoHS, UL, ISO9001

Shenzhen TK Connect Co., Ltd.
Guangdong , China
Heeft Geregistreerd in : 2014
Soort Bedrijf : Fabrikant/fabriek

Productlijst