• China Factory 12-core glasvezelkabel voor MPO/MTP-patch Snoer
  • China Factory 12-core glasvezelkabel voor MPO/MTP-patch Snoer
  • China Factory 12-core glasvezelkabel voor MPO/MTP-patch Snoer
  • China Factory 12-core glasvezelkabel voor MPO/MTP-patch Snoer
  • China Factory 12-core glasvezelkabel voor MPO/MTP-patch Snoer
  • China Factory 12-core glasvezelkabel voor MPO/MTP-patch Snoer

China Factory 12-core glasvezelkabel voor MPO/MTP-patch Snoer

Toepassing: Verbinding
Type: Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur: SC
Materiaal Vorm: Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100(N/100mm)<1000(N/100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte: 100N <1000N

Neem contact op met de leverancier

Miss TopNet
Diamant Lid Sinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek

Basis Informatie.

Model NR.
GJFJH
Kern
Multicore
Certificaat
RoHS, ISO9001, CPR
Merk
OEM
Schede Materiaal
LSZH, PVC
Transportpakket
Fumigated Wooden Drum
Specificatie
2.0/3.0/5.0mm
Handelsmerk
OEM
Oorsprong
China
Gs-Code
8544700000
Productiecapaciteit
6000km Per Month

Beschrijving

China Factory 12-core glasvezelkabel voor MPO/MTP-patch Snoer

China Factory 12 Core Fiber Optic/Optical Cable for MPO/MTP Patch Cord

Beschrijving
GJFJH glasvezelkabel voor binnengebruik wordt gemaakt door gelijkmatig strengen van aramidegarens of glasgarens van hoge sterkte aan te brengen als sterktelid boven ф900μm of ф600μm strakke buffervezels en wordt vervolgens aangevuld met PVC(LSZH)mantel.

Functies
·Kleine diameter, licht gewicht, vlamvertragend, uitstekende strippbaarheid
·Lage demping, Hoge flexibiliteit  
·Geen behoefte aan een overgangsaansluitdoos of pigtail tussen strakke buffervezel en kabel, lage kosten met installatie, omdat het niet nodig is om de waterbestendige zalf te reinigen.
 
Specificaties
Fiber Allocation Scheme
Vezelnummer Buisnummer Vezel per buis Vezeltype
2-24 2-24 1 Enkele modus of Multi-modus
Details van de kabelconstructie
Items Beschrijving
Vezels tellen 2-24 kernen
Sterke punten Materiaal Aramidegaren
Kleur Geel
Strakke buffer Dia (mm) 0.6±0,05 mm of 0.9±0,05 mm
Materiaal PVC (LSZH,Hytrel,PA of door de klant vereist)
Kleur Geel en wit
Buitenmantel  Materiaal PVC (LSZH of door de klant vereist)
Kleur Geel, Aqua, Paars of Oranje
Kabel Mechanische karakteristiek
Item Vezeltelling Kabeldia  Gewicht Toegestane treksterkte (N) Kreukelbelasting (N/100 mm)
(mm) (kg/km) Lange termijn Korte termijn Lange termijn Korte termijn
GJFJV 4 4.8 22 80 150 300 1000
6 5.2 25 80 150 300 1000
8 5.5 27 100 300 300 1000
10 5.6 30 150 450 300 1000
12 6.0  35 200 600 300 1000
24 8.0  60 250 700 300 1000
Min. Buigradius (mm) Lange termijn 10D
Korte termijn 20 D.
Temperatuurkarakteristiek Gebaseerd op het werktemperatuurbereik: Waarnemingstijd 8H / 2cycli.
De variatie op demping: SM≤0.5 dB/km;MM≤0.3 dB/km
Hoge temperatuur en vochtigheid ≥500h,85ºC/85% RV,geen schade aan de beschermhuls.
Temperatuurbereik van de installatie -5 ~ +50ºC
Werking en transporttemperatuur -20 ~ +60ºC

Vereiste voor order
  • (1) Fiber sort: Single mode: G652,G657, Multi mode: OM1,OM2,OM3,OM4.
  • (2) het merk glasvezel: YOFC, Corning, Fiberhome, OFS, enz.
  • (3) materiaal van de mantel : PE,LSZH ( kan vereist zijn).
  • (4) de kleur van de vezel en de buis: Afhankelijk van de kleur van de kabel kan worden vereist.
  • (5) kabellengte: Over het algemeen is 2 KM/trommel, kan vereist zijn.
  • (6) andere eis: Kan worden onderhandeld.
Optische eigenschappen van glasvezel (na kabel)
Vezeltype Demping Bandbreedte Effectieve modale bandbreedte Verbindingslengte 10 GB/s.
Voorwaarden 1310 nm 850 nm 850/ 850 nm 850 nm
Typisch Maximaal Typisch Maximaal 1300 nm
Eenheid DB/km DB/km DB/km DB/km MHz.km MHz.km m
G652D 0.5/0.4 0.6/0.5 / / / / /
G657A1 0.5/0.4 0.6/0.5 / / / / /
G657A2 0.4/0.3 0.5/0.4 / / / / /
G657B3 0.5/0.4 0.6/0.5 / / / / /
62.5/125 / / 3.5/1.0 3.5/1.5 ≥160/500 / /
50/125/ / / 3.0/1.0 3.5/1.5 ≥200/500 / /
OM1
50/125/ / / 3.0/1.0 3.5/1.5 ≥500/500 / /
OM2
OM3-150 / / 3.0/1.0 3.5/1.5 ≥700/500 ≥950 150
OM3-300 / / 2.5/0.8 3.0/1.0 ≥1500/500 ≥2000 300
OM4-550 / / 2.5/0.8 3.0/1.0 ≥3500/500 ≥4700 550
 
Pakket
China Factory 12 Core Fiber Optic/Optical Cable for MPO/MTP Patch Cord
China Factory 12 Core Fiber Optic/Optical Cable for MPO/MTP Patch Cord
China Factory 12 Core Fiber Optic/Optical Cable for MPO/MTP Patch Cord
VEELGESTELDE VRAGEN
1. Kan ik u bezoeken?  
-
zeker, onze fabriek is in Shenzhen, China. Neem contact met ons op om een afspraak te maken.

Hoe lang is uw levertijd?
-in het algemeen is het 5-10 dagen als de goederen in voorraad zijn of 15-20 dagen als de goederen niet in voorraad zijn, is het naar hoeveelheid.

Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
-Betaling<=3000USD, 100% van tevoren. Betaling>=3000USD, 30% T/T vooraf, saldo vóór verzending.

4. Hoe zit het met de garantie?
-
er zijn 12 maanden voor de garantie. Hoewel de garantie niet verantwoordelijk is voor personen die door geweld zijn gebroken of zijn bijgewerkt met andere merken.

Kan je volgens de monsters produceren?
-over het algemeen verpakken we onze goederen in neutrale witte dozen en bruine dozen. Als u een legaal octrooi hebt geregistreerd, kunnen we de goederen in uw merkdozen verpakken nadat u uw autorisatiebrieven hebt ontvangen.


 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Miss TopNet
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Dit is niet wat je zoekt? Plaats Nu het Verzoek tot Scourcing

Misschien Vind Je Het Leuk

Bezig met laden...

Neem contact op met de leverancier

Miss TopNet
Diamant Lid Sinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek
Maatschappelijk Kapitaal
1000000 RMB
Plantengebied
<100 Vierkante Meter