• Outdoor 24/48/92/288-core GYFTY-glasvezelkabel voor luchtgebruik/optische kabel
  • Outdoor 24/48/92/288-core GYFTY-glasvezelkabel voor luchtgebruik/optische kabel
  • Outdoor 24/48/92/288-core GYFTY-glasvezelkabel voor luchtgebruik/optische kabel
  • Outdoor 24/48/92/288-core GYFTY-glasvezelkabel voor luchtgebruik/optische kabel
  • Outdoor 24/48/92/288-core GYFTY-glasvezelkabel voor luchtgebruik/optische kabel
  • Outdoor 24/48/92/288-core GYFTY-glasvezelkabel voor luchtgebruik/optische kabel

Outdoor 24/48/92/288-core GYFTY-glasvezelkabel voor luchtgebruik/optische kabel

Toepassing: Verbinding
Type: Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur: SC
Materiaal Vorm: Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk: >1000(N/100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N

Neem contact op met de leverancier

Miss TopNet
Diamant Lid Sinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek

Basis Informatie.

Model NR.
GYFTY
Kern
Multicore
Certificaat
RoHS, ISO9001, CPR
Merk
OEM
Schede Materiaal
HDPE
Transportpakket
Fumigated Wooden Drum
Specificatie
8.0mm/9.0mm/10.0mm/11.0mm
Handelsmerk
OEM
Oorsprong
China
Gs-Code
8544700000
Productiecapaciteit
8000km Per Month

Beschrijving

Outdoor 24/48/92/288-core GYFTY-glasvezelkabel voor luchtgebruik/optische kabel
Outdoor 24/48/92/288 Core GYFTY Aerial Fiber Optic/Optical Fiber Cable


Beschrijving
De vezels, 200 μm, worden in een losse buis geplaatst die is gemaakt van een hoogmodulus plastic. De buizen zijn gevuld met een waterbestendig vulmiddel. Een vezelversterkte kunststof (FRP) bevindt zich in het midden van de kern als een niet-metalen sterkteonderdeel. De buizen (en vulstoffen) zijn rond het sterktelid gestrand tot een compacte en ronde kern. Nadat de kabelkern is gevuld met het vulmiddel om het te beschermen tegen het binnendringen van water, wordt de kabel aangevuld met een PE-mantel.


Functies
·Goede mechanische en temperatuurprestaties
·Losse buis met hoge sterkte die bestand is tegen hydrolyse  
·Speciale vulstof voor buizen zorgt voor een kritische bescherming van vezels
·Goede verbrijzelingsmogelijkheden en zacht
·Neem de onderstaande maatregelen om de waterbestendige functie te verzekeren:
·eén niet-metalen centrale sterktehouder
·Speciale vulstof voor buizen zorgt voor een kritische bescherming van vezels
·volledig met vezels gevuld


 
Specificaties
 
Aantal kabels Buitendiameter huls (mm) Gewicht (kg) Minimaal toegestane treksterkte (N) Minimaal toelaatbare belasting tijdens kringing (N/100 nm) Minimale buigradius (MM) Opslagtemperatuur (ºC)
Korte termijn Lange termijn Korte termijn Lange termijn Korte termijn Lange termijn
24-60 9.5 65 1500 600 1000 300 20 D. 10D ~40-+60
72 10.5 85 1500 600 1000 300 20 D. 10D ~40-+60
96 14.5 145 1500 600 1000 300 20 D. 10D ~40-+60
144 18.3 185 1500 600 1000 300 20 D. 10D ~40-+60
Vereiste voor order
  • (1) Fiber sort: Single mode: G652,G657, Multi mode: OM1,OM2,OM3,OM4.
  • (2) het merk glasvezel: YOFC, Corning, Fiberhome, OFS, enz.
  • (3) materiaal van de mantel : PE,LSZH ( kan vereist zijn).
  • (4) de kleur van de vezel en de buis: Afhankelijk van de kleur van de kabel kan worden vereist.
  • (5) kabellengte: Over het algemeen is 2 KM/trommel, kan vereist zijn.
  • (6) andere eis: Kan worden onderhandeld.
Optische eigenschappen van glasvezel (na kabel)
Vezeltype Demping Bandbreedte Effectieve modale bandbreedte Verbindingslengte 10 GB/s.
Voorwaarden 1310 nm 850 nm 850/ 850 nm 850 nm
Typisch Maximaal Typisch Maximaal 1300 nm
Eenheid DB/km DB/km DB/km DB/km MHz.km MHz.km m
G652D 0.5/0.4 0.6/0.5 / / / / /
G657A1 0.5/0.4 0.6/0.5 / / / / /
G657A2 0.4/0.3 0.5/0.4 / / / / /
G657B3 0.5/0.4 0.6/0.5 / / / / /
62.5/125 / / 3.5/1.0 3.5/1.5 ≥160/500 / /
50/125/ / / 3.0/1.0 3.5/1.5 ≥200/500 / /
OM1
50/125/ / / 3.0/1.0 3.5/1.5 ≥500/500 / /
OM2
OM3-150 / / 3.0/1.0 3.5/1.5 ≥700/500 ≥950 150
OM3-300 / / 2.5/0.8 3.0/1.0 ≥1500/500 ≥2000 300
OM4-550 / / 2.5/0.8 3.0/1.0 ≥3500/500 ≥4700 550
Pakket
Outdoor 24/48/92/288 Core GYFTY Aerial Fiber Optic/Optical Fiber CableOutdoor 24/48/92/288 Core GYFTY Aerial Fiber Optic/Optical Fiber Cable

VEELGESTELDE VRAGEN
1. Kan ik u bezoeken?  
-
zeker, onze fabriek is in Shenzhen, China. Neem contact met ons op om een afspraak te maken.

Hoe lang is uw levertijd?
-in het algemeen is het 5-10 dagen als de goederen in voorraad zijn of 15-20 dagen als de goederen niet in voorraad zijn, is het naar hoeveelheid.

Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
-Betaling<=3000USD, 100% van tevoren. Betaling>=3000USD, 30% T/T vooraf, saldo vóór verzending.

4. Hoe zit het met de garantie?
-
er zijn 12 maanden voor de garantie. Hoewel de garantie niet verantwoordelijk is voor personen die door geweld zijn gebroken of zijn bijgewerkt met andere merken.

Kan je volgens de monsters produceren?
-over het algemeen verpakken we onze goederen in neutrale witte dozen en bruine dozen. Als u een legaal octrooi hebt geregistreerd, kunnen we de goederen in uw merkdozen verpakken nadat u uw autorisatiebrieven hebt ontvangen.


 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Miss TopNet
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Dit is niet wat je zoekt? Plaats Nu het Verzoek tot Scourcing

Zoek vergelijkbare producten op categorie

Startpagina leverancier Producten glasvezelkabel voor gebruik buitenshuis Outdoor 24/48/92/288-core GYFTY-glasvezelkabel voor luchtgebruik/optische kabel

Misschien Vind Je Het Leuk

Bezig met laden...

Neem contact op met de leverancier

Miss TopNet
Diamant Lid Sinds 2022

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek
Maatschappelijk Kapitaal
1000000 RMB
Plantengebied
<100 Vierkante Meter