Hubei, China
Soort Bedrijf:
Handelsbedrijf
Management System Certification:
ISO 9001:2008-certificaat
Aantal Werknemers:
11
year of establishment:
2004-05-17

tractor, landbouwwerktuigen, Constructie installatie fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit De Gehechtheid & de Instrumenten van de Tractor van de ..., Klep van de Controle van de Injecteur van het Spoor van ..., Hangcha/Fotma/Hc Diesel/de Vorkheftruck en de Delen van de ... en ga zo maar door.

Diamond Member Sinds 2008
Audited Supplier
 De Kleine Elektrische Vorkheftruck van Hangcha voor Verkoop Cpd10j/Cpd20j/Cpd30j/Cpd40j/Cpd50j
 De Kleine Elektrische Vorkheftruck van Hangcha voor Verkoop Cpd10j/Cpd20j/Cpd30j/Cpd40j/Cpd50j
 De Kleine Elektrische Vorkheftruck van Hangcha voor Verkoop Cpd10j/Cpd20j/Cpd30j/Cpd40j/Cpd50j
 De Kleine Elektrische Vorkheftruck van Hangcha voor Verkoop Cpd10j/Cpd20j/Cpd30j/Cpd40j/Cpd50j
 De Kleine Elektrische Vorkheftruck van Hangcha voor Verkoop Cpd10j/Cpd20j/Cpd30j/Cpd40j/Cpd50j
 De Kleine Elektrische Vorkheftruck van Hangcha voor Verkoop Cpd10j/Cpd20j/Cpd30j/Cpd40j/Cpd50j
  •  De Kleine Elektrische Vorkheftruck van Hangcha voor Verkoop Cpd10j/Cpd20j/Cpd30j/Cpd40j/Cpd50j
  •  De Kleine Elektrische Vorkheftruck van Hangcha voor Verkoop Cpd10j/Cpd20j/Cpd30j/Cpd40j/Cpd50j
  •  De Kleine Elektrische Vorkheftruck van Hangcha voor Verkoop Cpd10j/Cpd20j/Cpd30j/Cpd40j/Cpd50j
  •  De Kleine Elektrische Vorkheftruck van Hangcha voor Verkoop Cpd10j/Cpd20j/Cpd30j/Cpd40j/Cpd50j
  •  De Kleine Elektrische Vorkheftruck van Hangcha voor Verkoop Cpd10j/Cpd20j/Cpd30j/Cpd40j/Cpd50j
  •  De Kleine Elektrische Vorkheftruck van Hangcha voor Verkoop Cpd10j/Cpd20j/Cpd30j/Cpd40j/Cpd50j

De Kleine Elektrische Vorkheftruck van Hangcha voor Verkoop Cpd10j/Cpd20j/Cpd30j/Cpd40j/Cpd50j

Krijg Recentste Prijs
MOQ: 1 Piece
Betalingscondities: LC, T / T, Western Union, PayPal, Kleine-bedrag betalen
Havenplaats: Shanghai, China
Productiecapaciteit: 100units Per Month

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
CPD10J/CPD20J/CPD30J/CPD40J/CPD50J
Cab Locatie
verstelbaar
Type
Elektrische pallettruck
Vermogen
AC Motor
Laadvermogen
1T - 5T
Brandstof
Elektrisch
Lastzwaartepunt
> 500mm
Hefhoogte
> 5000mm
Conditie
Nieuw

Extra Informatie.

Handelsmerk
FOTMA
Verpakking
Export Package
Standaard
ISO
Oorsprong
Zhejiang
Gs-Code
8427109000
Productiecapaciteit
100units Per Month

Beschrijving

De Kleine Elektrische Vorkheftruck van Hangcha voor Verkoop CPD10J/CPD20J/CPD30J/CPD40J/CPD50J


HC forklifts is een belangrijke vorkheftruckfabrikant in China met een volledig producten gamma van materiaal behandelingsapparatuur, including1-25T interne verbrandingscounterbalance vorkheftruck, 1-5T vrachtwagencounterbalance elektrische vorkheftruck, containervorkheftruck, pakhuisvrachtwagen, en meer

In 2008, rangschikte HC forklifts onder de hoogste 14 materiaal behandelende apparatuur verwerkende bedrijven in de wereld, en twaalfde in 2010, ook é é N van de hoogste 500 grote ondernemingsgroepen in China

HC het efficië Nte systeem van de productiesteun en een sterk marketing de dienstnetwerk omvatten meer dan 60 verkoop en de dienstdochterondernemingen, meer dan 140 binnenlandse handelaars, en meer dan 70 buitenlandse agenten

Forklifts het team HC is geë Ngageerd aan het verlenen van superieure kwaliteitsproducten en de diensten aan al onze klanten wereldwijd

Heeft de Kleine Elektrische Vorkheftruck van Hangcha concurrerende prijs en de beste dienst. Als u in onze producten geinteresseerd bent, gelieve met ons spoedig te contacteren

Hangcha Small Electric Forklift for Sale Cpd10j/Cpd20j/Cpd30j/Cpd40j/Cpd50j

2.5-3.5 Specificatie van de Vorkheftruck van de tJ reeks de Elektrische           
1Model  CPD25JCPD25J-C1CPD25J-D1CPD30JCPD30J-C1CPD30J-D1CPD35J-C1
2Geschatte capaciteitKg250030003500
3Het centrum van de ladingmm500500500
4De hoogte van de liftmm300030003000
5Vrije lifthoogtemm140140145
6De grootte van de vorkmm40*130*107040*130*107040*130*1070
7Het overhellen hoekGr. 5/105/105/10
8Algemene AfmetingLengte aan gezicht van vorkmm232524902570
9Breedtemm126512651302
10Hoogte toen de mast verminderdemm207021002186
11Hoogte wanneer mast het opheffenmm404041354221
12Hoogte aan beschermingmm209020902090
13De zetel van de hoogtemm107010701070
14Het draaien radiesMinmm204022302310
15Overhangend gedeelteVoorzijdemm455475475
16/17Draad (Voorzijde/Achtergedeelte)mm1058/9601058/9601068/960
18De ontruiming van de grondMinmm120120125
19Wielbasismm148516251625
20Uitgespreide vorkMin. /Max. 200/1038290/1200290/1200
21Het werk doorgangbreedte met pallet (Ast)1000*1200 kruiselingsmm391140714161
22800*1200 in de lengtemm401041704260
23Snelheid(Geladen) reisKm/h12141413141412
24(Geloste) reisKm/h1314141414.514.513
25(Geladen) opheffenmm/sec270280280250260260210
26(Gelost) opheffenmm/sec430440440400410410370
27(Geladen) Lowing  420460450
28(Geloste) Lowing  430424404
29KlasseerbaarheidGeladen%12131312131311
30Gelost%13141413141412
31Max. Trekkracht van de TrekbalkGeladen (S2 5min)  17000180001800020000220002200020000
32Het gewicht van de dienstDe batterijdoos van IncledeKg418050505450
33De Lading van de as (Voorzijde/Achtergedeelte)    5990/6907160/8907876/1074
34    1890/22902424/26262998/2452
35BandenFront*2  23*9-1023*9-1023*10-12
36Rear*2  18*7-818*7-818*7-8
37MotorGedreven motor*2/s 60minkW710.510.510.210.610.611
38De motor /s 15min van de pompkW8.611111012.812.810
39BatterijNormV/Ah48/63080/50080/500
40FacultatiefV/Ah48/700//
41Het gewichts inclede doos van de batterij (STD. Battery)  99814891489
42ControlemechanismeHet systeem van de aandrijving  GELIJKSTROOM ACGELIJKSTROOM ACAC
43Fabrikant  CutrisCutrisDanaherCutrisCutrisDanaherCurtis
44Werkende druk voor gehechtheidMpa17.517.518
45GeluidsniveaudB (A)727475

Hangcha Small Electric Forklift for Sale Cpd10j/Cpd20j/Cpd30j/Cpd40j/Cpd50j
 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Liu Li
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken