Hubei, China
Soort Bedrijf:
Handelsbedrijf
Management System Certification:
ISO 9001:2008-certificaat
Aantal Werknemers:
11
year of establishment:
2004-05-17

tractor, landbouwwerktuigen, Constructie installatie fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit De Gehechtheid & de Instrumenten van de Tractor van de ..., Klep van de Controle van de Injecteur van het Spoor van ..., Hangcha/Fotma/Hc Diesel/de Vorkheftruck en de Delen van de ... en ga zo maar door.

Diamond Member Sinds 2008
Audited Supplier
 De Lader van het Logboek van het Wiel van de Vork van de Pallet van Shantui SL60W

De Lader van het Logboek van het Wiel van de Vork van de Pallet van Shantui SL60W

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
1 Piece US $ 50.000,00  / Piece
Betalingscondities: LC, T / T, PayPal
Havenplaats: Shanghai, China
Productiecapaciteit: 1000/Month

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
SL60W
certificaat
CE
Staat
nieuwe
wandelen Mode
op wielen
Type
grote Loader

Extra Informatie.

Handelsmerk
FOTMA
Verpakking
Export Packing
Standaard
CE
Oorsprong
Jiangsu
Gs-Code
84295100
Productiecapaciteit
1000/Month

Beschrijving

Het wiellader van laagste prijsShantui SL60W

Geschatte lading: 6.0 ton
Het Model van de motor: Cummins
Geschatte emmer 3.5M3
Maximum tractive 171kN
Maximum het graven kracht 201kN

1 Foto's

Shantui SL60W Pallet Fork Wheel Log Loader

2.Introduction

SHANTUI DE LADER SL60W VAN HET WIEL

1. Het is uitgerust met motor Shangchai of Weichai die de voordelen met inbegrip van milieuvriendelijke prestaties, sterke macht, hoge efficiency, energie - besparing, met geringe geluidssterkte en lage emissie heeft

2. De de verschuivingstransmissie van de macht en de volledige hydraulische leiding dragen tot flexibele verrichting en betrouwbaardere verrichting bij

3. Het geavanceerde z-Type omgekeerde tippende emmermechanisme draagt tot grote doorbraakkracht en hoge het werkefficiency bij

4. Structuur de van uitstekende kwaliteit van het mangaanstaal, maakt de lader stabieler en betrouwbaar

5. De functie van emmer het nivelleren automatisch vermindert de bestuurder het werk intensiteit

6. Het geavanceerde ontwerp van aandrijving en het hydraulische systeem dragen tot de de snelle reissnelheid en hoog het werk efficiency bij

7. Het zware lichaam en de lange wielbasis maken het stabieler

8. Het punt van de aaneenschakeling wordt geplaatst in het midden; Gearticuleerd frame, kleinere draaiende straal, flexibel en toepasselijk in vele plaatsen

9. Goedkeurend de uitstekende slang van de polyurethaanhoge druk, maakt het lucht-hydralic aangedreven systeem van de de pijpleidingenrem van de schijfrem dubbele het veiliger en betrouwbaar

10. De stofdichte apparaten voorzien spelden en schachten van het lange prestatiesleven

11. Het ontwerp van cabine voldoet aan de ergonomische norm met goed zicht. Hoogwaardig van trilling houdt de dalende zetel bestuurder comfortabeler en veilig

12. Diverse werkende apparaten zijn beschikbaar, zoals gras grasper, hout grasper en zijstortplaatsemmer

3.Specification
 

PUNTSL60WSl60w-2
MotorShangchai SC11CB240.1G2B1Weichai WD10G240E21
Geschatte macht (kW/rpm)7/887/88
Verplaatsing (l)9.72610.45
Minimum diesel consumptie
(g/kWh)
215230
Maximum torsie (NM)920912
Werkend gewicht (kg)1900021000
Afmeting L×W×H (mm)8351×3082×34808692×3082×3548
De afstand van het centrum van banden (mm)22502250
De basis van het wiel (mm)32003400
De capaciteit van de lading (t)66
De capaciteit van de emmer (m3)3.53.5
Maximum tractiekracht (KN)167167
Maximum doorbraakkracht (KN)185185
Statische tippende lading (volledige draai) (kg)1200012000
Gradability (°)3030
Minimum draaiende straal (mm)Buiten emmer65206808
Buiten band72907618
Draaiende hoek (°)3636
Het dumpen hoogte (mm)Standaard Wapen32383314
E×tended--
Lang--
Het dumpen bereik (mm)Standaard Wapen12181205
E×tended--
Lang--
Opheffend/Opheffend, dumpend en verminderend tijd (s)452/95750/103
De snelheid van de reis (km/h)Door:sturen 10-80-8
Door:sturen 20-150-15
Door:sturen 30-240-24
Door:sturen 40-380-38
Omgekeerde 10-80-8
Omgekeerde 20-240-24
Omgekeerde 3--

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Liu Li
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken