Hubei, China
Soort Bedrijf:
Handelsbedrijf
Management System Certification:
ISO 9001:2008-certificaat
Aantal Werknemers:
11
year of establishment:
2004-05-17

tractor, landbouwwerktuigen, Constructie installatie fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit De Gehechtheid & de Instrumenten van de Tractor van de ..., Klep van de Controle van de Injecteur van het Spoor van ..., Hangcha/Fotma/Hc Diesel/de Vorkheftruck en de Delen van de ... en ga zo maar door.

Diamond Member Sinds 2008
Audited Supplier
 De Vervangstukken van de Vrachtwagen van Sinotruck HOWO

De Vervangstukken van de Vrachtwagen van Sinotruck HOWO

Krijg Recentste Prijs
MOQ: 1 Piece
Betalingscondities: Western Union, PayPal, Kleine-bedrag betalen
Havenplaats: Shanghai, China
Productiecapaciteit: 10000PCS/Month

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
HOWO
Type
Chassis
Certificaat
ISO9001
Driving System Parts
Montuur
Elektrische System Parts
Startsysteem
Brake System Parts
Brake Control
Transmission System Parts
Versnellingsbak
Steering System Parts
Steering Doormelding
Kleur
Zwart
Grote Markt
Midden Oosten

Extra Informatie.

Handelsmerk
HOWO
Verpakking
Carton Box
Standaard
1cbm
Oorsprong
China
Gs-Code
843190090
Productiecapaciteit
10000PCS/Month

Beschrijving

De Vervangstukken van de Vrachtwagen SINOTRUCK HOWO

Al vrachtwagen, HOWO, DONGFENG, FOTON, CAMC, FAW allen kan hebben. Motor, landingsgestel, transmissie, as etc…


Sinotruck HOWO Truck Spare Parts
Sinotruck HOWO Truck Spare Parts
Sinotruck HOWO Truck Spare Parts

HOWO ZZ3257N3847A
Punt nrDe code van delenHet aantal van delenDe naam van delen
184.830.00423WG972555010basis
284.830.00426AZ9125550230HEXAGONALE PERNO
384.830.00424AZ9112550227speld
484.830.00425AZ9125550228speld 
584.830.00427190003888627TUERCA
 
Punt nrDe naam van delenHet aantal van delen
1BRANDSTOF FILTRVG1560080012
2DE VIJLER VAN DE OLIEVG6100070005
3DE FILTER VAN DE LUCHTVG1540080311
4AANZETVG1246090003
5ALTERNATORVG1560090012
6REMSCHOENEN VOORASSYD199000440027
7DE REMSCHOENEN BRENGEN ASSY GROOTWG9200340068
8DE HOOFDCILINDER VAN DE REMWG9000360520
9DE HOOFDCILINDER VAN DE KOPPELINGWG9719230023
10DE CILINDER VAN DE SLAAF VAN DE KOPPELINGWG9725230041
   
11UNIVERSELE VERBINDINGEN 52WG9725310010
12UNIVERSELE VERBINDINGEN 57 
13UNIVERSELE VERBINDINGEN 62 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Liu Li
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken