Guangdong, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant
Management System Certification:
ISO 9001, ISO 9000, ISO 14001, ISO 14000, ISO 20000, OHSAS/ OHSMS 18001, IATF16949, HSE, ...
Aantal Werknemers:
51
year of establishment:
2013-06-04
OEM / ODM Beschikbaarheid /:
Yes

glasvezel patchkabel, Fiber Optic Cable, glasvezel patchpaneel fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit LC/Upc Sm 12 Vlechten van de Vezel van de Vlecht van de ..., St/Upc Fiber Patch Cord (Fiber verbindingsdraad ST) (st-03), 19 '' 1U Fiber Optic Patch Panel Box en ga zo maar door.

Diamond Member Sinds 2013
Audited Supplier
 Singlemode DuplexKoord van het Flard van de Vezel FTTH het Simplex Duplex fc-FC Upc/APC Optische
 Singlemode DuplexKoord van het Flard van de Vezel FTTH het Simplex Duplex fc-FC Upc/APC Optische
 Singlemode DuplexKoord van het Flard van de Vezel FTTH het Simplex Duplex fc-FC Upc/APC Optische
 Singlemode DuplexKoord van het Flard van de Vezel FTTH het Simplex Duplex fc-FC Upc/APC Optische
  •  Singlemode DuplexKoord van het Flard van de Vezel FTTH het Simplex Duplex fc-FC Upc/APC Optische
  •  Singlemode DuplexKoord van het Flard van de Vezel FTTH het Simplex Duplex fc-FC Upc/APC Optische
  •  Singlemode DuplexKoord van het Flard van de Vezel FTTH het Simplex Duplex fc-FC Upc/APC Optische
  •  Singlemode DuplexKoord van het Flard van de Vezel FTTH het Simplex Duplex fc-FC Upc/APC Optische

Singlemode DuplexKoord van het Flard van de Vezel FTTH het Simplex Duplex fc-FC Upc/APC Optische

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
1 Piece US $ 3  / Piece
Betalingscondities: LC, T / T, D / P, Western Union, PayPal, Kleine-bedrag betalen
Havenplaats: Shenzhen, China
Productiecapaciteit: 80000/Month

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
FC-FC
Toepassing
Verbinding
Verbindingsstructuur
FC-LC
Materiaal Vorm
Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk
100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte
100N <1000N
Kern
Multicore
Certificaat
RoHS , CE , ISO9001

Extra Informatie.

Handelsmerk
TTI Fiber
Verpakking
Customed
Standaard
ROHS CE
Oorsprong
Shenzhen
Gs-Code
854470000
Productiecapaciteit
80000/Month

Beschrijving

Singlemode DuplexKoord van het Flard van de Vezel FTTH het Simplex Duplex fc-FC UPC/APC Optische

Beschrijving

Het 50/125μ M koord van multimode vezelflard ontmoet volgzame RoHS, en alle kabels zijn 100% optisch getest voor toevoegingsverlies om uitstekende kwaliteit te verzekeren, is het zeer rendabel voor netwerk aanleg van kabelnetten

Goede prestaties in betrouwbaarheid, stabiliteit, herhaalbaarheid en uitwisselbaarheid.   Wij verlenen ook een volledige reeks OEM diensten, zoals vezelschakelaar, lengte, kleur, vezelrang, specificatie, materiaal, pakket enz.
Wij bieden een brede die waaier van flardkoorden aan, voor het eisen van netwerktoepassingen wordt ontworpen en wordt vervaardigd.   Het 
bestaat uit van multimode en singlemode.   Beide einden worden geë Indigdp met een hoge prestatieshybride of uitkiezen 
type schakelaar het bestaan uit van een schakelaar Sc, ST, FC, LC, MU, MTRJ in simplex en duplex


Eigenschappen:
Brandbaarheid: IEC60332-1Repeat is de eigenschap van de Stop goede, goede uitwisselbaarheids Ceramische Metalen kap, high-density het dokken, verstrekt de concentriciteit ≤ 0.5Can algemene kabel pvc of LSZH
Het het flardkoord van de vezel voldoet aan CEI, gr. -326-KERN Telcordia norm
Laag toevoegingsverlies en hoog terugkeerverlies
PC/UPC/APC het oppoetsen
Diameter: 0.9, 2.0, en 3.0mm
De enige of multiwijze is beschikbaar
4 vezel, 6 vezel, 8 vezel 12 vezel of vezel 24 is beschikbaar
10G de vezel of de kabel LSZH zijn beschikbaar
Uitstekende wisselvalligheid en herhaalbaarheid
Treksterkte: 10N
Werkende temperatuurwaaier: -40 aan 80° C
De temperatuurwaaier van de opslag: -40 aan 80° C
Kleur van kabel: Geel (SM), Sinaasappel (MM. ), en Aqua (OM3)
Spec. koord van het vezel het optische flard/vezel optische kabel
Het verlies van de toevoegingMinder dan 0.5dB
Het verlies van de terugkeerMM. Meer dan 35dB
SM meer dan 55dB
APC meer dan 60dB
HerhaalbaarheidMinder dan 0.2dB
WisselvalligheidMinder dan 0.1dB
Termperature van Operting    -40~75
De temperatuur van de opslag  -40~75
Treksterkte100N
Min. Buigende straal35mm
LengteAangepast

Verpakking & Het Verschepen

FTTH Simplex Duplex FC-FC Upc/APC Singlemode Duplex Fiber Optic Patch Cord

De Informatie van het bedrijf

FTTH Simplex Duplex FC-FC Upc/APC Singlemode Duplex Fiber Optic Patch Cord
FTTH Simplex Duplex FC-FC Upc/APC Singlemode Duplex Fiber Optic Patch Cord
FTTH Simplex Duplex FC-FC Upc/APC Singlemode Duplex Fiber Optic Patch Cord
FTTH Simplex Duplex FC-FC Upc/APC Singlemode Duplex Fiber Optic Patch Cord

FTTH Simplex Duplex FC-FC Upc/APC Singlemode Duplex Fiber Optic Patch Cord
FTTH Simplex Duplex FC-FC Upc/APC Singlemode Duplex Fiber Optic Patch Cord

FAQ

1. Why kiezen VEZEL TTI?

(1) Professionele fabrikant: Lage MOQ, vrije steekproeven is beschikbaar

(2) de verzekering van de Kwaliteit: Stabiele uitstekende kwaliteit

(3) oplossingen van Klanten: Snel

(4) Win-Win Prijs: Sparen veel kost, brengen meer voordelen voor klanten

2. Do u keurt OEM, ODM goed?

Ja, keuren wij hen goed  .

3. Can u drukt ons EMBLEEM af?

Zeker, kan Uw EMBLEEM op de dozen, of producten worden afgedrukt

4. What is de methode van verzending?

Wij keuren al verzending, zoals Delievery, oceaanvervoer goed, vervoer over land, luchthavenvervoer

5. What is de Betaling?

Wij keuren alle betalingen, zoals LC, TT, DP, DA, Paypal, de Western Union, het Gram van het Geld goed

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Ms. Sweety
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken